Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Sie 20, 2019 20:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
SYSTEM ANGIELSKI LOTOWANIA W ODDZIALACH GOLEBIAMI POCZTOWYMI
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
oliver

WysłanyWysłany: Wto Lis 23, 2010 18:03
PostTemat postu : SYSTEM ANGIELSKI LOTOWANIA W ODDZIALACH GOLEBIAMI POCZTOWYMI
Odpowiedz z cytatem

TU W ODDZIALACH NIE KTORYCH LICZA SIE TYLKO PIERWSZE 30GOLEBI W KONKURSIE,POWIEM TAK TU NIE MA 13 KONK CZY 15 KONK JESLI JESTES SZCZESCIARZEM TO W PIERWSZEJ 30 W ODDZ MASZ KILKA RAZY GOLEBIE KTORE MAJOM KONKURSY I TU TEZ WYSYLAJOM 3000TYS GOL or 5000 GOL W NIE KTORYCH TYLKO PIERWSZE 100 GOLEBI MA KONKURSY

ZADAJ SOBIE PYTANIE ILE RAZY W TYM SEZONIE MIALES W PIERWSZEJ 100 W ODDZIELE SWOJE GOLEBIE ????? :?: NAPISZ SOBIE NA KARCE I POMYSL ILE ICH WARTO MIEC / BO JA WOLE TE KTORE SA W TEJ CZOLOWCE!!!/ :!: :shock:

WEJDZ NA MOJOM STRONE I ZOBACZ MOJE GOLEBIE/ JESLI CI SIE PODOBA STRONA I GOLEBIE TO ZA GLOSUJ NA TOPLISTA DZIEKI HODOWCY SZANOWNI www.emilialoft.mojahodowla.net
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: