Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 20:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mam sprawę,a raczej prośbę.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Mar 29, 2019 20:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Arturo oglądając te zdjęcia zastanawiam się czy tymi rabymi można zrobić jakiś wynik.Paszki to rozumiem ,jednak ten hodowca nie wygląda mi na rokującego.
Czasami odnoszę wrażenie że pełno takich wokół nas.

No właśnie czy to deja vu?
https://www.youtube.com/watch?v=h9Apbmh8kwQ
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Mar 29, 2019 20:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że musisz czuć się bardzo osamotniony,że szukasz na siłę kolegi do dyskusji. Ale we mnie partnera do dyskusji nie znajdziesz.A wiesz dlaczego,bo nie masz mi nic do zaoferowania bym mógł z tego skorzystać i wdrożyć w swoją hodowlę.Co do mojego ostatniego wpisu to jak byś zadał sobie troszeczkę trudu w odczytanie jego to jest tam napisane wyrażnie że zakupu już dokonałem i temat zakończony .Jak potrzebowałem fachowej porady takich fachowców jak wiarus i artura nie było.z Poważaniem Dobrych lotów.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Mar 29, 2019 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=pHjo8UcU2uM
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Mar 29, 2019 21:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Widzę że musisz czuć się bardzo osamotniony,że szukasz na siłę kolegi do dyskusji. Ale we mnie partnera do dyskusji nie znajdziesz.A wiesz dlaczego,bo nie masz mi nic do zaoferowania bym mógł z tego skorzystać i wdrożyć w swoją hodowlę.Co do mojego ostatniego wpisu to jak byś zadał sobie troszeczkę trudu w odczytanie jego to jest tam napisane wyrażnie że zakupu już dokonałem i temat zakończony .Jak potrzebowałem fachowej porady takich fachowców jak wiarus i artura nie było.z Poważaniem Dobrych lotów.

No faktycznie nic do zaoferowania nie mam- bo nie jestem zafajdanym handlarzyną, który wode mąci przed sezonem.
Ale dałbym sobie rekę uciać, że styl pisania jakby znajomy?
Tylko jaki nick?
Jak Ty tego modera wykręciłeś?
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 4:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli nowa gra Matrix 2 :)
https://www.youtube.com/watch?v=qEPBAW5q3co

Tu jest jawny przykład jakich podstępów używają handlarze .Chcieliby zawładnąć tym forum , zebrać stadko by je strzyc.Teoriami o szerokich ogonach próbują
gonić tu swoje miotły.Jedynym celem tych działań jest zmącenie wody by złowić rybkę.Jednak nie jesteśmy z pierwszej łapanki by tego nie dostrzec.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz wiarus jak to z Tobą jest,rozejrzy się w około na tym forum nie ma przy Tobie nikogo.Gdy tylko pojawiasz się w jakimś temacie to zaraz go rozwalasz,lub temat zostaje zaraz zdjęty z forum. Tracisz przez to Twoje zachowanie tylko kolegów co przez kilka lat o nich zabiegałeś tu na forum.Ciskasz się tu niemiłosiernie,narzucasz ludziom swoje opinie i poglądy i muszą twoim zdanie one być najważniejsze. Nic w Tobie kolego pokory. Jak tylko ktoś przedstawi inne zdanie od twojego zaczyna się jatka. Obrażasz innych wycieczkami personalnymi wobec nich. Piszesz zaraz do administratora o zlikwidowanie wpisu czy też całego tematu nie wygodnego dla Twojej osoby.Widać kolego że krytyki się boisz.A kolegów z odmiennymi poglądami najlepiej wyciąć i zostawić jednego który zawsze przy Tobie się znajdzie i przyklaskuje.Ty kolego normalnie nie potrafisz brać udziału w dyskusjach.Twoją metodą na dyskusję jest knucie,intrygi i opluwanie innych.Pomijając moją osobę ,która jeszcze ani razu Ciebie nie obraziła,jest tu wiele innych których Ty lekceważysz w dyskusji ośmieszasz czy wręcz obrażasz.Ale jeżeli to jest sposób Twój na życie,to cóż żyj sobie z tym spokojnie. Z pewnymi ułomnościami człowiek się rodzi i umiera,Ty jesteś tym przykładem.Jak starsi górale mówią "Głupi ,bo głupi ale bądz choć przyjemny,może z tego powodu ludzie będą Ciebie szanować."A moim marzeniem jest by koledzy z tego forum wreście się obudzili i powiedzieli dobitnie co o Twoim postępowaniu tu na forum myślą.Napewno zrobili by Ci wielką przysługę ,bo może byś na oczy przejrzał i swoje zachowanie i postawę zmienił. Dobry lot kolego.
https://www.youtube.com/watch?v=bsYV5UnLg6Q
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 7:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiego znawcy , który w cudzym gołębniku wybierze pary hodowlane .

Tutaj jedynie właściciel , mistrz i dobry obserwator może spróbowań łutu szczęścia - całość to znawstwo swojego materiały hodowlano-lotowego wywodzącego się z mistrzowskich gołębi .
Wierutne bzdury lansuje filmik i mogę to jedynie traktować jako dobrą zabawę w zgaduj zgadulę !

Holendrzy są dobrymi biznesmenami i na wszystkim potrafią zarobić nawet na wmówieniu , że złożę Tobie złotą parę - , gdyby to była prawda Evert byłby ozłocony w Emiratach a nie tułał się po Polsce .

Jak walić frajerów po rogach :
wspólne gołębniki ,
aukcje internetowe ,
wycena par hodowlanych ,
produkcja suplementów diety .

Jak dojść do dobrych gołębi ?! - kupić u wielokrotnego mistrza późne młódki i potomstwem ostro lotować aż do skutku !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 8:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tylko nieraz jest dobrze sięgnąć po fachową pomoc do hodowcy ,który miał do czynienia z pewnymi szczepami. Z jakimi kojarzeniami dają efekty ,a z jakimi mają trudności.Nieraz doświadczenie innych nie szkodzi,a wręcz pomaga.Kilka porad tutaj przez te forum otrzymałem i napewno z nich skorzystam.Po co człowiek ma popełniać błędy nie potrzebne jak może wspomóc się w hodowli doświadczeniami innych.Ja nie mówię kolego o wizjonerach,lecz szczerych hodowcach w przekazywaniu swojej wiedzy.A wierz mi że są tu tacy.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 9:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Tosnowiec , masz calkowicie racje , takich znawcöw nie ma , jesli sie ktöremu z nich uda , to raczej przypadek , jesli bylo by to mozliwe to karzdy z nas mial by tylko same Asy , i karzdy z nas jest mistrzem , ale tak nie jest , dlatego tylko wieloletnie doswiadczenie , obserwacja stada , zwracania uwagi na zalety danego ptaka , potrzenie jake kolory dominujo w druzynie , cechy ptaköw budowa skrzydlo , mostek , kolor oka , nie ma znaczenia , czeste przeparowywanie , parowanie w krzyzöwce , ale tylko calkowicie inne szczepy = czyste to zn 100 % jeden szczep , to wszystko , i duzo sczescia , pracy i wytrwalosci , moze dac wynik . ps jak dojsc do dobrych ptaköw , tu masz racje kupic u wielokrotnych mistrzöw , ktörzy lotujo malym stadem , i majo wyniki przez kilka lat w duzej konkurecji , do tego jedne spostrzerzenie ty tym mistrzem nie jestes , wiec dlaczego , mamy u ciebie kupowac mlode i to za take wygörowane ceny , czy morzesz na to pytanie odpowiedziec . dobry lot Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 9:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiek, zapytaj go przewrotnie a dlaczegóż to mielibyśmy u niego kupować? Toż mamy wolny rynek i każdy niech sobie kupuje co i gdzie chce. Czy jakiekolwiek rady w temacie zakupu pozwalają dokonać prawidłowego wyboru? Z doświadczenia zakupowego mogę powiedzieć że nie. Toć gdyby tak proste było skorzystanie z tych najlepszych nawet rad dawanych przez najlepszych nawet Mistrzów to dlaczego rynek sprzedaży wciąż ma się tak dobrze?

pozdrawiam DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 10:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46. Podzieliles sie swojia teoria na temat m/inymi na kolorow golebi ze niema znaczenia. Twoim zdaniem sp. J. Mateja sie myli?. zerknij na filmik od 13min30sekundy, nie musisz wiecej ogladac. Hodowca ten mial wyniki i to na szczeblu krajowym. Chodzi mi o te plowe co wymienia. Spotkalem tez w GB hodowce z wieloletnim doswiadczeniem hodowlanym , on z koleji mial nakra-czerwone samce i samiczki nieb-nakrapiane. Jak twierdzil jesli wyszlo odwrotnie w legach t/z samce nieb-nakrapiane a samiczki czerwone-nakrapiane to nie lecialy. Latal tylko na daleki dystans 600mil wkladal 5-8 golebi lataly za kanalu Francjia i wieczorym byly w domu . Ilosc nagrod byla imponujaca, nie sprzedawal mlodych .https://www.youtube.com/watch?v=6JD8hR8mTyY
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 13:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Widzisz wiarus jak to z Tobą jest,rozejrzy się w około na tym forum nie ma przy Tobie nikogo.Gdy tylko pojawiasz się w jakimś temacie to zaraz go rozwalasz,lub temat zostaje zaraz zdjęty z forum. Tracisz przez to Twoje zachowanie tylko kolegów co przez kilka lat o nich zabiegałeś tu na forum.Ciskasz się tu niemiłosiernie,narzucasz ludziom swoje opinie i poglądy i muszą twoim zdanie one być najważniejsze. Nic w Tobie kolego pokory. Jak tylko ktoś przedstawi inne zdanie od twojego zaczyna się jatka. Obrażasz innych wycieczkami personalnymi wobec nich. Piszesz zaraz do administratora o zlikwidowanie wpisu czy też całego tematu nie wygodnego dla Twojej osoby.Widać kolego że krytyki się boisz.A kolegów z odmiennymi poglądami najlepiej wyciąć i zostawić jednego który zawsze przy Tobie się znajdzie i przyklaskuje.Ty kolego normalnie nie potrafisz brać udziału w dyskusjach.Twoją metodą na dyskusję jest knucie,intrygi i opluwanie innych.Pomijając moją osobę ,która jeszcze ani razu Ciebie nie obraziła,jest tu wiele innych których Ty lekceważysz w dyskusji ośmieszasz czy wręcz obrażasz.Ale jeżeli to jest sposób Twój na życie,to cóż żyj sobie z tym spokojnie. Z pewnymi ułomnościami człowiek się rodzi i umiera,Ty jesteś tym przykładem.Jak starsi górale mówią "Głupi ,bo głupi ale bądz choć przyjemny,może z tego powodu ludzie będą Ciebie szanować."A moim marzeniem jest by koledzy z tego forum wreście się obudzili i powiedzieli dobitnie co o Twoim postępowaniu tu na forum myślą.Napewno zrobili by Ci wielką przysługę ,bo może byś na oczy przejrzał i swoje zachowanie i postawę zmienił. Dobry lot kolego.
https://www.youtube.com/watch?v=bsYV5UnLg6Q

Te pismo to czytałeś co napisałem do modera ,czy wygenerowała je Twoja
wyobraźnia tak jak i resztę? I kto tu jest psyhiczny?.No to zrób teraz swoją psychoanalizę :) Hodowco 51 .Brak tu jeszcze do dyskusji tego z najwybitniejszym szczepem miszcza od sokołów :)
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 15:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego wiarus i wiesz z czym masz problem,ano z swoją osobowością.Wrzuciłeś sensacyjną wiadomość w temat na którym się w zupełności nie znasz .Ty prawdę mówiąc nic ciekawego nie masz do przekazania,twoje opinie i doświadczenia co tu zamieszczasz to wie każdy adept wchodzący w hodowlę.Opierasz się tylko na lekturach o hodowlach,tak jak by nikt inny nie umiał ich czytać.Myślałeś że wrzucając tą wiadomość przykryjesz resztę twojej nieudolności i wszyscy zapomną i zajmą się sensacja wiarusa.A tu obsrało się.Nikt nie jest zainteresowany Twoją wiadomością i co teraz kolego wiarus .Czyżby znów porażka.Ścigasz po internecie Bogu winnego hodowce51 , chłopina nie świadomy siedzi w domu i nie wie że wiarus robi mu reklamę i to gdzie.Na samych stronach PZHGP. Zaraz wzrośnie mu sprzedaż gołębi. To jest chichot bezmyślności.Jeszcze moment a hodowca51 zawita na te fora by podziękować samemu szeryfowi od ścigania handlarzy.A tak w nawiasie czy w Polsce jest zabronione handlowanie gołębiami, że tak przeżywasz ten handel.A co powiesz o hodowcach z pierwszych stron gazet związkowych.Tacy co nawet zdobyli medale na olimpiadzie,Oni kolego też sprzedają gołębie też są wstrętnymi handlarzami.Oj porąbało się wiarusowi porąbało.Uważałem Ciebie za poważnego hodowcę.A jesteś partacz i mąciwoda nikt niedługo nie będzie chciał z Tobą dyskutować.Pozostanie tylko zawsze wierny Arturo wspaniały łaszący się do Ciebie jak ten piesek.Idż chłopie swoja drogą ja swoja bo widzę że nie po drodze nam.
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 15:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51 , zapomniałeś o mirku2001 i czerwonym1363. Ten ostatni dostał za frii , wspaniały materiał od Wiarusa i co jakoś omija kolegę może to nie był aż taki wspaniały materiał. A ja dziś zakupiłem karmę rozplodowo-lotowa , obrączki szt.10 po 2,5zł. , gryt i zakwaszacz.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 15:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę tu więcej nawiedzonych co hodowce51 poszukują.Siwy w tym przypadku musisz do wiarusa się zgłosić.On opiekę nad handlarzami sprawuje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: