Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lis 17, 2019 8:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Płowy 808
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Lis 09, 2019 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Panie Wiesławie . Są dwa aspekty tej sprawy które się łączą z posiadaniem tych gołębii. Jak rozumiem Pan jest tym szczęśliwcem który posiada oryginały od Paszka. To tylko zazdrościć . Kol teraz kibic ostrzega nas o całej rzeszy podróbek no bo jak płowy to z linii 808 albo Ronaldo nie ma innej opcji . Jak niebieski z białym lotkiem to Fineke 5000 . Do wszystkiego potrzebny jest zdrowy rozsadek . Ludzie kupują te niby oryginały po 100 zł za młodego i są pewni że to z tej linii , a te gołębie nigdy nie miały z tymi oryginalnymi nic wspólnego . Takie czasy . DL

Zgadza się kolego Szpak że są w Polsce i w Niemczech wyspecjalizowane Hodowle tej wspaniałej linii i nastawione są na ilość . Sam się przekonałem o ty na własnej skórze , ale tak jest z każdą linią wspaniałych ptaków ,świetnie tu napisali Koledzy a w szczególności Hodowca 82 i Wiarus że do wyhodowania wspaniałego ptaka potrzebny jest materiał ale i wiedza hodowcy (utalentowany hodowca )........ i trochę szczęścia !!!!
I pomimo zgrania się tych czynników cudowny gołąb,, rodzi'' nam się w gołębniku 1/100000 może jeden pięćset tysięcy sztuk . Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Sob Lis 09, 2019 9:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odpiwem na temat tych zachdnich hodowcow odsetek matactwa pomiedzy nimi a polakami, sami sobie odpowiedzcie?!, mam propozycje kto ma wnuki badz prawnuki 808, ja mam u siebie dwie pary prawnukow z PEWNYCH zrodel! Kto sie wymieni po jednym mlodym na loty!?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gill1957

WysłanyWysłany: Sob Lis 09, 2019 11:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pytam kto ma DNA na 808 i na jego potomto nie na nikt :(
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Lis 09, 2019 12:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Największa kolekcja płowych po 808 w Polsce linik https://www.youtube.com/watch?v=TKrTB8xsg_8

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Lis 10, 2019 9:14
PostTemat postu : DNA
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego gill1957......odpowiem Szanownemu Koledze z uśmiechem.Żadnego DNA mieć nie muszę.Mamusia moja,czyli Rodzicielka urodziła mnie w domu,podobnie jak siostrę,więc o zamianie jej pociech mowy być nie mogło.Poza tym ojczulek był jej jedynym ukochanym mężęm i partnerem,na całe życie.Są ludzie uczciwi,co nigdy się nie posuną do kantu,czy oszustwa.Może jestem bardzo naiwny,ale wierzę każdemu,choć w życiu już nie raz się solidnie przejechałem.Życzę Kolegom wspaniałej niedzieli pięknych przeżyć,i cudownych spotkań takich,jakie było wczoraj na regionie wielkopolsko-lubuskim w pięknej restauracji Glamour w Przeżmierowie,za co dziękuję Szefom regionu Kolegom Zarzyńskiemu,Walczakowi,Napierale,i Koledze Kazikowi Kupczykowi za piękną podarowaną mi książkę upamiętniającą tragedię katowicką.Bardzo miło było spotkać starszych i młodszych odznaczonych i zasłużonych kolegów z siedmiu okręgów.Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lis 10, 2019 10:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na WG Kosakowo jest filmik prezentujący pierwszego gołębia z lociu Finalowego. Ciekawy rodów ma ten gołąb. Jeśli to prawda to 808 był nie tylko wspaniały lotnik ale potrafił przekazać geny swojemu potomstwu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: