Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 22:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Dziwna choroba
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 05, 2015 15:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzcianna w tym wypadku zgodze sie z Toba.Nie wyglada to dobrze ,oszczedzisz ptakom cierpienia ,tez w trosce o swoje zdrowie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zet95

WysłanyWysłany: Sro Sie 05, 2015 18:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to co wstawił syrtyr nie odnosi się do choroby moich gołębi :).
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 05, 2015 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Racja zet 95, widze i czytam coraz mniej :oops:
syrtyr

WysłanyWysłany: Sro Sie 05, 2015 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gill1957 akurat u mnie w takiej postaci to nie wystąpiło. Jest to fotka z innego forum. Ptak był w takim stopniu zainfekowany że przeszło na stawy , przestał chodzić. U mnie były lekkie narosty między palcami i właśnie przecięta poduszka ze strupem na wierzchu. każdorazowa próba zerwania powodowała krwawienie. Początkowo myślałem że to ospa , jednak po wizycie u weta okazał się świerzbowiec . Dostałem odp. preparat i wciągu 1 miesiąca ptak wyleczony. Co gorsze bardzo nie wiem z którym ptakiem to przywiozłem. Wszystkie nowe były czyste a złapał roczny . To był pojedyńczy przypadek.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Sie 05, 2015 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

syrtyr napisał:
gill1957 akurat u mnie w takiej postaci to nie wystąpiło. Jest to fotka z innego forum. Ptak był w takim stopniu zainfekowany że przeszło na stawy , przestał chodzić. U mnie były lekkie narosty między palcami i właśnie przecięta poduszka ze strupem na wierzchu. każdorazowa próba zerwania powodowała krwawienie. Początkowo myślałem że to ospa , jednak po wizycie u weta okazał się świerzbowiec . Dostałem odp. preparat i wciągu 1 miesiąca ptak wyleczony. Co gorsze bardzo nie wiem z którym ptakiem to przywiozłem. Wszystkie nowe były czyste a złapał roczny . To był pojedyńczy przypadek.

A ja myślałem, że pokazałeś swojego najlepszego championa, tylko te klatki z wystawy mu zaszkodziły!!!!

Kiedyś takie mialeś pretensje- i przypominam- nasrałeś we własne gniazdo i będzie się to za Tobą ciagnęło.
Obraziłeś- nie przeprosiłeś- ............ - kropki to do Twojego rozmyślania.
syrtyr

WysłanyWysłany: Czw Sie 06, 2015 20:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jesteś płytki ARTURO. Do tego robisz z siebie pajaca. No nie wiem, chodziłeś chyba do tej szkoły co na panią mówi się ciocia A co do moich ptaków . Jeden jest więcej wart niż twoich kilka szt , być może kilkanaście , o ile mają jakąkolwiek wartość. Miałem wstawić fotkę by pokazać ci moje zasrańce ,ale poco? jeszcze powiesz że to kury liliputki.
(łapaczu)
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 06, 2015 21:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

syrtyr napisał:
Jesteś płytki ARTURO. Do tego robisz z siebie pajaca. No nie wiem, chodziłeś chyba do tej szkoły co na panią mówi się ciocia A co do moich ptaków . Jeden jest więcej wart niż twoich kilka szt , być może kilkanaście , o ile mają jakąkolwiek wartość. Miałem wstawić fotkę by pokazać ci moje zasrańce ,ale poco? jeszcze powiesz że to kury liliputki.
(łapaczu)

Nic szacunku się nie nauczyłeś.
Popisuj się dalej.
Pożyjemy zobaczymy.
A takich cwaniaczków to wkrótce będzie mniej.
Przejżyj lepiej swoje mamki- bo sporo gołabków pocztowych tam się pewnie zawieruszyło i karmi te championy.
syrtyr

WysłanyWysłany: Pią Sie 07, 2015 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

posłuchaj buraku , jest paragraf karny za bezpodstawne oskarżenia . To że masz sam nick wstawiony nie oznacza że nie można Cię namierzyć. Jak chcesz mieć problem , to Ci to załatwie. A Cwaniaczka to sobie znajdź na podwórku. W pewnym miejscu za takie słowo dostaje się w pysk. I nie strasz mnie chłopie , bo w życiu już trochę widziałem i przeżyłem.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Sie 07, 2015 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

syrtyr napisał:
posłuchaj buraku , jest paragraf karny za bezpodstawne oskarżenia . To że masz sam nick wstawiony nie oznacza że nie można Cię namierzyć. Jak chcesz mieć problem , to Ci to załatwie. A Cwaniaczka to sobie znajdź na podwórku. W pewnym miejscu za takie słowo dostaje się w pysk. I nie strasz mnie chłopie , bo w życiu już trochę widziałem i przeżyłem.

Przestań się popisywać.
Szacunku i pokory to mam nadzieję, że się nauczysz.
Leki popijaj wodą mineralną i bierz rano i wieczorem.
Wspólczuję tym gołąbkom, że maja takiego właściciela.
syrtyr

WysłanyWysłany: Pią Sie 07, 2015 20:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szacunku dla kogo? Pokory? Sam sobie zadaj pytanie czy zasługujesz na to. Piszę po raz ost nie oskarżaj nikogo , jeśli nie masz dowodów. A swoje durne wpisy zostaw dla siebie.
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Sie 19, 2015 21:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odświeżę temat ponieważ dostałem od kolegi gołąbki i mają one (nie wszystkie) taką narośl na łapach.
Nie wiem jak to nawet opisać, ale mają takie jakby łuski długie. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem.
dodam, że są to gołąbki z rozpłodu i mają od 5-14 lat.
zet95

WysłanyWysłany: Czw Sie 20, 2015 13:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to był to świerzb :)
monika22

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2019 4:48
PostTemat postu : mcafee product key activation
Odpowiedz z cytatem

mcafee antivirus is broadly utilized aantivirus identifies and kill PC infection, the mail worms,mcafee product key activation the trojan programs,and additionally enables your framework to free of infection and other malware is a significant every day challenge. for more subtleties visit: mcafee.com/activate today.
monika22

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2019 4:55
PostTemat postu : www.mcafee.com/activate
Odpowiedz z cytatem

Install mcafee product without any hassle. We provide best installation service www.mcafee.com/activate click here for more details.
monika22

WysłanyWysłany: Wto Sie 13, 2019 5:10
PostTemat postu : www.office.com/setup
Odpowiedz z cytatem

Here you can get item keys for Office 365 full form and individual Office apps.www.office.com/setup
Here we are giving full help to introduce office bundle click here for more subtleties.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: