Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 28, 2020 5:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
Przejscie hodowców z punktem wkładań w Okregu Kielce
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
lubi0184

WysłanyWysłany: Czw Mar 31, 2016 7:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ukarać to należy was za działania na szkodę odziału oszołomie .Ale pewnie prezesowi okręgu nie wiem co zrobiłeś :D że na takie przekręty pozwalał morze loda ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lot666

WysłanyWysłany: Pią Kwi 01, 2016 8:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie prezes okręgu jest ok .A CO DO PREZESA ODDZIAŁU TO ZWYKŁY CWANIAK NAWET NA ZEBRANIE NIE POJAWIŁ SIĘ. TAKI JEST SZPAK .KONIECPOL TERAZ WAM UDOWODNI JAK SIĘ LUTUJE NA OSTATNIM KILOMETRAŻU. TERAZ DAWCÓW KONKURSÓW NIE BĘDZIE DO ROBOTY NIEROBY PAJACE LU BISIE .......
lubi0184

WysłanyWysłany: Sro Kwi 06, 2016 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kuna po co te twoje kropki w poście usunołeś sumienie czy co? .napisz lepiej coś o tym drugim członku zarządu. :D oraz innych przekrętach czytają koledzy nasze posty czyli są ciekawi popatrz na ile jest wyświetleń .
kuna

WysłanyWysłany: Sro Kwi 06, 2016 21:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po to bo nie chce mi sie z Tobą podejmować żadnych tematów na Twoim poziomie . Zakończyłeś lotowanie we Włoszczowie więc powodzenia w nowym oddziale
jankes2

WysłanyWysłany: Sro Kwi 06, 2016 21:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

do" diabła ciężkiego" dajcie już spokój .Za czasów starego zarządu na pierwszych stronach okręg kielce,po wyborach znów zaczyna się przepychanki.Byłem na okręgowym ,słyszałem próbę podniesienia tematu zwiazanego z Złoszczową przez Darka P.
Prezes odpowiedział jednoznacznie cyt" nic nie wiem na ten temat ,nie mam ,żadnych informacji ,a co za tym idzie zgłoszeń o nieprawidłowościach" to ja spytam do czego ma sie odnieść?.Sprawę pobieżnie poznali wszyscy obecni na Walnym Okręgowym Delegatów.grupka hodowców przeszła z jednego oddziału do drugiego ,tworżąc za zgodą zarządu tego drugiego punkt wkładań,po czasie "pewnie im się ,albo nie spodobało ,albo znudziło"wiec wrócili.
Po takiej relacji delegaci zdecydowali o egzekwowaniu statutu i regulaminów ,aby takie sytuacje sie nie powtarzały.N atym temat zakonczono ,czemu wiec mają służyć Wasze dywagacje na temat który oficjalnie nie istniaŁ.Pozdrawiam
lubi0169

WysłanyWysłany: Sro Kwi 20, 2016 21:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lubi0184 napisał:
koledzy wokręgu kielce to dziją się same "cuda" chciałbm przypomnieć co się działo we włoszczowie a okręg nie zareagował .wesołych świąt :D

Gdzie jest komisja rewizyjna w sprawie rozliczenia byłęgo zarzadu oddziału Przysucha? Ludzie latami lotowali o za ojca dyktatora nie odprowadzane były składki do okregu i zarzadu głównego? To sa malwersacje dopiero. Prezes ds Lotowych lotuje lata a ma składke opłaconą od roku :D To jak go mogli wybrać na prezesa ds lotowych najpierw a poźniej dopiero do zwiazku wstąpił :D

Inne cuda w Okręgu Kielce. Jak zostały środki finansowe rozliczone i sprawdzone przez Komisję Rewizyjną Okręgu z szanownym Przewodniczącym nie ugiętym jeśli były 2 sprawy w Okręgowej Komisji Dyscyplinarnej i w jednej były wpłacone pieniądze (300zł) a w drugiej nie? I do dziś są nie wpłacone? Wiec to strata dla budżetu Okręgu Kielce? Sa równi i równiejsi? Gdzie był przewodniczący Komisji Rewizyjnej? Już jak kolega miał wpłacić kase to nie musi tak? Stare kolesiostwo zostało ze starego zarzadu i odżywają jeszcze. Już jest 300zł malwersacji.
olimpijczyki

WysłanyWysłany: Sro Kwi 20, 2016 22:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest rozmowa o Oddziałach okręgu Kielce. Ja mam pytanie odnośnie Oddziału 0380 Radoszyce Okręgu Kielce. Jak to się stało, że do tej pory nie ma interwencji nikogo w Zarząd Oddziału Radoszyce? Skoro z Przysuchy macie wyrzucać prezesa lotowego bo nie ma stażu, a gośc ma staż tylko był zarzad nie opłacał mu składek. A w radoszycach łamany jest regulamin wkładań i to głównie na sekcji wielkiego lubka administratorka? Do tego Administratorek zapisał się w drugim polroczu 2012 do końskich więc jakim cudem jest sekretarzem oddziału? Mało tego od kiedy to sekretarz oddziału może być zastępcą prezesa oddziału? Regulamin mowi jasno ze zastępcą prezesa może być tylko jeden z vice prezesów oddziału czyli lotowy, gospodarczy, lub finansowy a nie sekretarz.

Jasnie oświecony administratorek obraza wszystkich na facebooku, cytuje regulaminy szaleje gdzie się da a oczywiście o swoich obowiązkach i przepisać już nie wie i nie pamięta? Taki był AS przy poprzednich prezesach okregu. Pierwszy kozak i wojownik. Dlaczego okręg nie interweniuje w tej sprawie? Sekretarzem to on moze byc co najwyzej w sekcji i to na tyle. W trzech miejscach złamany regulamin nie moze byc sekretarzem oddziału, delegatem z sekcji do oddziału i nie moze byc sekretarz zastepca prezesa. I co na to ten wielki wygadany Lubek? Gadać i pisać za plecami na ludzi to on jest pierwszy.

W dodatku nasyła kontrole z okregu na swój własny oddział i punkt wkładań. Wstydził byś się! Jak za poprzedniego zarzadu okregu zarabiło się kilkadziesiat tysiecy zlotych rocznie liczac mase oddzialow + okreg, delegacje, wystawy to się żyło okreg był cacy, jak teraz sie koryto ukrucilo to zarzad i prezesa trzeba opluwac :D to caly lubek
lubi0184

WysłanyWysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

brawo panowie morze wreszcie ktoś z tymi" oszołomami "zrobi coś
jankes2

WysłanyWysłany: Czw Kwi 21, 2016 17:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mam do Was Panowie propozycję.Macie swoich delegatów do Okręgu w najbliższy poniedziałek jest zebranie prezesów ,gdzie delegaci z istotnymi sprawami mogą sie także pojawic.Wierzę ,że większośc tam obecnych to ludzie rozsądni ,więc prosze przedstawic te sprawy na forum zebrania .
Tu piszecie anonimowo ,tam wystarczy wstać ,poruszyć dany temat ,a obiecuję ,ze jesli będą dowody na poruszone zarzuty to sprawa zostanie rozstrzygnięta i odetnie się "ogony" poprzedniego zarządu .
Ten portal nie powinien służyć do "bicia piany",a dać satysfakcję w realizowaniu swojego hobby
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: