Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Kwi 22, 2019 6:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
pomoc w rozkręceniu hodowli
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
piotras0404

WysłanyWysłany: Wto Kwi 26, 2016 13:44
PostTemat postu : pomoc w rozkręceniu hodowli
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich hodowców! Proszę o pomoc doświadczonych hodowców w rozkręceniu hodowli gołębi pocztowych. Jakby się znaleźli hodowcy, którzy chcieliby wesprzeć młodego w rozpoczęciu hodowli to proszę o kontakt. bardzo chętnie kupie gołąbki z tym, że niestety z racji tego, iż jestem studentem mam ograniczone fundusze to nie strać mnie na wydawanie dużych pieniędzy. Od razu mówię, że nie ejst to ogłoszenie w stylu; dajcie mi gołebie za darmo i tyle. Chodzi mi bardziej o uczciwą sprzedaż gołebi a nie wtykanie młodemu byle czego. Potrzebuję też doradztwa jak co robić. Mam swoje gołębie ale jakościowo są słabe ponieważ po zeszłorocznym lotowaniu zostało mi niewiele sztuk. Wszystkich chętnych prosze o kontakt. Najlepiej z okolic Olsztyna. Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tomiktom

WysłanyWysłany: Wto Kwi 26, 2016 14:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam Cię.Ja właśnie wczoraj zakończyłem spółkę i byłęm zmuszony zabrać część swoich gołębi ptaki te są roczne i dwuletnie które w zeczłym roku przeleciały cały sezon lotowy wraz z maratonem 760km.te wszystkie które chcę odsprzedać zdobywały konkursy i posiadają dyplomy z poszczególnych lotów.CENA to 100 zł za sztukę większość gołębi pochodzi z gołąbków od kol.L PIELESIAKA MÓJ TEL.514985518
ANDEK

WysłanyWysłany: Wto Kwi 26, 2016 15:22
PostTemat postu : Re: pomoc w rozkręceniu hodowli
Odpowiedz z cytatem

piotras0404 napisał:
Witam wszystkich hodowców! Proszę o pomoc doświadczonych hodowców w rozkręceniu hodowli gołębi pocztowych. Jakby się znaleźli hodowcy, którzy chcieliby wesprzeć młodego w rozpoczęciu hodowli to proszę o kontakt. bardzo chętnie kupie gołąbki z tym, że niestety z racji tego, iż jestem studentem mam ograniczone fundusze to nie strać mnie na wydawanie dużych pieniędzy. Od razu mówię, że nie ejst to ogłoszenie w stylu; dajcie mi gołebie za darmo i tyle. Chodzi mi bardziej o uczciwą sprzedaż gołebi a nie wtykanie młodemu byle czego. Potrzebuję też doradztwa jak co robić. Mam swoje gołębie ale jakościowo są słabe ponieważ po zeszłorocznym lotowaniu zostało mi niewiele sztuk. Wszystkich chętnych prosze o kontakt. Najlepiej z okolic Olsztyna. Pozdrawiam

Kolego , ja jestem z olsztyńskiego. Podaj gdzie lotujesz , może wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojej prośby. Poz.
ANDEK

WysłanyWysłany: Wto Kwi 26, 2016 18:49
PostTemat postu : Kol.piotras0404
Odpowiedz z cytatem

Podaj na pw swój nr.telefonu
kazik57

WysłanyWysłany: Czw Kwi 28, 2016 21:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam napisz do firmy green play www.greenplay.pl to producent preparatow dla golebi, ale wiem ze napewno dostaniesz mlode golebie za darmo.ta firma pomogla juz nie jednemu hodowcy- meila znajdziesz na tej stronie co podalem . co do preparatow to uwazam ze sa dobre i ceny tez w miare ale to ocenisz sam .pozdrawiam
piotras0404

WysłanyWysłany: Sob Maj 07, 2016 6:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ponawiam prośbę. Wiem, że już niektórzy hodowcy ,,nie ciągną" młodych. Może chcieliby się podzielić, oczywiście nie za darmo. Moje gołębie okazały się jak myślałem słabe strasznie, z 30 wróciło z lotu 12. Jakby ktoś miał nadwyżki gołąbków to bardzo proszę. Tylko nie handlarzy bo od takich już naiwnie kupiłem. Pozdrawiam
szymon21

WysłanyWysłany: Pią Cze 24, 2016 9:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam was wszystkich pamiętaj kolego ze nikt z hodowców nie sprzeda ci nic dobrego jeśli chcesz dobre golebie to jedz do hodowcy osobiście bo na takiej str jak ta to każdy może sb dużo gadac golebie xxx kupuje się u xxx golebie leszka pielesiaka kupuje się u leszka pamiętaj wtedy masz dop dobre golabki i od pewnego człowieka
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: