Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 18, 2019 9:53 Zobacz posty bez odpowiedzi
Szukasz swoich gołębi, może tu coś wypatrzysz!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pią Lip 05, 2019 12:22
PostTemat postu : Szukasz swoich gołębi, może tu coś wypatrzysz!
Odpowiedz z cytatem

A człowiek się zastanawia gdzie one są!

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-golebie-pocztowe-CID103-IDAeW4S.html#c841df9f63
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lip 05, 2019 20:38
PostTemat postu : Re: Szukasz swoich gołębi, może tu coś wypatrzysz!
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
A człowiek się zastanawia gdzie one są!

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-golebie-pocztowe-CID103-IDAeW4S.html#c841df9f63

Mnie już to nie dziwi.
Ale po wpisie z obrączkami i tipesami to twierdzę, że nie zrzeszony- bo zrzeszony to tipesy z kumplami by powymieniał, a później płakał, że mu antena przepuszcza.
Oczywiście mam na myśli czarne owce w naszym związku - i z góry przepraszam za szczere słowa.
Ale odważnych zapraszam do wpisów czy tak nie jest.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Pią Lip 05, 2019 21:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak jak piszesz ściągają i to większość hodowców nawet się z tym nie kryją matka przyjmie a po locie antena już nie i mają po konkursie bo zamiast kupić nowego tipesa to wolą grać dziadów i ściągają mówiąc bo moim też ściągają a ja na to że ja nie ściągam nakarmię i puszczam dalej w drogę to i moim będą tak robić
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Lip 06, 2019 6:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niestety 90% zrzeszonych ściąga tipesy. Jeśli chodzi o niezrzeszonych to jakieś10%.. Niezrzeszonym nie potrzebny tipes , a jak kolega przyjdzie to można się pochwalić jaki to gołąb przyszedł z dwiema obraczkami. U mnie już miesiąc siedzi taki nielot z tipesem i jakoś nie chce do domu. Są kury więc zje dobrze do golebnika nie wchodzi jak na razie.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Lip 06, 2019 10:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przywozilem do rolnika niemieckiego maszyne rolnicza. Golebi ma okolo 150 tak na oko, nie sposob policzyc. te co siedzialy na ziemi obok silosow zbozowych to naliczylem 38 sztuk z obraczkami i z tipesami, pare sztuk mialy numery telefonow. Rozgladalem sie za profesionalnym golebnikiem sadzac ze rolnik lotuje. Widzial ze przygladam sie golebia wiec spytal mnie o powody mojego zainteresowania. Od slowa do slowa i okazalo sie ze golebie trzyma jako sprzatacze placu , zbieraja ziarno rozsypane [kukurydze i przenice]. Golebnik zbudowal w ogromnej stodole gdzie trzyma slome taki 10metrow dlugi na 2metry wysoki, szerokosc 2metry. Wloty 3 male wejscie na jednego golebia , przybite deski 30cm. Maja wolny oblot , nie sa zamykane. Napewno sa to przybledy , wypasione . Nie pozwolil mi jednak zrobic paru fotek. Miejscowosc mala wies znajduje sie niedaleko Halle. Zastanawiam sie czy nie ma tam golebi PL. Beztroskie zycie napewno nie sklania ich do powrotu tym bardziej ze maja pokarmu do syta. Pozdrawiam
tomaszkk

WysłanyWysłany: Sob Lip 06, 2019 13:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niestety, to jest przykre :(

WysłanyWysłany: Nie Lip 07, 2019 12:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Justyna wypusc golebie niech leca do domu.
krzychu0261

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2019 15:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

troche go postraszylem to mi odpisal ze nieaktualne
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Hodowcy , melduje ptaka ktörego znalazlem , na ulicy , jest dosc wycieczony , ale raczej przerzyje PL 0360 -17- 6132 , siedzi w Lünen - Niemcy , pytanie czy ktos z was moze nawiazac kontakt z okregem Zielona Göra , lub z Hodowco , z göry dziekuje za informacje . dobry lot Gregor .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: