Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 07, 2019 5:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
REFLEKSJE O NAS SAMYCH
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 9:43
PostTemat postu : REFLEKSJE O NAS SAMYCH
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
I BĘDĄC VICE PREZESAM i znając smak tej ciężkiej pracy w Zarzadzi dajesz popalić Szpakowi ,CZASAMI TO MNIE ZADZIWIASZ ......

CZY MY JESZCZE PAMIĘTAMY OD CZEGO TEN ,,BURDEL ,,NA FORUM SIĘ ZACZOŁ ? Nie chodzi o osoby tylko od czego jakiego faktu ? Dajemy sobie po łbach jak szczeniaki jeden nie jest dłużny drugiemu . KIEDYŚ SWIETNIW NAPISAŁ TO WIARUS W REALU LUDZIE SĄ INNI .
JA KIEDYŚ ZNAŁEM Z FORUM INNEGO GREGORA CZY CZERWONEGO , CZY NAWET SIEBIE .
CZYZBY POJAWIENIE SIĘ NA FORUM JEDNEJ OSOBY DAŁO TAKI EFEKT DOMINA ...... BYŁ TAKI OKRES ZA HODOWCY 51 EFEKT RÓWNI POCHYŁEJ ALE POTEM BYŁO W MIARĘ NORMALNIE I NASTAŁY Z GOŁA INNE CZASY . POZDRWAIAM WSZYSTKICH IDĘ SPAĆ DOBREJ NOCY

Tu nigdy nie było spokojniej,nie było tylko osoby która by wam pozwoliła na oczy przejrzeć,i widząc teraz swoje ułomności najlepiej innego winowajcę nie siebie znależć. Winę teraz na hodowcę51 może i rudego51 zwalić,gdyż jest to najprostsze wyjście i wytłumaczenia całego zła u was i w was. To nie hodowca ani rydy51 za was te wpisy zamieszcza,rękę po klawiaturze prowadzi.To nie za nich hodowcy z tego forum pouciekali, ich tak można czymś obarczyć ale tym że teraz niektórzy głośno mówią czym było i czym jest dla niektórych to forum. Każdy teraz będzie się wybielał a nic lepszy nie jest od drugiego,Potraficie się tylko wyśmiewać i podważać wiedzę czy doświadczenie innego .Odpowiadacie obelgami na obelgi ale tego nie zauważamy i głupców z siebie tylko robimy.Nawet teraz niby tacy nie byliśmy ALE to nie nasza wina a tego drugiego a najlepiej po nazwisku podać a jak nie można to na hodowcę51 i rydego51 zwalić.To jest ta właśnie wasza i nasza moralność.Bo przecież nikt lepszy od was tu nie może być,więc mirek przestań bzdury pisać i od siebie zacznij, nie kalecz innych nie będziesz z tego wszystkiego i ty wychodzić pokaleczony.Moja rada dla wszystkich.Jednych od konfidentów wyzywacie a wy najczęściej do mod_2 pisaliście o usunięcie i wpisów i niektóre osoby.A dlaczego bo nie były przychylne wobec was, Niekiedy w historię wchodzicie a jej tak naprawdę zupełnie nie znacie.Wielkich mędrców ,znawców czy wie czort jeszcze kogo udajecie innych co wam nie pasują odrzucić byście chcieli.Doszliście do muru i co teraz dalej. Kogo o pomoc prosić teraz będziecie. Poproście o rozum sami siebie ,a będziecie wiedzieć jak mur ten przekroczyć. A tak na marginesie zobaczcie sami w tym temacie tylko o gregorym rozprawiacie, nic godności w sobie nie macie,a moralności innych uczyć chcecie. Przeczytajcie wszystkie te wpisy a być może dojdziecie o czym ten frajer rudy pisze.

I kto to mówi człowiek który rękami forum walił po głowie ARTURA PAWELCA I ZASZCZEPIŁ SWOJĄ GŁUPOTE .
CZŁOWIEKU SKOŃCZ BO TO CO PISZESZ JEST NIE DO OBRONY .
PODSZYWASZ SIE POD MODERA ZA CO JUŻ DAWNO POWIŃIENES BYĆ USUNIĘTY . TO WSZYSTKO CO PISZESZ , PISZESZ O SOBIE I O TYM JAK TO ROBISZ .
TY MASZ JAKIŚ PROBLEM EMOCJONALNY ,ALE JA CI NIE POMOGĘ . DZIĘKI TOBIE I TO MOŻESZ POCZYTAĆ SOBIE ZA OWOC SWOJEGO ISTNIENIA NA FORUM LUDZIE SKACZĄ SOBIE DO GARDEŁ ...... PYTAM KOMU TO POTRZEBNE ?
JAK SŁYSZE OD JEDNEGO KOLEGI ŻE GREGOR TO NORMALNY FAJNY CHŁOP INNY NAŻ ZA KLAWIATURY ,OD DRUGIEGO ŻE SZPAKU I INNI TO SUPER KOLEDZY W CO NIE WĄTPIE BO ZNAMY SIĘ TROCHE WIEC CO JEST PRZYCZYNĄ ŻE CI LUDZE NIE MOGĄ ZASIĄŚĆ PRZY JEDNYM SYOLIKU WYPIĆ PO PIWKU ZJEŚĆ ĆOŚ Z GRILA I PODYSKUTOWAĆ ? ......
JEST JEDEN PROBLEM PO MIĘDZY NAMI TY JESTEŚ TYM PROBLEMEM I NIE WAŻNE CZY NAZYWASZ SIĘ HODOWCA, RUDY CZY GRZESIO NIE DŁUGO MOŻE BONIFACY, ZAWSZE BĘDZIESZ TYM KTÓRY DLA SWOICH CELÓW I ZABAWY PODPALA .

DO PUKI BĘDZIESZ MIAŁ COŚ WSPÓLNEGO Z FORUM NIE ZAPANUJE TU ZGODA ..... I GRILA NIE BĘSZIE ;(
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 9:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CZYŻ BY NORMALNOŚĆ I WYCIĄGNIĘTA RĘKA DO ZGODY DLA NIEKTÓRYCH BYŁA BY KONKURENCJĄ ?A WYJAŚNIANIE PEWNYCH KWESTI I DRĄŻENIE TEMATU RODZIŁO BY STRACH PRZED USUNIĘCIEM . ?
NO I NAJWAŻNIEJSZE UKIERUNKOWANIE MYŚLENIA .....

mod_02

Wysłany: Sob Kwi 22, 2017 8:39
Temat postu : Ważne przypomnienie

Forum to nie jest agencją reklamową pośredników i handlarzy .

Ogłoszenia hodowców są dozwolone.

Portale i strony internetowe mogą się tu prezentować i pozostawiać odnośnik.

Zaproszenie do odwiedzania strony zamieszczone w odpowiednim dziale jest dopuszczalne.

Wpisy zawierające linki do reklamy lub filmu handlarza lub pośrednika będą sukcesywnie usuwane a konta blokowane.

Niedopuszczalne jest pozostawienie wpisu , samego odnośnika do strony.

Oceny wpisu dokonuje moderator.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirku szkoda twojego pisanie to co ty piszesz to dla rudego jest rzeczą nie pojętą , ON inaczej nie umie .
Tak miedzy bogiem a prawdą to on i za bardzo nie jest temu winny ,on taki po prostu jest .
Ale czy to znaczy że reszta ma sie na to godzić ?
Reszta ma w zasadzie g... do gadania bo przecież nikt nie pojedzie i nie będzie trzymał go za ręce .
Tu morze pomóc jeden człowiek PAN MOD ale z jakich bliżej nie znanych powodów pozwala na te harce .
Czy to przysparza powagi tej liczącej kilkadziesiąt tysięcy członków organizacji ,nie mi to oceniać .
D wa czy trzy dni temu napisałem że jestem działaczem związkowym i prezesem i nie istotne czy jest to prawdą czy nie ale odzew był jednoznaczny . Że chyba idioci dokonali takiego wyboru i z ironia dwóch czołowych napastników nazywało mnie prezesuniem i tak dalej To pytam gdzie szacunek do tych co na dole robią czarna robotę a później sie dziwicie ze na zebraniach kogo by nie spytał czy wyrażasz zgodę na kandydowanie na członka jakiejś komisji nie mówiąc już o członku zarządu odpowiedz jest ta sama NIE .
Nadeszły takie czasy że ten co robi coś za darmo to na darmo liczy się cwaniactwo i kasa czyli ja mogę być członkiem komisji wkładań ale za ile.Dobry lot.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 11:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz, to nie jest krzywe zwierciadło to jest prawda o was i dlatego się tak ciskacie,a przez to, to wszystko potwierdzacie.
i jeszcze raz dla przypomnienia:
Tu nigdy nie było spokojniej,nie było tylko osoby która by wam pozwoliła na oczy przejrzeć,i widząc teraz swoje ułomności najlepiej innego winowajcę nie siebie znależć. Winę teraz na hodowcę51 może i rudego51 zwalić,gdyż jest to najprostsze wyjście i wytłumaczenia całego zła u was i w was. To nie hodowca ani rydy51 za was te wpisy zamieszcza,rękę po klawiaturze prowadzi.To nie za nich hodowcy z tego forum pouciekali, ich tak można czymś obarczyć ale tym że teraz niektórzy głośno mówią czym było i czym jest dla niektórych to forum. Każdy teraz będzie się wybielał a nic lepszy nie jest od drugiego,Potraficie się tylko wyśmiewać i podważać wiedzę czy doświadczenie innego .Odpowiadacie obelgami na obelgi ale tego nie zauważamy i głupców z siebie tylko robimy.Nawet teraz niby tacy nie byliśmy ALE to nie nasza wina a tego drugiego a najlepiej po nazwisku podać a jak nie można to na hodowcę51 i rydego51 zwalić.To jest ta właśnie wasza i nasza moralność.Bo przecież nikt lepszy od was tu nie może być,więc mirek przestań bzdury pisać i od siebie zacznij, nie kalecz innych nie będziesz z tego wszystkiego i ty wychodzić pokaleczony.Moja rada dla wszystkich.Jednych od konfidentów wyzywacie a wy najczęściej do mod_2 pisaliście o usunięcie i wpisów i niektóre osoby.A dlaczego bo nie były przychylne wobec was, Niekiedy w historię wchodzicie a jej tak naprawdę zupełnie nie znacie.Wielkich mędrców ,znawców czy wie czort jeszcze kogo udajecie innych co wam nie pasują odrzucić byście chcieli.Doszliście do muru i co teraz dalej. Kogo o pomoc prosić teraz będziecie. Poproście o rozum sami siebie ,a będziecie wiedzieć jak mur ten przekroczyć. A tak na marginesie zobaczcie sami w tym temacie tylko o gregorym rozprawiacie, nic godności w sobie nie macie,a moralności innych uczyć chcecie. Przeczytajcie wszystkie te wpisy a być może dojdziecie o czym ten frajer rudy pisze.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 11:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy nie próbuj zawracać Wisły kijem i wybielać się kosztem innych robiąc tą swoistą psychoanalizę . Tylko z twoich wczorajszych wpisów można stworzyć niezły słownik wulgaryzmów i chamskich odzywek skierowany do uczestników tego forum . Jak widzisz to co się stało dzisiaj z czyszczeniem stron ja przewidziałem już wczoraj a wynikało to z twojego stylu pisania . Zrobiliście sobie zabawkę z tego forum podpalacie i szukacie winnych . Ciągle powtarzasz że masz wiedzę o wpisach uczestników tego forum skierowanych do mod2 . MOŻESZ NAM POWIEDZIEĆ SKĄD JĄ POSIADASZ . Bo jak się okaże że masz dostęp do prywatnej korespondencji to dopiero zrobi się smród no chyba że mod2 i rudy to jedno i to samo .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 11:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Rudy nie próbuj zawracać Wisły kijem i wybielać się kosztem innych robiąc tą swoistą psychoanalizę . Tylko z twoich wczorajszych wpisów można stworzyć niezły słownik wulgaryzmów i chamskich odzywek skierowany do uczestników tego forum . Jak widzisz to co się stało dzisiaj z czyszczeniem stron ja przewidziałem już wczoraj a wynikało to z twojego stylu pisania . Zrobiliście sobie zabawkę z tego forum podpalacie i szukacie winnych . Ciągle powtarzasz że masz wiedzę o wpisach uczestników tego forum skierowanych do mod2 . MOŻESZ NAM POWIEDZIEĆ SKĄD JĄ POSIADASZ . Bo jak się okaże że masz dostęp do prywatnej korespondencji to dopiero zrobi się smród no chyba że mod2 i rudy to jedno i to samo .

Prezesiuniu smród się robi jak ty próbujesz swoje brednie tu zamieszczać. Przeczytałeś to napewno co przed chwilą zamieściłeś,chyba jednak nie.
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiuniu ty taki kaznodzieja się zrobiłeś obrońca uciśnionych tylko niestety troszkę w główce ci się poprzestawiało i nijak nie możesz złapać kontaktu z rzeczywistością
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy od trzech dni piszesz że masz wiedzę na temat naszych postów do mod i grozisz ich ujawnieniem no to dawaj nie krepuj się .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 13:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldii79 napisał:
Grzesiuniu ty taki kaznodzieja się zrobiłeś obrońca uciśnionych tylko niestety troszkę w główce ci się poprzestawiało i nijak nie możesz złapać kontaktu z rzeczywistością

Waldii okaż się mężczyzną i zrób jak obiecałeś,ja cały czas na ciebie czekam,chyba jesteś chłop z jajami a nie baba,co tylko umie wrzeszczeć głupio.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 13:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
rudy od trzech dni piszesz że masz wiedzę na temat naszych postów do mod i grozisz ich ujawnieniem no to dawaj nie krepuj się .

Grożenie kolego w Polskim prawie jest karalne,myślisz że do tego bym się posunął. Nie jestem tak jak ty Prezesem ale też nie samobójcą. A tak na marginesie nie wstyd jest ci przed swoimi członkami że za błazna tu na forum robisz a może oni nic nie wiedzą i czas przyszedł by się dowiedzieli jakiego fajnego prezesa mają.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 13:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nastąpiła sytuacja patowa. ...ale ak sie chce zawsze jest wyjście awaryjne prawda koledzy i koleżanki moderatorzy ?
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Nastąpiła sytuacja patowa. ...ale ak sie chce zawsze jest wyjście awaryjne prawda koledzy i koleżanki moderatorzy ?

Widzisz mirek ucz się od lepszych,wierz co cechuje ludzi mądrych że z każdej sytuacji znajdą wyjście,ci natomiast pozostali już nie chcę ich wymieniać beczą, ryczą na tym forum stojąc pod ścianą i nie znajdując wyjścia. Widzisz jakie to proste a mądre przesłanie.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Upały wróciły i skutki ich widać . Ale do rzeczy to gdzie te nasze posty do mod 2 . Ja grzesiu tak jak i ty już dawno przestałem tu być anonimowy więc czym ty mnie straszysz .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Upały wróciły i skutki ich widać . Ale do rzeczy to gdzie te nasze posty do mod 2 . Ja grzesiu tak jak i ty już dawno przestałem tu być anonimowy więc czym ty mnie straszysz .

Twoją głupotą ciebie jak już to straszę. A ja nadal kolego jestem anonimowy.masz rację w przeciwieństwie do ciebie prezesiku wesoły. Ani mnie nie zważono ani nie zmierzono jak to mawiał wasz kolega i nadal upajam się swoją beztroską wolnością.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam proste rozwiązanie : ujawnienie wszystkich IP będzie wyjątku
Kazdy począwszy od modów skończywszy na każdym nowo rejestrujący! !!!!!
Mam nadzieję że to uspokoi sytuacę.
Proszę o wpisy za i przeciw i może jakąś listę zrobimy forum
przecież to my .

Kto popiera pomysł?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: