Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Maj 21, 2019 21:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
dzisiaj hodowla Augusta Balka z Niemiec
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 12:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Myślę że dla związku zrobiłem w swoim życiu więcej niż Ty młody człowieku . Forum to nie sympozjum i tu obowiązku nikt przedstawiać się nie ma .
O człowieku dużo mówi to w jaki sposób się zwraca do innej osoby nawet do anonimowej i takie odzywki Buahaha i wyzywanie kogoś kto ma pełne prawo do pisania pod nickiem od anonimów jest nie na miejscu . Ja w przeciwieństwie do Pana nie żyję z gołębi i promować się nie muszę .

I to jest odpowiedź godna prawdziwego Mistrza Kulturalnie i na temat Pozdrawiam Kolego Szpak

Panie zako81 Ucz się Pan bo tacy jak Kolega Szpak65 wiecznie żyć nie będą
A Pana trzyma tylko przy życiu Jak ma Pan wroga pod ręką Nie ważne czy godny czy nie ważne aby zasadzić kopa Bo jak ten Pański wróg polegnie w boju To robi się Pan smutny i szuka następnego Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 12:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każda akcja rodzi reakcje a ja nie jestem Pana adwokatem aby pana bronić . Nie reprezentuje Pan spraw związkowych tylko prywatny interes . Wiem że i tam uczestniczą koledzy zrzeszeni w naszym związku ale to jest tak Pana jak i ich prywatna sprawa i nic mi do tego . Jest przyjęte że na forum używamy pseudonimów inaczej zwanych nickami i nie jest to żaden anonim .Czym się różni SZPAK 65 od Felka N. Moje dane personalne nie mają tu nic do rzeczy . Zawsze twierdziłem że przysłowia są mądrością narodu a jedno z nich mówi "Co za dużo to nie zdrowo " We wszystkim wskazany jest umiar w lansowaniu się na tym forum również . DL.
mariusz1976

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego zako81 a ty nie jesteś wstanie zrozumieć ze niektórym się te filmy podobają,i ze to nie jest twoje prywatne forum.jesli ci się temat nie podoba to go nie czytaj ,patrząc na twoje wpisy kto cos napisze zaraz krytykujesz go ,poozdrawiam kolege arka proszę zamieszczać swoje reportarze sa bardzo ciekawe,pozdrawiam do zobaczenia w sosnowcu .pozdrawiam mariusz
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Szpak. Wyraznie napisalem jesli moderator poinformuje mnie ze mam nie pisac to tez tak uczynie. A jak zaznaczylem wielokrotnie nie lansuje tutaj moich ptakow czy siebie. Moze Pan wierzyć lub nie ale telefony itp itd ktore otrzymuje so zawsze pozytywne. Nie nattafilem jeszcze na jakis telefon w ktorym ktos by narzekal. Jezeli moje posty Pana denerwują prosze je omijac. Tak jak Zako81 wchodzi na wszystkie moje filmy tylko po to zeby krytykowac. Mnie jak ktos czy cos irytuje to nawet na to nie wchodze. Pozdrawiam.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 13:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Q1NipppqA4Y więcej chyba pisać nie trzeba ,nie wchodzę w tematy Rysia i jeszcze kilku innych oszołomów i dobrze sie z tym czuje krytykantom polecam mój sposób
zen0171

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy ja uważam filmy za ciekawy a działalność Kolegi Arka Maziarza za pożyteczną. To, że na tym zarabia mi nie przeszkadza. Nie muszę przecież oglądać a film zamieszczony jest w dziale "na kazdy temat"
Może powinnien tylko być bardziej powsscągliwy w dyskusjach i bardziej ważyć słowa.
maniek77

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich w nowym roku zdrowia przede wszystkim i sukcesów w lotach ,są tacy co komuś bronią a sami narzucają co mamy czytać i oglądać na tym forum ,ludzie dajcie sobie żyć nawzajem,bo jak dla mnie to ludzka zazdrość triumfuje
PoRaPI

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wszyscy, którzy są anty - nie musza zaglądać na posty kolegi Arka.

„Mowa jest srebrem, a milczenie jest złotem”

Wiec zróbcie coś dla wszystkich, którym to nie przeszkadza i nie piszcie w postach kolegi Arka.

Jest tyle tematów na forum, gdzie możecie sie wykazywać !!!
maniek77

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Święta Prawda , tylko mam nadzieję że kol.Arek nie zniechęci się i dalej będzie działał w tym kierunku który sobie obrał ja jestem za .
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam. Bardzo doceniam krytyke i wlasne zdanie ale jesli wyrazane jest to w kulturalny sposob. Kazdy ma prawo do swojej opinii. Dlatego zdanie np. Kolegi Szpaka szanuję. Ale coniektorych bezszczelnych uzytkownikow juz nie. Pozdrawiam.
zako81

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tim jego mac dlaczego kolega Olech i reszta czolowki polski nie kreci filmow ani nie robi zadnego lansu na sile?bo w porównaniu z toba oni robia wyniki !!!!tedy droga do promowania własnej osoby.ty robisz kolo siebie szow jak frytka która dala żeby zaistnieć w jednym z programow
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moim zamiarem nie było w jakikolwiek sposób deprecjonowanie działalności pana Arkadiusza . Ja tylko nie rozumiem dlaczego jedni mogą zamieszczać na związkowym forum materiały o prywatnym biznesie nie mające nic wspólnego z lotami kolegów którzy są zrzeszeni W PZHGP a inni nie . Jak jest taki pluralizm to proszę traktować wszystkich równo i nie robić nagonki na Pana RT bo on dokładnie robi to samo . inaczej jest to zwyczajna Dulszczyzna . DL.
maniek77

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza
maniek77

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o wpis zako81
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Sty 01, 2018 15:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda tak zaczynać ten nowy rozdział,nie narzekajmy na samych siebie ,bo lepiej coś zmienić jak narzekać i tylko tych dobrych zmian wszystkim nam życzę.
Ps . Koszula całkiem fajna :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: