Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Cze 15, 2019 21:16 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pytanie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tomi26

WysłanyWysłany: Czw Sty 10, 2019 16:23
PostTemat postu : Pytanie
Odpowiedz z cytatem

Koledzy mam pytanie ,jak wygląda u was dostarczenie golebi na Olimpiadę do Poznania ,u nas z okregu zakwalifikowaly sie dwa golebie okazało się że hodowca musi na własną rękę dostarczyć w środę danego ptaka a później go odebrać .W jedną stronę mamy 250km.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sylwek59

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 7:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przecież to chyba logiczne, że Zarząd Główny nie przyjedzie po nie do Was i ktoś te gołębie musi zawieźć. Czy zawsze musi to być ta sama osoba...?
tomi26

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 8:21
PostTemat postu : Pytanie
Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem w takiej sytuacji więc pytam,ale widzę że raczej nie potrzebnie
borsuk100

WysłanyWysłany: Nie Sty 13, 2019 17:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zarząd okręgu powinien dostarczyć gołębie na Olimpiade z danego okręgu . Przecież te gołębie reprezentują okregi a okreg ma na to pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!! paranoja żeby gołębie wozili hodowcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
wkic

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 2:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co wy sobie myslicie.
Ja w Toronto dostarczalem golebie na wystawe sam.

Pozdrawiam
tomi26

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 4:53
PostTemat postu : Pytane
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też jest to troche dziwne ,tymbardzej że na ogólnopolską oręg zabrał tego gołębia, a na olmpiade niema juz żadnej pomocy,a składki płacimy.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:33
PostTemat postu : DOWÓZ GOŁĘBI NA OLIMPIADĘ.
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy........moim skromnym zdaniem sprawę dowozu gołębi na olimpiadę powinien bezwzględnie załatwić dany zarząd okręgu.Pilotowali sprawę od początku,t.j przedstawiciele okręgu dostarczyli ptaki do Sosnowca,to powinni również pozytywnie ku zadowoleniu Hodowcy ptaki zawież również na olimpiadę do Poznania.W przypadku mojego kaliskiego okręgu dwukrotnie dostarczałem gołębie olimpijskie jako przedstawiciel okręgu,jednak własciciele olimpijczyków Koledzy Rysiu Pietrzak jak i za drugim razem Kolega Witek Nowak wyrazili chęć dowozu ptaków swoimi samochodami do Chorzowa,do parku i ku zadowoleniu wszystkich tak zrobiono.Więc można pozytywnie i z uśmiechem zadowolić włascicieli olimpijczyków.Uważam,że takie drobne związkowe sprawy nie powinny,być nawet poruszane tu na forum,ale życie niesie wiele różnych niespodzianek,dobrych i przykrych,i każdego trzeba zrozumieć.Życzę Szanownym Kolegom miłych przeżyć i pozytywnych wrażeń z poznańskiej olimpiady,i nie mieć takich problemów.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: