Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 07, 2019 8:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
REFLEKSJE O NAS SAMYCH
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A JA MAM TAKI KAPRYS PRZYPOMINAM KOLABORANTOM ICH SŁOWA .

rudy51 napisał:

Wysłany: Wto Maj 21, 2019 16:59
Temat postu :

Na przyszłość to kolego się lecz. Bo mirek zadał tu na forum pytanie i już tu będzie od głównej komisji lotowej jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz i tłumaczenie się przed samym mirkiem2001,chłopie czy ciebie już naprawdę porąbało.Takie brednie wypisywać,młodym to ty możesz zaimponować choć myślę że i oni z politowaniem czytają co ty za brednie tu piszesz.Jakiś niedouczony na punkcie wkładań zapieprzył sprawę a ty chcesz tłumaczenia najwyższych organów związkowych.Mirek idż się prześpi bo bredzisz.On zadał pytanie na przyszłość ale trzeba być walniętym.

NA TYLE BYŁEŚ BEZCZELNY ŻEBY SIĘ KOLEDZE ZZ ZA ODRY PRZYPODOBAĆ
OPLUŁEŚ PREZYDENTA I CAŁY ZWIĄZEK CZYŻ TO NIE KOLABORACJA .WYTŁUŚCIŁEM CI I ZMIENIŁEM KOLOR . JAK MZM CIE ZA TAKIE CZYMY NAZYWAĆ , A MOŻE O ZŁOTA DOZNAKĘ MAMY DAĆ CI WNIOSEK .NIE CHCE MI SIĘ Z TOBĄ ŚMIECIU GADAC .....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 20:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
A JA MAM TAKI KAPRYS PRZYPOMINAM KOLABORANTOM ICH SŁOWA .

rudy51 napisał:

Wysłany: Wto Maj 21, 2019 16:59
Temat postu :

Na przyszłość to kolego się lecz. Bo mirek zadał tu na forum pytanie i już tu będzie od głównej komisji lotowej jeszcze może lepiej od samego Prezesa zarządu odpowiedz i tłumaczenie się przed samym mirkiem2001,chłopie czy ciebie już naprawdę porąbało.Takie brednie wypisywać,młodym to ty możesz zaimponować choć myślę że i oni z politowaniem czytają co ty za brednie tu piszesz.Jakiś niedouczony na punkcie wkładań zapieprzył sprawę a ty chcesz tłumaczenia najwyższych organów związkowych.Mirek idż się prześpi bo bredzisz.On zadał pytanie na przyszłość ale trzeba być walniętym.

NA TYLE BYŁEŚ BEZCZELNY ŻEBY SIĘ KOLEDZE ZZ ZA ODRY PRZYPODOBAĆ
OPLUŁEŚ PREZYDENTA I CAŁY ZWIĄZEK CZYŻ TO NIE KOLABORACJA .WYTŁUŚCIŁEM CI I ZMIENIŁEM KOLOR . JAK MZM CIE ZA TAKIE CZYMY NAZYWAĆ , A MOŻE O ZŁOTA DOZNAKĘ MAMY DAĆ CI WNIOSEK .NIE CHCE MI SIĘ Z TOBĄ ŚMIECIU GADAC .....

I tym właśnie potwierdziłeś że naprawdę jesteś walnięty ,proponuję nie tutaj zamieszczać ale bezpośrednio wysłać do Zarządu Głównego może jakieś profity by się znalazły,może jakaś posadka tak bardzo mirek lubi się tutaj udzielać może tam by bardziej skrzydła rozwinął. Któż to wie,cuda się zdarzają.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NIE LATAJ TAK ZA MNĄ BO ZADYSZKI DOSTANIESZ JA SIĘ NIE WYBIERA NIGDZIEM A TE ARCHIWUM Z TWOIMI WPISAMI bez pomocy modera to sporo ponad 1000 wpisów .....pokazna kolekcja . a co do twojego ostatniego wpisu to nie mój problem to twoja głupota .dobranoc ,żeby ci się Prezydent przyśnił
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 26, 2019 4:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
NIE LATAJ TAK ZA MNĄ BO ZADYSZKI DOSTANIESZ JA SIĘ NIE WYBIERA NIGDZIEM A TE ARCHIWUM Z TWOIMI WPISAMI bez pomocy modera to sporo ponad 1000 wpisów .....pokazna kolekcja . a co do twojego ostatniego wpisu to nie mój problem to twoja głupota .dobranoc ,żeby ci się Prezydent przyśnił

Kolego nie wiem jak ostatnio z twoimi snami ,ale ja śpię spokojnie, a jak już mam sny to zapewniam spokojne i piękne co nie można powiedzieć o twoich czytając te brednie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: