Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 23, 2019 0:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mam sprawę,a raczej prośbę.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 16:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Tedy , ja ci sie nie tlumacze , proponuje ci tylko poröwnanie naszych wyniköw , aby möc nas poröwnac , ja naprawde nie chce sie chwalic , ale chce ci otworzyc oczy z kim masz do czynienia , ps to tylko kilka warznych wyniköw na szczeblu Bezirk = Rejon , 4358 hodowcöw , 26 oddzialöw = 6 Mistrz , 4468 hodowcöw , 26 oddzialöw =13 mistrz ,Loty dalekodystansowe , tz ponad 500, 600, 700 km = mistrz w Bezik 2722 hodowcöw 25 oddzialy , do tego dochodzi 21 mistrz Niemiec w rocznych ( typowane ) , 27 mistrz Niemiec mlode ( typowane ) , 34 mistrz Niemiec ( Ludzki gest ) typowane , 203 najleprzy lotnik w Niemczech , udzial na olimpiadzie w Belgi- Bruxsela w kategori Standart = srebrny Medal , to narazie starczy , jest jeszcze duzo dobrych wyniköw w okregu , polaczonych oddzialach , i w oddziele , wiec jesli ty uwarzasz ze takie wyniki mozna wylotowac szrotem , to naprawde jest mi cie szkoda , jeszcze jedna uwaga ,ja nigdy nie jezdzilem , wozilem kobialke do Polski , te ktöre przywozilem , byly pozamawiane , ja nie musze robic dobrego deala , ja te ptaki oddaje za bardzo niske ceny , na zarobku mi nie zalerzy , ja chce moim materialem pomöc hodowcom , ktörzy sie o to pomoc do mnie zwracajo , ps te wyniki , i wszystkie inne so udokumentowane i wrazie potrzeby , do sprawdzenia , prosze teraz ty uchyl rabek , tajemnicy i podaj cos od siebie , moze jest tak ze musze sie klaniac , patrzac na twoje wyniki . jak bedziesz odpowiadal na ten wpis to zastanöw sie co napiszesz , ja prosze tylko o kakretne dane , nie o owijanie w bawelne , i pisanie bajek . dobry lot Gregor . ps ten wpis nie ma slörzyc jako reklama , ja generalnie nie handluje golebiami , to tylko info dla tych ktörzy mnie pröbujo zmieszac z blotem , ale raczej to sie wam nie uda .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 16:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie gregor przyszedłeś tutaj chcąc zahandlować , przy okazji dyskredytując niektórych z nas - trafiła jednak kosa na kamień - i dostajesz rykoszetem !
Bo tutaj ludzie piszą dla zabicia czasu a nie kupowania , raczej chcą za czapkę śliwek .
...wracaj tam gdzie służysz , My zrobimy porządek na swoim podwórku z wszystkimi handlarzami z zachodu by móc sprzedawać Nasze polskie - bo dobre - patrz wyniki olimpiady !

A tak na marginesie , niemieckie są miękkie - tylko krótkie loty w słoneczną pogodę z wiatrem w ogon.

Prywatnie zdrówka i więcej tolerancji do Polski , która jest tysiącletnim dębem z orłem w koronie !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46,nie wiem co byś powiedział co byś pokazał,nawet potwierdzenie przez Wasz Niemiecki Związek i tak niektórzy tutaj będą twierdzić inaczej.To już taki pokrój ludzi.Sami nic nie mają nic nie osiągnęli a wszystkich na około krytykować będą.A dlaczego tak jest sam daj sobie odpowiedz,gdyż od nich tego się nie dowiesz.Ja już o tym pisałem. Jestem Ciekaw skąd oni mają swoje gołębie jak takimi przeciwnikami sprzedaży gołębi są.Z nieba im spadły, czy też kradli.Dosadnie ale prawdziwie.Wszedłeś w paradę naszym handlarzom i to ich boli Zobacz kto się pierwszy odezwał. Masz odpowiedz dlaczego tu tak jest.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy od kiedy pacjenci psychiatrii prace naukowe piszą :?:
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol Tosnowiec , ja myslalem ze z ciebie jest czlowiek ktöry , posiada inteligecje , ale ty mnie coraz wiecej zawodzisz , moim celem nie jest handlowanie , ja nie robie ci konkurecji , mimo to poröwnujac nasze hodowle dziwie sie dlaczego akurat u ciebie ma ktos kupowac , ty nie masz nic czym mozna zachecic do kupna , podaj mi kilka nazwisk ktöre dyskredytuje , o jakich Polskich ty piszesz H Fulgoni to Niemiec - wloskiego pochodzenia a Veerfort to tez nie Polak , ty sam sobie zaprzeczasz , wiec jak to jest w rzeczywistosci ?? ty aby möc sprzedawac zröb pierw wyniki , ps ty jako taki fachura , zerknij prosze w rodowody tych waszych Polskich Olimpijczyköw i zobacz z kont pochodzo rodzice , dziadkowie tych Polskich Ptaköw , ?? dlaczego tak chetnie kupujecie te mieke , niedobre ptaki , trzeba tylko zerknac na aukcje i poröwnac ceny jakie placone so za Polskie , a jakie za zachodnie , dlaczego ?? , ja toleruje i szanuje Polskie i Polskich hodowcöw , ale tylko tych normalnych , nie tych zaslepionych zawiscio i hasem wobec innych , co do wiatru w ogon , to ty milisz chyba kierunki nasze ptaki w wiekszosci leco ze wschodu , lub poludniowego wschodu , wiec raczej pod wiatr , lub z bocznym - podwiatrem , inaczej jest u was wieksza czesc Polski lotuje z zachodu , i tu te ptaki leco z wiatrem , wiesz my uwarzamy przy wypuszczaniu na pogode , dlatego tak malo gubimy , u was jest odwrotnie dlatego tak duze straty u nie doswiadtczonych rocznych i mlodych , ja niejednokrotnie oddaje moje ptaki za darmo , sliwek nie lubie . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Rudy od kiedy pacjenci psychiatrii prace naukowe piszą :?:

Oj,mój znakomity kolega wiarus vel hodowca51 się zjawił.Dziady nakarmione i napojone można po internecie pobuszować i ludziskom ciemnotę wciskać.Więc do roboty wiarusie vel hodowca51
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Napisz tu szczerze masz przepustkę czy zwiałeś?
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Napisz tu szczerze masz przepustkę czy zwiałeś?

Zwiałem Kolego wiarus vel hodowca51 by nie zostawić Ciebie bez partnera do dyskusji,bo jak już chyba zauważyłeś grono Twoje do dyskusji się uszczupla.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W takim razie zakończmy tę farsę.Pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=4R-3cioV2_I
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:

wiarus vel hodowca51 nie rób mi tego tyle trudu sobie zadałem by zwiać i tu zawitać,a Ty chcesz mnie opuścić w dyskusji. I co już dziady wytypowane na WG,czy jeszcze nie.Możesz się zasilić u Ryśka jak Ci dobrego materiału brakuje. Bo na kolegę gregora46 to raczej nie licz.Pozostał jeszcze siwy7 ale raczej on na to nie pójdzie,bo szykuje Tobie drugi raz dupsko na WG przetrzepać.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
hallo kol Tosnowiec , ja myslalem ze z ciebie jest czlowiek ktöry , posiada inteligecje , ale ty mnie coraz wiecej zawodzisz , moim celem nie jest handlowanie , ja nie robie ci konkurecji , mimo to poröwnujac nasze hodowle dziwie sie dlaczego akurat u ciebie ma ktos kupowac , ty nie masz nic czym mozna zachecic do kupna , podaj mi kilka nazwisk ktöre dyskredytuje , o jakich Polskich ty piszesz H Fulgoni to Niemiec - wloskiego pochodzenia a Veerfort to tez nie Polak , ty sam sobie zaprzeczasz , wiec jak to jest w rzeczywistosci ?? ty aby möc sprzedawac zröb pierw wyniki , ps ty jako taki fachura , zerknij prosze w rodowody tych waszych Polskich Olimpijczyköw i zobacz z kont pochodzo rodzice , dziadkowie tych Polskich Ptaköw , ?? dlaczego tak chetnie kupujecie te mieke , niedobre ptaki , trzeba tylko zerknac na aukcje i poröwnac ceny jakie placone so za Polskie , a jakie za zachodnie , dlaczego ?? , ja toleruje i szanuje Polskie i Polskich hodowcöw , ale tylko tych normalnych , nie tych zaslepionych zawiscio i hasem wobec innych , co do wiatru w ogon , to ty milisz chyba kierunki nasze ptaki w wiekszosci leco ze wschodu , lub poludniowego wschodu , wiec raczej pod wiatr , lub z bocznym - podwiatrem , inaczej jest u was wieksza czesc Polski lotuje z zachodu , i tu te ptaki leco z wiatrem , wiesz my uwarzamy przy wypuszczaniu na pogode , dlatego tak malo gubimy , u was jest odwrotnie dlatego tak duze straty u nie doswiadtczonych rocznych i mlodych , ja niejednokrotnie oddaje moje ptaki za darmo , sliwek nie lubie . dobry lot Gregor

Hallo Gregor daj na luz bo pomyślę, że już prima aprilis zacząłeś - jeden dzień wcześniej. Pod ch..j to Szweda bo Polak sie nie da.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Arturo , morzesz mi prosze wytlumaczyc , co masz na mysli ?? , ja wiem ze jutro 1. 04 , ale to co ja pisze to nie primaaprillis , to jest prawda , i ta prawda w oczy koli , wiec nie widze potrzeby dac na luz , ja nie jestem Szwedem ale brac pod ch..j to tez sie nie dam , nie od takich jak ty . tz czlowiek z Honorem , lecz w moich oczach raczej z brakem . dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 5:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Scheda myślenia a raczej niedowartościowania poprzez rusyfikację i germanizację !
Również moda na francuszczyznę ma wiekopomne dzieło !
Polska to orzeł w koronie tysiącletniego dębu !
Gołębie wyhodowane przez danego hodowce noszą jego imię np. Fusy, Tosnowce lub ich cech - stąd Żniwiarze bo koszą pierwsze nagrody , Wyżymacze bo można z nich wszystko wycisnąć oraz Żeńcy ( dawna nazwa Żniwiarzy ), którzy zbierają plon dziesiątek lat pracy na długich dystansach np. 1500 km i 2500 km patrz filmik o mojej gołębicy u Rysza Fijałka https://www.youtube.com/watch?v=PWR30Gi8KTw

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 6:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=4R-3cioV2_I

Wiarus vel hodowca51 sam tą farsę zacząłeś i już chcesz kończyć.Nieraz wydaje się nam że gonimy króliczka ,a póżniej okazuje się że to on nas goni.Jakie życie może być przewrotne.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 6:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
Scheda myślenia a raczej niedowartościowania poprzez rusyfikację i germanizację !
Również moda na francuszczyznę ma wiekopomne dzieło !
Polska to orzeł w koronie tysiącletniego dębu !
Gołębie wyhodowane przez danego hodowce noszą jego imię np. Fusy, Tosnowce lub ich cech - stąd Żniwiarze bo koszą pierwsze nagrody , Wyżymacze bo można z nich wszystko wycisnąć oraz Żeńcy ( dawna nazwa Żniwiarzy ), którzy zbierają plon dziesiątek lat pracy na długich dystansach np. 1500 km i 2500 km patrz filmik o mojej gołębicy u Rysza Fijałka https://www.youtube.com/watch?v=PWR30Gi8KTw

Mam jedno pytanie -od kiedy sprzedajesz gołębie na obcych obrączkach ? Pytam dla tego bo moi koledzy z sekcji kupili u Ciebie Rysiu młode ale za cholerę nie mogę znaleźć żadnego gołebia z konkursem z czeskimi numerami w naszej sekcji . Nie pisze tego złośliwie ale chcę wiedzieć może i ja bym coś kupił jak będo leciały :))

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: