Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 07, 2019 8:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
co robić???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="mirek2001"]
waldix napisał:
Witam.wyobrazcie sobie sytuację że przyjeżdżacie na punkt wkladan i okazuje się że ;prezes; sekcji oznajmia wam że nie ma miejsca w koszach i nie możecie włożyć gołębi na lot.n.na innym punkcie też nie włożycie bo nie ma miejsca.to jest super patent na pozbycie się konkurencji i na pewno o to chodziło.przykre to ale może spotkać każdego z was.mi z 58 włożonych udało się w tym locie zdobyć 40 konk.teraz macie jasność o co w tym incydencie chodzi.zastanawiam się jednak czy będę mógł włożyć na lot następny lot.pozdr[/quote

Tak kolego jak każdy mozesz włożyć, przyjedz od np 15.30 i wlozysz wszystkie bez wyjątku .Pozdrawiam

Mirek a ja proponuję gościowi by żeby miał 100% pewność że wszystkie włoży to niech już dzień przed przyjedzie na punkt wkładań będzie pierwszy, dobrze wydedukowałem chcąc twoja głupotę przebić. A może to nie głupota a wiadomość zwrotna od Prezydenta.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Maj 21, 2019 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

......Mirek a ja proponuję gościowi by żeby miał 100% pewność że wszystkie włoży to niech już dzień przed przyjedzie na punkt wkładań będzie pierwszy, dobrze wydedukowałem chcąc twoja głupotę przebić. A może to nie głupota a wiadomość zwrotna od Prezydenta.[/quote]

A nie mówiłem że naszemu rudemu kiedyś odwali i to porządnie nie dość że jest hodowcą nie wiadomo czego to jeszcze jasnowidz.Ładnie musiala ta stara rudzielcu cię wałkiem w łeb palnąć .Na stos ją k.....będzie wałkiem walić i to jeszcze po głowie.

WysłanyWysłany: Sro Maj 22, 2019 3:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Inwencja twórcza się MIRKOWI skończyła a pustka w głowie zawitała.ale nie martw się nie tylko u ciebie, Ja tylko mirek kontroluję i głupoty zaraz wasze kontruję,wiem ze to nie dla wszystkich wygodne Bo zawsze tu przez was było krytykowanie nie krytyki słuchanie A to przez rudego się zmieniło, i nienawiść wasza do niego na tym forum wystąpiła,a teraz każdy zobaczył ze nie wy a was można także ośmieszyć,A teraz mirek przepisz co ja napisałem i zamieść będzie nadal na tym forum wesoło.Ktoś tu kiedyś napisał mądrze nie będę go wymieniał bo bardzo na to wyczulony a brzmi to tak "nie będzie was nie będzie i rudego" a może inaczej nie będzie głupot pisani, nie będzie rudego odzywania. A TAK DO TEJ STAREJ WIEŚNIAKU ŚMIAŁY k.... TO JESTEŚ TY A NIE TO STARA.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 22, 2019 4:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

quote="rudy51"]Inwencja twórcza się MIRKOWI skończyła a pustka w głowie zawitała.ale nie martw się nie tylko u ciebie, Ja tylko mirek kontroluję i głupoty zaraz wasze kontruję,wiem ze to nie dla wszystkich wygodne Bo zawsze tu przez was było krytykowanie nie krytyki słuchanie A to przez rudego się zmieniło, i nienawiść wasza do niego na tym forum wystąpiła,a teraz każdy zobaczył ze nie wy a was można także ośmieszyć,A teraz mirek przepisz co ja napisałem i zamieść będzie nadal na tym forum wesoło.Ktoś tu kiedyś napisał mądrze nie będę go wymieniał bo bardzo na to wyczulony a brzmi to tak "nie będzie was nie będzie i rudego" a może inaczej nie będzie głupot pisani, nie będzie rudego odzywania.

TO CHYBA NIGDY NIE NASTĄPI ;(

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pią Maj 24, 2019 5:06, w całości zmieniany 2 razy

WysłanyWysłany: Sro Maj 22, 2019 4:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A powiedz ty przemiły MIRKU co tobie nie daje że spać nie możesz ,czyżby tym czymś czy kimś to rudy.Nie interesuje mnie żadna tam piosenkarka jak również jakie masz preferencje seksualne czy żyjesz z krową czy też nie jeszcze raz wieśniaku śmiały K.... TO TY NIE ŻADNA STARA CO MI TŁUCZKIEM BO GŁOWIE DAŁA.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
A powiedz ty przemiły MIRKU co tobie nie daje że spać nie możesz ,czyżby tym czymś czy kimś to rudy.Nie interesuje mnie żadna tam piosenkarka jak również jakie masz preferencje seksualne czy żyjesz z krową czy też nie jeszcze raz wieśniaku śmiały K.... TO TY NIE ŻADNA STARA CO MI TŁUCZKIEM BO GŁOWIE DAŁA.

Pytam publicznie dlaczego moderator nie reaguje na postu tego typu

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: