Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Wrz 20, 2020 7:13 Zobacz posty bez odpowiedzi
czy jest tu ktoś z Oddz. 048 Dobrodzień
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kurdwardner

WysłanyWysłany: Wto Sie 23, 2011 19:34
PostTemat postu : czy jest tu ktoś z Oddz. 048 Dobrodzień
Odpowiedz z cytatem

potrzebuje sie skontaktować z kimś z Oddziału Dobrodzień, mam pewną sprawę a raczej pytanie o pewnego gołębia i trochę szukania .... jak ktoś ma chwile to niech sie odezwie na maila
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
krzych048

WysłanyWysłany: Wto Sie 23, 2011 22:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z tego oddziału.
kurdwardner

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 7:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mam jednego gołębia z tego oddziału - 048-10-5176 ciemny
w zeszłym roku (koniec sierpnia) leżał walnięty przez auto jakiś miesiąc nie latał, potem zaczoł powoli wychodzić u mnie i takim sposobem w tym roku przeleciał wszystkie loty ale bez konkursu ( ale patrzeć na to co przeszed to wcale nie musi być głupi gołąb, wkońcu nie wiadomo czy w środku nie ma nic przestawionego ....), chciałbym sie dowiedzieć czyj to jest gołąby i jak tam wyniki jego krewnych, bo charakterek ma i to nie mały
Stanisław

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 9:47
PostTemat postu : Kurdwandner
Odpowiedz z cytatem

Myślałem,że chcesz oddać gołębia właścicielowi, a Ty po prostu bez pytania i zgody właściciela przywłaszczyłeś go. To,że go wyleczyłeś nie oznacza,że jest Twój. Obawiam się,iż nie otrzymasz oczekiwanej odpowiedzi.Być może gdybyś inaczej postąpił właściciel gołębia potraktował by Cie poważnie. Dl.
liber01

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 9:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

oj nie ładnie kolego bardzo nie ładnie postąpiłeś w takiej sytuacji gdy go nawet wyleczyłeś co się chwali to mogłeś wtedy szukać info. na temat jego właściciela a ty rok milczałeś nagle gdy gołąb przeleciał wszystkie loty widzisz że radzi sobie dobrze szukasz właściciele a po co teraz go szukasz?? a no pewnie po to bo sam nie wiesz czy dać go na wolierę i ciągnąć po nim młode czy zostawić go niech sobie robi co chce bo jego rodzina też robi loty ale po konkursie!!! oby jak najmniej takich hodowców jak ty!!!

P.S. NIE HODOWCÓW RACZEJ ŁAPACZY...
panda

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tępić pseudo hodowców!!
kurdwardner

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 11:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co robicie take halo, puki co niy napisałem co sie z nim stanie a wy jedziecie z tym koksym jak sie patrzy że taki czy taki, co szkodzi w tym żeby sie dowiedzieć co i jak ??? ilu jest takich jak sie do znać a oni " weĽ se go zostow"czy "skasuj go " abo coś podobnego, a jakby wiedzioł że to jeszcze przed młodymi lotami szlak go trafioł to wcale modzian mo kapa
Uczciwy hodowca

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Założyciel tematu to najgorszy rodzaj łapacza. Złapie gołębia trzyma go ponad rok i nagle przypomina sobie że ten gołąb ma właściciela. Nienawidzę takich cwaniaków, którzy przetrzymują gołębia i jeszcze szarpią nerwy hodowcy po latach. Wszyscy znający temat wiedzą, że nie chcesz (kurdwardner) oddać tego gołebia. Czego oczekujesz od właściciela?? Że Wyśle Ci kartkę na święta i rodowód?

Mam nadzieję, że zmienisz swoje ohydne postępowanie.
bok98

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 12:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kurt
ale to właściciel ma prawo zdecydować co dalej z tym gołębiem.I nie zaciągaj po śląsku,bo nie wierzę,że na ?ląsku są tacy jak ty.
kurdwardner

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

po pierwsze siłą go nie trzymano, po drugie nie nie znacie ludzi a piszecie takie pierdoły że hej.... a po trzecie do was nie mam pytań, myslicie że jak ktoś pisze o goębia to zaraz łapacz i go zjechać w tym sie mylicie nie ma sensu z wami pisaćbo szkoda fatygi - co innego jak sie łapie gołębia i go przytrzymuje na siłe a co innego jak ma wolny wylot i pomimo przelotu niedaleko swego golebnika lata u mnie ale przecież was to nie interesi
W. Kic

WysłanyWysłany: Sro Sie 24, 2011 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kurd wypusc golebia i daj sobie spokoj.
krzych048

WysłanyWysłany: Czw Sie 25, 2011 11:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W.Kic jak ma go wypuścić jak on już zaliczył wszystkie loty z jego gołębnika :lol:
kurdwardner:Jest to prawdopodobnie gołąb z sekcji obecnego prezesa oddziału.Jak zdobędę nr.tel to Ci go podam i możesz się dowiedzieć czyj to gołąb.Na listach konkursowych brak jest spokrewnionych nr.więc twierdzę że albo seria rozeszła się po członkach sekcji lub hodowca przeszedł do innego oddziału.Szkoda że na początku nie starałeś się ustalić właściciela,choć wiem że to kosztuje niejednokrotnie wiele nerwów i pieniędzy.Sam tego doświadczyłem wielokrotnie i u mnie obcy gołąb jak się pojawia na dachu to dostaje rózgą po grzbiecie i tyle go widzę.Przedwczoraj jeden wskoczył mi do gołębnika jak mnie w domu nie było.Gdy wróciłem i poszedłem zobaczyć się z młodymi dostałem szoku,bo siedziało coś zasmarkanego i haraczącego na siodełku.Najgorsze było to że zdążył się napić i pojeść z młodymi...Niestety musiałem go zlikwidować aby nie rozprzestrzeniał dalej chorobyś...bo przecież nie będę szukał wła?ciciela hehehe
bok98

WysłanyWysłany: Czw Sie 25, 2011 13:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mnie się jeszcze nie zdarzyło zabić obcego gołębia.Staram się ich nie wpuszczać do gołębnika,a jeśli już wejdzie jakiś niewyraĽny,to albo go wyrzucam,albo daję do izolatki.Nawet mu tabletkę TKK dam jeśli trzeba.Potem przyklejam mu nr telefonu i wypuszczam,ale mało kto oddzwoni.
W. Kic

WysłanyWysłany: Czw Sie 25, 2011 13:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszystkie loty naleza do wlasciciela golebia bo on niedostal pozwolenia lotowac golebiem to jest moja opinnia.

Pozdrawiam
kurdwardner

WysłanyWysłany: Czw Sie 25, 2011 19:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

co do obcych to na pierwszy konkursowy lot dałem 3 obce młode( mieszkały z moimi koło tygodnia i nic) teraz mam następne dwa z tego olimpijczyk 200590( czy coś koło tego nie pamiętam teraz dokładnie numeru) ogólnie to ciężko z młodymi żeby wracały z tego co sie słyszy ... a co do gołębia to kiedyś szukałem strony oddziału ale nie mogłem nijak trafić na listy konkursowe, ale nie wiem czemu ostatnio nie znalazłem nawet strony, nawet próbowałem napisać że go mam - było tam coś w stylu komentarzy, że się pisało że ktoś zgubił, czy ktoś ma obcego ale wyskakiwał mi błąd i ni jak nie dało sie go tam napisać, jak narazie dzięki za info DL
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: