Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 18, 2019 9:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
Szanowny Panie moderator
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mario1111

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2019 20:39
PostTemat postu : Szanowny Panie moderator
Odpowiedz z cytatem

Czy to jest rzeczywiście forum PZHGP czy jakaś napierdalanka???

Nik tu nie chce nic pisać bo pseudo mistrzowie ( i nie mający nic wspólnego z PZHGP toczą wojne między sobą).

Podejmj Pan męską dacyzje i skończ Pan z tą blazenada.
Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 4:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny użytkowniku jeżeli zadał byś sobie troszeczkę trudu i wszedł na główną stronę tego forum,zobaczysz ile jest tam stron z rożnymi tematami.
Strona na każdy temat jest stroną o wszystkim i o niczym takie lużne komentarze może i rożne przepychanki jak to między ludżmi są.
ALE zauważ że są też tam strony z tematami:
PORADY
KOMENTARZE
KONSULTACJE
HODOWLA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
ZDROWIE
LOTY
Więc jeżeli ktoś ma coś ciekawego do przekazania zawsze ma możliwość i znajdzie odpowiednią stronę by to zamieścić pod właściwym tematem.
Tak jak ciebie tak jak innych tych wspaniałych hodowców tam nie zauważyłem ich działalność jest tam zerowa czyżby tam nie mieli nic do przekazania.A przecież każdy ma wybór taki dał nam administrator tego forum a czuwa nad tym moderator. Więc co oczekujesz. Nikt nie zaśmieca tego tematu,gdyż właśnie on jest na każdy temat,nawet na taki jak piszesz zwykłe pierdoły. Chcesz porozmawiać o lotach wejdż na loty o zdrowiu gołębi wejdż w zdrowie.Czy widzisz w tym jakiś problem.bo ja nie.A wszyscy tylko tu się garną i jeszcze narzekają a tyle do wyboru mają.Pozdrawiam.
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 5:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przychylam się do wniosku kolegi Mario. Chyba już czas aby zrobić porządek w tym temacie i być może z niektórymi urzytkownikami... Czytają to forum także młodzi ludzie. Co oni sobie o nas pomyślą...? Osobiście też już praktycznie przestałem tu pisać, bo po co? Jeszcze raz podzielam wniosek mario!!!
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
Przychylam się do wniosku kolegi Mario. Chyba już czas aby zrobić porządek w tym temacie i być może z niektórymi urzytkownikami... Czytają to forum także młodzi ludzie. Co oni sobie o nas pomyślą...? Osobiście też już praktycznie przestałem tu pisać, bo po co? Jeszcze raz podzielam wniosek mario!!!

Właściwie tak masz rację,ale odpowiedz czy tu jest tylko jeden temat,a o czym chcesz pisać to jak będę wiedział to bez kłopotu ciebie do odpowiedniego tematu skieruję. Co DL się znudził ,ale masz jeszcze złote skrzydło.Nie narzekaj bo radę sobie dasz.Bo jak zauważyłem niepochlebnie na DL o tobie wypowiedzieli zamieszczali i się sylwek59 obraził i o tym forum sobie przypomniał. Sylwek uważaj bo ponoć tu handlarzy gołębi nie lubią ,którzy za symboliczna złotówkę gołębia wystawiają , by ktoś miał jeszcze z niego pożytek bo tak dobrym ptakiem jest 1 konk. z pierwszego lotu tj.100km, bo już 150km. było mu za ciężko i opcję licytację zatwierdzają i tych symbolicznych złotówek 300 kasują.Piękna forma sprzedaży dla młodych hodowców. Muszę się od ciebie tego nauczyć jak się szrotu pozbywać i jeszcze na tym zarabiać. Super uczciwość.
https://www.zloteskrzydlo.pl/infusions/aukcje/aukcja.php?id=1796
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy, grzegorz czy jak ci tam... Handlarzem nie jestem, więc proszę nie stawiaj mnie w tym świetle. Jak widać żal ci tyłek ściska, więc podaj adres a ja całkowicie za darmo jak tylko PP wznowi wysyłki żywych zwierząt wyślę ci młodego. Co ty na to? Nie musisz odpisywać, chyba że się zdecydujesz.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:58
PostTemat postu : Re: Szanowny Panie moderator
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol mario 1111 , tak to jest forum PZHGP , tylko nie kol Moderator musi cos zmienic i skonczyc t blazenade , to my uczestnicy tego forum , musimy sie zmienic ps nie dotyczy wszystkich ale wielu my musimy wprowadzic tu troche kultury , szanowac inne poglady , stworzyc jakis poziom , nie karzdy jest mistrzem , ale i 20 przodownik , jest hodowco , i ma prawo tez cos powiedziec , mysymy miec troche pokory , i uznawac winiki innych , jesli so leprze , dlaczego tyle jadu , oskarzania , pisania nieprawdy ,zanizania wyniköw wiec my jestesmy autorami tego Forum i tylko my mozemy sie do tego przyczynic , ze te forum , bedzie chetnie czytane , i akceptowane , to nie moderator to my musimy tym ktörzy wprowadzajo tyle zamieszania zwracac uwage , na ich postepowanie , a nie bic im jeszcze brawo , co niektörzy z was robio , ps z powarzaniem Gregor Lorkowski . dobry lot
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
rudy, grzegorz czy jak ci tam... Handlarzem nie jestem, więc proszę nie stawiaj mnie w tym świetle. Jak widać żal ci tyłek ściska, więc podaj adres a ja całkowicie za darmo jak tylko PP wznowi wysyłki żywych zwierząt wyślę ci młodego. Co ty na to? Nie musisz odpisywać, chyba że się zdecydujesz.

Aha,handlarzem już nie chcesz być,chcesz teraz zostać Świętym Mikołajem.
Piszę tu do ciebie na forum PZHGP a tu mam nick rudy52,ale możesz na mnie nawet tu się zwracać jak przyjemność tobie to sprawia jak tylko sobie zażyczysz ,napewno za taką drobnostkę się nie obrażę.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:

No Kolego SYLWKU bardzo hojny gest ...... podarować za darmo !!!!,bez wcześniejszego przygotowywania gruntu .
A sprzedaż czy odsprzedaż , czy też odstępstwo powiązane jest z zapłatą ,a to nic innego jak handel gdzie spotykają się dwie strony sprzedawca i kupujący kwestią do dogadania jest tylko cena I SPOSÓB REKLAMY !!!!
Jest wiele technik reklamowania swojego ,,KRAMU ,,!!!!!! , te ciągłe powtarzanie wyników , linie z jakich pochodzą ptaki to nic innego jak reklama handlarza A CIĄGŁE WRACANIE DO TEMATU I WCIĄGANIE W NIEGO INNYCH TO NIC INNEGO JAK JEDNA Z TECHNIK SPRZEDARZY !!!! DOBRZE CZY ZLE ABY MÓWIONO WIELE I DŁUGO ......

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
sylwek59 napisał:

No Kolego SYLWKU bardzo hojny gest ...... podarować za darmo !!!!,bez wcześniejszego przygotowywania gruntu .
A sprzedaż czy odsprzedaż , czy też odstępstwo powiązane jest z zapłatą ,a to nic innego jak handel gdzie spotykają się dwie strony sprzedawca i kupujący kwestią do dogadania jest tylko cena I SPOSÓB REKLAMY !!!!
Jest wiele technik reklamowania swojego ,,KRAMU ,,!!!!!! , te ciągłe powtarzanie wyników , linie z jakich pochodzą ptaki to nic innego jak reklama handlarza A CIĄGŁE WRACANIE DO TEMATU I WCIĄGANIE W NIEGO INNYCH TO NIC INNEGO JAK JEDNA Z TECHNIK SPRZEDARZY !!!! DOBRZE CZY ZLE ABY MÓWIONO WIELE I DŁUGO ......

Widać sylwek że kolega ci maśli pewnie chce się załapać na tego darmowego,więc ja swojego obiecanego się zrzekam proszę mirkowi za te wazeliniarstwo tu na forum go przesłać.
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
sylwek59 napisał:

A teraz wytłumacz nam wszystkim jak to ma się do twoich słów.Niedawno to ty to zamieszczałeś,więc handlarz z ciebie czy nie handlarz bo przecież tu swoje gołębie reklamujesz. Widzisz jaką obłudą się kierujesz.

mirek2001

Wysłany: Wto Sie 06, 2019 22:09
Temat postu :

gregor4616 napisał:
Hallo kol Hodowcy , prze przypadek , odkrylem ten Temat Licitacja golebia od kol Günter Prange w 2017 roku , w tym okresie nie bylem , tu na tym forum , dlatego , teraz kilka uwag , na ten temat G Prange to jeden z najleprzych , jesli nie najleprzy hodowca w Niemczech , na jego ptakach bazuje wiele czolowych hodowcöw w calej Europie , aktualnie w chinach i saudi- arabi dziwie sie , ze jestescie tak zachwyceni tymi ptakami , w odwrocie piszecie ze Niemiecke ptaki to szrot , mieke ptaki , ktöre szybko Gino , i za takiego Ptaka placicie tako Sume ?? ta zaplacona suma jest na tyle pozytywna , ona pomoze , wiec dzieki temu kto to sume zaplacil ps na marginesie tz to znowu (reklama ) w oczach Wiarusa i Szpaka ja posiadam w mojej hodowli duzo golebi z golebi ktöre pochodzood G Prange : miedzy innymi : 02098 - 95 -12 Ringlose , 02098 -07 -261 , 02098-01-36 , 02098-99 802 , 02098-00 1009 , 02098 -01- 109 , 02098 -05 -675 , 02098-03- 1111 , wiec mam troche tego szrotu na moim golebniku . ps ja nie handluje golebiamy . dobry lot Gregor .

PRZECHWAŁKI Z ZA ODRY NAKŁONIŁY MNIE DO POSZPERANIA W RODOWODACH MOICH GOŁEBI
PRZEZ PRZYPADEK ZOBACZYŁEM ŻE W RODOWODACH MOICH GOŁĘBI SĄ POTOMKAMI W LINII WNUKA I PRAWNUKA : DV 02098-07-673,2098-84-0870 ,2098-04-1443, 2098-03-1081,2098-00-1001 , 2098 -00-1002 ,2098-04-1485, MA JEDNĄ WNUCZKĘ I 3 PRAWNUKI RINGLOSE NR12
DO TEGO JESZCZE PŁODNEGO WNUKA DER 330-SAMCZYKA 516-05-1079 KTÓREGO MATKĄ JEST 2098-03-1215 A OJCEM JEST SYN NL959 NR, 2098-03-1300 ,JAK BY CI BYŁO MAŁO TO MAM JESZCZE WNUKA 1219 JEST TO SYN 12 I 881 KTÓRA JEST SIOSTRĄ 1001 , 1002 , Z 55 Z 01 ROKU OCZYWIŚCIE SĄ TEZ GOŁEBIE Z 261 ZGOŁĘBI G.JASKULY

I TO WSZYSTKO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE PODSTAWOWE GOŁĘBIE Z JAKICH GUNTER PRANGE DOCHOWAŁ SIE TYCH WYBITNYCH GOŁĘBI TO GOŁEBIE BELGIJSKIE I HOLENDERSKI .
I GOŁĘBIE JANSSEN DELBAR W POŁĄCZENIU Z GOŁEBIAMI KOOPMANA , BELLENSA, DELEUS I INNYCH POWSTAŁA POTĘGA PRANGE .
TAK WIĘC NIE GADAJ PAN BZDUR O NIEMIECKEJ POTĘDZE ,BO PISAŁEM TO JUŻ WCZEŚNIEJ ALE NIE MIALEM DOSTĘPU DO NR. RODZICÓW I DZIATKÓW TEGO CO SIEDZI W MOIM I NIE TYLKO MOIM GOŁEBNIKU

I ŻEBY BYŁO JASNE ŻADEN Z POTOMKÓW TYCH SŁAWNYCH GOŁĘBI NIE ZOSTAŁ PRZE ZEMNIE SPRZEDANY , JAK SIĘ OBLATAŁ A NIE SPEŁNIAŁ MOICH OCZEKIWAŃ KOŃCZYŁM W KRAINIE WIECZNYCH LOTÓW ....

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nawet tego nie czytając dodam ci że mam dylemat co usunąć Van Dycka wnuka Rambo czy brata Olimpijczyków Dielsa po De Pet

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Nawet tego nie czytając dodam ci że mam dylemat co usunąć Van Dycka wnuka Rambo czy brata Olimpijczyków Dielsa po De Pet

I teraz Panowie patrzcie na to jest ta reklama w czystym wydaniu,i powiedz jeszcze że łeb im ukręcasz .Oj mirek mirek jakie dziś zioła z rana paliłeś.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 9:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy52 napisał:
mirek2001 napisał:

I teraz Panowie patrzcie na to jest ta reklama w czystym wydaniu,i powiedz jeszcze że łeb im ukręcasz .Oj mirek mirek jakie dziś zioła z rana paliłeś.

nie podam Ci nazwy bo po pierwsze nie wypowiesz nawet nazwy , po drugie nie stać cię na nie :(

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 9:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy52 napisał:
mirek2001 napisał:

nie podam Ci nazwy bo po pierwsze nie wypowiesz nawet nazwy , po drugie nie stać cię na nie :(

Więc bardzo się cieszę ze potwierdziłeś to co zamieściłem.Mirek jest na haju i takie brednie pisze.i koniec mojej dyskusji bo mirek jest w niedyspozycji.
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i po co tutaj cokolwiek pisać, gdy i tak wszystko zostanie sprowadzone na dno... Ten temat jest doskonałym przykładem co się tutaj dzieje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: