Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 19, 2019 6:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
porada
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Paź 13, 2019 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Hodowca 082 ty znowu pröbujesz wprowadzic zamieszanie i znowu piszesz klamstwa jak ty mozesz cos takiego pisac , ?? morzesz to udowodnic ?? , czy tylko przypuszczasz ?? prawda jest taka moje roczne leco 5 lotöw ponad 400 km 1 lot ponad 500 km i jeden lot z 635 km tz nie tak jak ty klamiesz do czego ty zmierzasz ?? , przecierz ty sie tylko osmieszasz , wiesz wy nie wiecie co dalej pisac wam juz od dlurzszego czasu brakuje konkretnych argumentöw , wiec wymyslacie zeczy aby zostac w dyskusji , i w waszych oczach , zeby mi znowu dokopac wiesz ja sie z tego serdecznie smieje , i niejednokrotnie wspulczuje wam waszej glupoty ps ja nie buduje nowych cel , ja zastepuje tylko timi celamy te cele ktöre zamykam , ja postepuje inaczej , ja przejmuje karzdego mlodego na zime tz 34 st najgorszy z tych mlodych ma 3 konkursy z 6 lotöw , wiec jest cierzko cos usunac ale to zaden problem ja odswierzam mojo druzyne zawsze 50% rocznymi , ps wiec prosze zachowuj sie jak normalny Hodowca - Czlowiek i nie klam . Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Paź 13, 2019 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor to co ty robisz nikogo tutaj nie interesuje. Twoje metody są do bani wyniki na WG to pokazały nie dają rady na Polskiej Ziemi i Rachmistrz nic nie osiągnął na lotach. Więc zamilcz, pleciesz bzdury jak twój piesek bury.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Paź 13, 2019 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj mnie uważnie i pokaz mi gdzie ja w tym wpisie wymieniłem ciebie . Co ty uważasz że ty jedyny tu jesteś, wiesz ile w Polsce hodowców tak leci a później kwiczą bo miejsca nie maja A jako dwuletnie 90 % wygubią i znów kwiczą . Ty mnie nie interesujesz jak również twoje śmieszne rywalizacje wiec nie wpieprzaj się w rozmowę który nie dotyczy ciebie. A kłamca i do tego analfabeta to ty jesteś i wiele razy dałeś tu przykład .Mało kto jest mnie wstanie wyprowadzić z równowagi tobie to się udało . Wiec nie wchodź z buciorami w coś co ciebie nie dotyczy a jak ty postępujesz to mi to lata i nie musisz tego pisać w odpowiedzi skierowanej do mnie . Chcesz wtrącić swoje trzy grosze masz takie prawo, ale nie rób osobistych wycieczek. Zegnam
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Paź 13, 2019 21:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty mnie rzegnasz , a ja cie znowu witam , bardzo mnie cieszy ze udalo , mi sie wyprowadzic ciebie z röwnowagi , wiesz jest takie przyslowie PRAWDA W OCZY KUJE i i dlatego te wyprowadzenie z röwnowagi wiec widze ze ty posiadasz tez ludzke odczucia , i to mnie cieszy , moze dojdziesz jednak do rozumu , czy ty tak na powarznie mislisz , ze masz doczynienia z jakims prostakem , to sie naprawde mylisz , wiadomo ze nie podawales mojego nazwiska ale o mnie myslales , przecierz to ja pisalem o tych celach , a ty odpowiadales o budowaniu nowych , wiec chodzilo ci o mnie , jesli juz chcesz cos zwojowac to musisz cos innego wymyslic , to co do tej pory od siebie dajesz , jest dla mnie o kilka numeröw za male . Gregor ps dlaczego ta rozmowa mnie nie dotyczy ?? przecierz ja pisze w temacie tz Porada , ja to temu koledze poradzilem , wiec w temacie , ja nie mam osobiscie robic z tobo zadnych wicieczek , ja tobie nie ufam .
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Paź 14, 2019 5:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=6o_4aSzi2ao
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Paź 14, 2019 16:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda słów :)