Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lis 17, 2019 8:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
Przypadek czy reguła
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor rozwalił całe te WG Kaszuby , słyszałem że następne będzie WG Kosakowo,po prostu rozbił bank :) Śledząc poczynania Gregora czy to, aby nie jakaś wojna gołębiarska :?:
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Hodowcy wie ktoś co się dzieje z WG Kaszuby, chciałem dać tam drużynę ale nie ma nikogo zapisanego nawet gregora. Może to już koniec tego WG. Pozdrawiam

Spokojnie- oni czekają na przylot asiorów Gregora?
Zapisy bedą- może jakiś nick podpowiedzieć?
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz gdzie sie gregor pojawi tam będzie koniec WG???.
kslom

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może dacie już spokój przynajmniej organizatorowi WG?
Zabrakło wroga bliższego to szukacie dalszego? Proponowałem udział w 2019 r. Trzeba było zobaczyć , sprawdzić i wtedy mądrości pisać. Pogarda z waszych ust w stosunku do tego podmiotu jest niepotrzebna i świadczy tylko o was.
Dla mniej zorientowanych, kontakt z organizatorem
Sebastian Ostoja-Lniski
ul. Okrężna 6, 89-650 Czersk
tel. 601 68 63 44
e-mail: artnatura1@wp.pl

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Krzysztof nie potrzebuje się kontaktować z WG Kaszuby nikt tam nie dał ptaków i dlatego zapytałem ogulnie. Nic nie mam do organizatora ale jest coś na rzeczy że gregor zrezygnował a tak chwil że jedzie tam i piwko wypije i poklepie po garbie. I to że dał 3 drużyny na Kosakowo. Widać że kumple się skończyli. Tak też bywa jak jest się hamem nowie tu o gregororku. Ok
baro

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Taka informacja jest podana w Aktualnościach--- Pierwsza lista zapisanych zostanie upubliczniona około 15.11.2019.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 19:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Baro to jak mam się zapisać jak nie wiem z kim mam rywalizować. Ciekawe. Prawda????. Tajemnicze to WG może jeszcze utajnia loty i będzie wesoło. Masakra. Pierwsze takie WG w PŁ Gratulacje. I oczywiście dziękuję za takie przyjęcie.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest takie granie w ciuciu babkę chodzi o zgłoszenie się nie wiedząc z kim przyjdzie nam się bawić (rywalizować ) , dodatkowo to motywacja czy zapisując się późno zmieścimy się w limicie .
Organizator zmieniając nazwę i zwiększając liczbę gołąbków chciał przyciągnąć większe grono hodowców ... czy mu się udało? liczył na większe zainteresowanie do tego celu wprowadzone zostały nowe współzawodnictwa jednym z nich było R.S (rywalizacja sportowa )która miała uzupełnić ewentualne niedobory za symboliczne 600zł , a okazało się że dzięki temu zabiegowi ( tańszy zapis i brak udziału w podziale nagród ) parę osób się skusiło .
W OSTATNICH CZASACH OBSERWUJE SIĘ UJEDNOLICENIE CENY PODSTAWOWYCH WG koszt drużyny to ponad 2000zł I PRZY TAKICH STAWKACH NIKTÓRE WG MAJĄ PRAWIE LUB MAJĄ KOMPLET .
Ja na razie chcę odpocząć od tych emocji i pokibicuję .....

WysłanyWysłany: Wto Lis 05, 2019 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirku wiem jedno nie daje się tam gdzie nie ma czystych zasad a tego w Regulaminie nie ma.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Lis 06, 2019 9:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zmęczony analityk, w ząbek czesany, się odnalazł...

WysłanyWysłany: Sro Lis 06, 2019 15:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
Pogarda z waszych ust w stosunku do tego podmiotu jest niepotrzebna

ja mimo szczerych chęci tej pogardy dotyczącej tego WG jakoś zauważyć nie mogę, normą jest że każde przedsięwzięcie publiczne musi być narażone na krytykę, mniejsza lub większą, ale ten Twój ostatni wpis to ma być chyba znak pokoju?

pozdrawiam DL
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Lis 06, 2019 15:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś czytał regulamin na 2019r. na MWG Kaszuby? Ja czytalem a także dzwonilem do organizatora wtej sprawie. Dlatego twierdze że działanie matematyczne 23-21=2 jest błędne. Powinno być 24-22=2. 6 gołębi to drużyna i nie mogło być inaczej. I na początku Gregor miał 24 sztuki. Później coś bredzil że dał jedną kartę za dużo. A prawda jest taka że ten jeden musiał odwalic ogon gdzieś w drodze między Niemcami a Polską, a karta została.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Lis 06, 2019 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Kod:
Pogarda z waszych ust w stosunku do tego podmiotu jest niepotrzebna

ja mimo szczerych chęci tej pogardy dotyczącej tego WG jakoś zauważyć nie mogę, normą jest że każde przedsięwzięcie publiczne musi być narażone na krytykę, mniejsza lub większą, ale ten Twój ostatni wpis to ma być chyba znak pokoju?

pozdrawiam DL

Aby nie było to na wstępie odnośnie znaku pokoju, nie kolego to nie był przez ciebie podany sygnał. Zreszta co do niektórych nie będzie...to tyle w tym temacie
Normalnie ciśnie się na usta tekst...przemyj oczy to może coś zauważysz. Krytyka tak ale nie pogarda...
pozdrawiam DL

WysłanyWysłany: Sro Lis 06, 2019 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Czy ktoś czytał regulamin na 2019r. na MWG Kaszuby? Ja czytalem a także dzwonilem do organizatora wtej sprawie. Dlatego twierdze że działanie matematyczne 23-21=2 jest błędne. Powinno być 24-22=2. 6 gołębi to drużyna i nie mogło być inaczej. I na początku Gregor miał 24 sztuki. Później coś bredzil że dał jedną kartę za dużo. A prawda jest taka że ten jeden musiał odwalic ogon gdzieś w drodze między Niemcami a Polską, a karta została.

Zamiast skupić się na bardziej ciebie interesującym regulaminie to ty studia nad MWG Kaszuby zrobiłeś...rozumiem teraz porażkę jaką poniosłeś. Studiując regulamin nie miałeś czasu aby dopilnować zniesienia jajek przez twoje championy, przespałeś z tego samego powodu okres dorastania sławnego już ptaka....I tak kolejny raz dowiodłeś ze jesteś d...a a nie hodowca a ten twój, pożal się, szczep to wielka lipa. Dwa WG i dwie porażki...
Długo przeżywałeś porażkę w samotności, aż mi ciebie brakowało. Wyskoczyłeś nagle jak królik z kapelusza i jakieś rewelacje głosisz. Weź sie za bardziej przyziemne rzeczy...Mietuchna mordo ty moja

WysłanyWysłany: Czw Lis 07, 2019 8:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom , nie być taki do przodu , bo Cię z tyłu zabraknie. Ja wiem że do tego zawodu który Ty reprezentujesz nie biorą zbyt rozgarnietych ludzi. Ale może inni koledzy po przeczytaniu mojego wpisu zrozumieją o co tu chodzi?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: