Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 5:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołąb za 1 252 000 euro!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 21:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty kolego spokojny od tego spokoju to chyba tylko węszysz afery tak jakby gdzie indziej ich nie było. Widzisz już ten niemiecki poplecznik sensacji przyleciał jak mucha do wiadomo czego a sam niedawno pisał że ich wielokrotny mistrze niemiec uciekał w pole przed kontrolą i doczekał się tylko artykułu w Breiftaube. Ludzie jak nie macie o czym pisać to piszcie wiersze albo jakąc poezje ludową a te swoje sensacyje to spiszcie i do prokuratury wyślijcie to może coś z tego będzie. Na zachodzie tylko polskich nie chcą polskie niemcy a Ci prawdziwi z zachodu to kupują polskie jak mógłbyś gdybyś tylko chciał zauważyć gdybyś pośledził aukcje Arkadiusza Maziarza i kliku innych polskich hodowców. Tak czasem myślę skąd w ludziach tyle frustracji bierzcie sie do roboty bo jak widać popyta na gołębie z wynikami rośnie a nie spada.

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 21:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja dokładnie wiedziałem kolego Gregor46 ze mój post wywoła pewne kontrowersje Ale ja w przeciwieństwie do niektórych widzę to bagno kolego tedy Jeśli uważasz że to co ja napisałem to sensacje spiskowe to gratuluje poczucia humoru Pozdrawiam
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 21:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy prowadzić dyskusję to prowadzmy na jakimś poziomie.Napewno nie obrażając żadnej z stron.Nieładnie jest jak wyrażasz się że ktoś zleciał się jak mucha do jak się wyraziłeś do czego to każdy wie. Dlaczego ktoś co ma inne poglądy i wyraża opinie odmienne ma być pomijany w dyskusji bo ma jak się wyraziłeś najlepiej wiersze pisać. Szanujmy się w dyskusji nawzajem i pilnujmy to co piszemy.Ja w większości przychylam się do tego co napisał spokojny.Ale to nie upoważnia by zaraz drugą stronę obrażać.
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 22:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to ja się tak tylko zastanawiam po co Ty siedzisz człowieku w tym bagnie? gdyby mnie żarły takie frustracje jak Ciebie to zająłbym się jakimś spokojnym hobby które według Ciebie zabagnione nie jest. Teraz widzę skąd ten Twój niemiecki zausznik czerpie te sannsacyje na tematy naszego związku.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 23:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj człowieku Ja ciebie nie obrażam wiec zmień płytę zanim się zagalopujesz Strasznie dobry wzrok masz że widzisz drzazgę w oku drugiego a nie dostrzegasz belki w własnej dupie A konfidenta poszukaj w swojej rodzinie Najlepiej by było aby tuszować wszystko jak to robi się za sąsiednią granicą A cwaniaki królowali by na arenach Czyżbym trafił w twój czuły punkt ze się tak zbulwersowałeś A może ty jeden z tych
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 2:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Śmiechu warte.Ktoś chciał się zareklamować za free ,a tu roty pochwalne,a gdzie słynne powiedzenie tych zachodnich mistrzów że ,,sprzedaje się jabłka ,a nie jabłoń"Jaki sukces że sprzedał swego przyjaciela bo tak można nazwać ptaka co z uporem wracał do niego.Dziś wszystko sprzedaje się za pieniądze również własną godność .Taka jest prawda.Bez względu na to czy będę wstawiał tu swoją opinie czy nie to i tak będzie folwark,bo handlarze wszelkiej maści chcą tu zarobić i to dla nich jedyny priorytet .Raczej odpuszczę bo zbliża się sezon, a tu robi się tłoczno.I proszę mnie nie obrażać dlatego że mam inne zdanie.Pozdrawiam prawdziwych hodowców.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 4:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ta cena za gołębie jest tylko spekulacja marketingowa więc nie ma czym się egzaltowac.
Podobnie jak WG kupuje gołębie od znanych sław by umieścić na liście rzekomym uczestników.
Wszędzie chodzi o krojenie frajerów
Na pipie masz wykupić miejsce do licytacji swojego gołębia, a to że nikt nie kupi zawsze można powiedziec, że nie był wart. A na WG, że był zbyt głupi by doleciec do finału.
Taka jest prawda!

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 6:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyjaśniam znaczenie użytego przeze mnie słowa folwark,tj własność wspólna lub sfera publiczna traktowana przez kogoś jak prywatna.DL
tedy

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 6:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak ja jestem jednym z nich, niech to będzie dopełnienie tych Twoich teorii spiskowych a Ty z tymi gorzkimi żalami to najlepiej jeszcze do Brukseli się wybierz i tam zdaj relację przed PE jak to w Polsce źle się dzieje i z jakimiż to geszeftami Ty masz do czynienia.

pozdrawiam wszystkich tych dla których gołębie nie są źródłem ciągłych frustracji DL
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 6:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Tak ja jestem jednym z nich, niech to będzie dopełnienie tych Twoich teorii spiskowych a Ty z tymi gorzkimi żalami to najlepiej jeszcze do Brukseli się wybierz i tam zdaj relację przed PE jak to w Polsce źle się dzieje i z jakimiż to geszeftami Ty masz do czynienia.

pozdrawiam wszystkich tych dla których gołębie nie są źródłem ciągłych frustracji DL

Czyli nie pozdrawiasz nikogo :)
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 7:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Śmiechu warte.Ktoś chciał się zareklamować za free ,a tu roty pochwalne,a gdzie słynne powiedzenie tych zachodnich mistrzów że ,,sprzedaje się jabłka ,a nie jabłoń"Jaki sukces że sprzedał swego przyjaciela bo tak można nazwać ptaka co z uporem wracał do niego.Dziś wszystko sprzedaje się za pieniądze również własną godność .Taka jest prawda.Bez względu na to czy będę wstawiał tu swoją opinie czy nie to i tak będzie folwark,bo handlarze wszelkiej maści chcą tu zarobić i to dla nich jedyny priorytet .Raczej odpuszczę bo zbliża się sezon, a tu robi się tłoczno.I proszę mnie nie obrażać dlatego że mam inne zdanie.Pozdrawiam prawdziwych hodowców.

I tu kolego wiarus masz rację w zupełności się z Tobą zgadzam,zajmij się jakąś pożyteczną praca. Idz do swych przyjaciół do gołębnika czekają .Niedługo zacznie się sezon. Bo jak na razie to Ty tu niektórych obrażasz nie mając do tego powodu.Potrafisz nawet przez pw. wysłać obrażliwe epitety.
Widać że długoletni staż w hodowli wpłynął ujemnie na Twoje zdrowie. Coś nerwowy się zrobiłeś i zbyt emocjonalnie podchodzisz do wszystkich tematów. Tylko musisz się nie pogubić który temat jest którym i głupstw nie pisać i kto "przyjaciel" a kto wróg.

Od : wiarus
Do : rudy51
Wysłany : Nie Mar 17, 2019 9:45
Temat :
Pozew Cytuj wiadomość
Za co chcesz mnie pozwać pajacu :) Czkam na pozew :)

Ostatnio zmieniony przez rudy51 dnia Pon Mar 18, 2019 7:11, w całości zmieniany 1 raz
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 7:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zmieniłeś post więc się odniosę.To była odpowiedź na Twoje groźby by nie ciągnąć tematu którego założyciel nie życzył kontynuowania.Takich psychoanaliz to psychiczni tego forum robili mi kilka ,a ja mam to w du... ,przeczytałem jedynie końcówkę o sądach.Też to przerabiałem jeden taki co ma numer 7 niósł pozew i zamiast szukać kobiety z zawiązanymi oczyma sam sobie zawiązał i zrezygnowany , poobijany wrócił na wioskę :) DL

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Pon Mar 18, 2019 14:44, w całości zmieniany 1 raz
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 7:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Odczep się ode mnie ,czym Cię tak wyprowadziłem z równowagi i kogo tu obrażam.Raczej przeczytaj to co napisałeś do lustra ,a czy będę pisał czy nie Twój interes to jest wolny kraj.Dyskusje z Tobą uważam za bezsensowną.DL

Więc kolego stosuj to do wszystkich,szanuj innych nie uprawiaj demagogi.
Trochę pokory,mało jeszcze wiesz,mało jeszcze widziałeś więc trochę pokory do życia i szacunku dla innych. Od pierwszego mojego postu na tym forum twój stosunek wobec mojej osoby był atakujący,choć nie zwracałem się ani razu personalnie do twojej osoby.Przykre to jest jeżeli hodowca z takim stażem w hodowli i tu na forum zamiast być przykładem uprawia tutaj zwyczajną rozpierduchę. Nawet złośliwość twoja nie omieszkała ironicznie odnieść się do postu w którym zaznaczyłem że posiadam gołębie od Hooymansa,twoja riposta to pochwal się czy są lepsze od czarnego ślepego.Nie wiem o co chodziło ale jest to głupie. Więc czytaj to co zamieszczasz nie zaczepiaj nie będziesz Ty zaczepiany. Pokory i szacunku dla innych,też mogą tutaj zamieszczać swoje opinie nie przekraczające pewnych norm miedzy ludzkich. Pytasz o co mi chodzi, no właśnie Panie wiarus O TO MI CHODZI.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiarus ja miałem nadzieję że sfrustrowanych hodowców jest niewielu a Ty mi tu taki wpis publikujesz. Dla mnie ptaki są źródłem radości, nic tak mnie nie odpręża i nie daje tyle satysfakcji co przebywanie wśród młodzików świeżo odsadzonych które zaczynają poznawać świat. Mniej frustracji a więcej satysfakcji Panowie i nie będzie źle.

pozdrawiam DL
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Rudy 51 , ja nikogo nie pouczam , w zadnym wypadku was , ja tylko podtwierdzam to co napisal Polski hodowca , kol Spokojny 24 , ja mam take same zdanie na ten temat , i nie tylko ja , dlaczego nic nie piszesz o Ruminskim , Oleksiaku , o waszym olimpijczyku w kat F ?? , czy uwarzasz , ze to jest w porzadku ?? , my to obserwujemy , i tworzymy sobie opinie na te tematy , wy sobie sami , miedzy wamy stwarzacie te problemy , a zarzad glöwny milczy , liczy na przeminelo z wiatrem , po jakims czasie sprawa ucichnie , i mozna dalej to samo robic , dopuki tego nie uregulujecie , nic sie nie zmieni dotyczy sprzedarz Olimpijczyköw co do EU , wy jestescie samodzielnym krajem , komunizm sie skonczyl , i jesli uwarzacie ze Unia wami kieruje , i was wyzyskuje , zrubcie tak jak Anglia , tz wystapic z EU . dobry lot Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: