Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 19, 2020 15:28 Zobacz posty bez odpowiedzi
ZZA ODRY
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Sie 24, 2020 20:12
PostTemat postu : ZZA ODRY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Jak już wiecie z poprzednich sprzed tygodnia informacji zgłosił się do mnie Pan Gregor Lorkowski,przysyłając wyniki lotowe swoje i rywali,by pewne niejasnośći nimi tu wyjaśnić.Uważam,że przekazane mi dokumenty, przedstawią aktualne tegoroczne wyniki znanych i cenionych niektórych niemieckich hodowców. https://photos.google.com/share/AF1QipObQOJvtm6e6ms7WfG5LEvBLOi1CV-lAVGsO_i_88T3rRWNBIQ1iaEAiYAR_hwTCw?key=NlJXeVVxdFRXRDdrZGcxWWppZk4zWHlPMFZ3YWJB Przedstawiam te wyniki nie pod jakimkolwiek przymusem,nie pod naciskiem,nie w formie obiecanej nagrody,czy jako reklamę,lecz jako hodowca,by choć w małym skrócie wiedzieć troszkę więcej o niektórych niemieckich hodowcach,ich obecnych hodowlach i wynikach,i rzucić nowe aktualne światło na niektórych byłych mistrzów obecne osiągnięcia.Uważam,że tak znani i cenieni w sporcie gołębiarskim hodowcy niemieccy jak Panowie Wulhorst,Bartsch,czy Reimer lotujący w okręgu Pana Lorkowskiego robią od lat ogromną rywalizację i pokonanie ich w jakiejkolwiek kategorii nie jest sprawą prostą i łatwą,a jednak Pan Lorkowski tego wyczynu dokonał.Prosiłbym i to bardzo o nie wrzucanie tutaj zupełnie niepotrzebnych wpisów pod moim adresem i adresem Pana Lorkowskiego.Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc zdrowia,wszystkiego co najlepsze Wam i Waszym Rodzinom,a hodowcom lotów bez strat.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Sie 24, 2020 21:29
PostTemat postu : Re: ZZA ODRY
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy.......Jak już wiecie z poprzednich sprzed tygodnia informacji zgłosił się do mnie Pan Gregor Lorkowski,przysyłając wyniki lotowe swoje i rywali,by pewne niejasnośći nimi tu wyjaśnić.Uważam,że przekazane mi dokumenty, przedstawią aktualne tegoroczne wyniki znanych i cenionych niektórych niemieckich hodowców. https://photos.google.com/share/AF1QipObQOJvtm6e6ms7WfG5LEvBLOi1CV-lAVGsO_i_88T3rRWNBIQ1iaEAiYAR_hwTCw?key=NlJXeVVxdFRXRDdrZGcxWWppZk4zWHlPMFZ3YWJB Przedstawiam te wyniki nie pod jakimkolwiek przymusem,nie pod naciskiem,nie w formie obiecanej nagrody,czy jako reklamę,lecz jako hodowca,by choć w małym skrócie wiedzieć troszkę więcej o niektórych niemieckich hodowcach,ich obecnych hodowlach i wynikach,i rzucić nowe aktualne światło na niektórych byłych mistrzów obecne osiągnięcia.Uważam,że tak znani i cenieni w sporcie gołębiarskim hodowcy niemieccy jak Panowie Wulhorst,Bartsch,czy Reimer lotujący w okręgu Pana Lorkowskiego robią od lat ogromną rywalizację i pokonanie ich w jakiejkolwiek kategorii nie jest sprawą prostą i łatwą,a jednak Pan Lorkowski tego wyczynu dokonał.Prosiłbym i to bardzo o nie wrzucanie tutaj zupełnie niepotrzebnych wpisów pod moim adresem i adresem Pana Lorkowskiego.Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc zdrowia,wszystkiego co najlepsze Wam i Waszym Rodzinom.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Wiesiu nie lada wyczyn Cię dostąpił/
Napiszę tak niech Pan Lorkowski bedzie nawet mistrzem świata czego szczerze mu gratuluję, to jeżeli nie zmieni swojego podejścia tu na forum to będzie zawsze tym co pod koniem wisi.
Co do Twojej osoby moje postępowanie i szacunek się nie zmieni.
BO MY LUDZIE HONORU NIGDY SIĘ NIE ZMIENIMY.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sie 24, 2020 22:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę że mój komentarz jest zbędny autor tych słów sam doskonale powiedział wszystko to co miał w sercu i w umyśle .....

'' [quote="wietnam"]Tedy twöj jezyk , nie jest prosty , co ty piszesz to glupoty , ja nie mam niskej samooceny , ja jestem z siebie i moich wyniköw bardzo zadowolony , ps jestem najleprzym hodowco w okregu , i zaliczam sie do scislej czolöwki w Niemczech , ja nie potzebuje nikomu , niczego udowadniac , nie mam , zadnego celu , ja nie jestem handlarzem , nie szukam kupcöw , wiec dlaczego mam cos udowadniac , ja nie szukam zadnego skutku ja nic nie zamierzam , moje wyniki so udokumentowane tz do sprawdzenia , ja nie musze ich udowadniac . Gregor[/quote]''

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 0:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super teraz po piwie i spac.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 6:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie grzeszysz, jako mi powiadasz,
czego się, miła, tak często spowiadasz?

Jan Kochanowski
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak , nic ci leprzego , nie wpadlo do glowy , ?? , czlowieku , co ty piszesz , ja mam sie przed tobo spowiadac ?? , ja nie grzesze , nie oszukuje , pisze prawde , wiec gdzie ten problem ?? jak wyglada u ciebie z wynikami , ps morze tez ( zgrzeszysz ) i je podasz , Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 6:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz mój kochany przyjacielu za Odry . Ja aby pomóc swoim dzieciom ( bo oboje pracują w zawodach o podwyższonym ryzyku zakażenia się cowidem ), bez chwili zastanowienia zrezygnowałem z całego sezonu lotowego gołębi starych i opiekowałem się wnuczkami . Ja wiem że dla Ciebie jest to nie pojęte bo ty za pucharek wart 20 zł dał byś sobie ogolić pewną część ciała bez mrugnięcia okiem .Dziwię się też Panu Puchalskiemu ja na jego miejscu ten Twój list bez otwierania odesłał bym na adres zwrotny uprzednio wysoko go ubezpieczając .
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 7:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no widzisz , masz dobro wymöwke , ja mam terz dziect tz cörke i syna , oni oboje pracujo tez otoczeniach ze zwiekszonym ryzykem , cörka ma 3 dzieci , ja i moja zona , przez caly czas opiekuje sie to tröjko , mimo , to znalazlem , czas , na opieke , koszowanie , lotowanie , wiec wydzisz mozna i inaczej ps u nas nie otrzymuje sie pucharköw , my otrzymujemy nagrody zeczowe , mnie osobiscie , nie zalerzy na tych nagrodach , mnie interesuje tylko Wynik , wiec z ogoleniem pewnej czesci ciala , to nie aktualne . Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 7:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Naprawdę szkoda butów Mości Panowie.
I nie chodzi mi o to by kopać po głowie.
Bo leżącego już się nie bije.
Jest Mistrzem Wielkim i niech sobie żyje.
Panie Lolrkowski Wielkie Gratulacje.
Od dziś na stojąco będą bić owacje.
Jesteś pan wielki i tak pozostanie.
Więc jeszcze raz Wiwat Mości Panie.
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca 442 , wiesz , mnie jest nie szkoda waszych butöw , mnie jest was szkoda , ja nie oczekuje od was zadnych owacji , ja nigdy nie uwarzalem sie za wielkego , to tylko wasza wersja , ps dziekuje ci za gratulacje . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 9:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdrowie dzieci jest dla ciebie wymówką to jesteś głupszy niż myślałem .
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 9:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak , moze napiszesz cos o moich wynikach , kto z nas jest gluprzy , zostawie bez komentarzu , mnie i mojej zonie bardzo zalerzy na zdrowiu dzieci te dzieci to , 8, 10 , i 17 lat , ja napisalem tylko , ze mozna te dwie sprawy , robic tz dbac o zdrowie dzieci i jednoczesnie lotowac , spelniajac wymogy jake so podane przez DV . , wiec przemysl to co napisales , przecierz ty uwarzasz sie za mondrego , wyksztalconego czlowieka , ktöry ma za zone Naucicielke , i piszesz take bzdury . Gregor
kapiszon

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 10:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wietnam napisał:
Chodowca 442 , wiesz , mnie jest nie szkoda waszych butöw , mnie jest was szkoda , ja nie oczekuje od was zadnych owacji , ja nigdy nie uwarzalem sie za wielkego , to tylko wasza wersja , ps dziekuje ci za gratulacje . Gregor

krótko

Po ile młode ?
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 13:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Kapiszon , ja ci röwnierz krötko odpowiem , ja nie handluje golebiamy , ja tego nie potrzebuje wiec moja odpowiedz , one nic nie kosztujo , dobry lot Gregor
wietnam

WysłanyWysłany: Wto Sie 25, 2020 17:11
PostTemat postu : Re: ZZA ODRY
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , czy ty tak na powarznie to twierdzisz ?? BO MY LUDZIE HONORU NIGDY SIE NIE ZMIENIAMY , czy ty naprawde myslisz o sobie , czlowieku , gdzie twöj honor , jak morze czlowiek ktöry posiata odrobine honoru , tak obrarzac ?? , nie poröwnuj sie z Kol Puchalskim , to inna kategoria ludzi , co ty mozesz to wziasc przyklad od Pana Puchalskiego i tak postepowac jak on , ps o jake podejscie ci chodzi , co ci sie niepodoba , z czym masz problemy , moze to dokladniej , opiszesz , ja z mojej strony nie widze potrzeby zmiany , dobry lot Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: