Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Maj 25, 2019 11:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
kupię gołąbki na początek hodowli
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
picia91

WysłanyWysłany: Nie Cze 22, 2014 12:51
PostTemat postu : kupię gołąbki na początek hodowli
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Na początek kilka słów o mnie. Mam na imię Piotrek i w tym roku postanowiłem rozpocząć hodowle gołębi. Zapisałem się do związku poniewaz miałem 70szt gołębi mojego ojca, który lotował we właśnym zakresie. Niestety gdy poszły gołębie na loty to rzeczywistość okazała się okrutna. Po 6konkursach zostało mi 14gołebi z wspomnianych wcześniej 70szt. Potrzebuję zatem nabyć gołębi na zbudowanie członu hodowli, niestety z racji tego iż jestem studentem a dorabiam tylko dorywczo mam ogranioczony budżet i maxymalnie za gołąbka jestem w stanie zapłacić max 50zł, wiem, że to nie dużo ale może znajdą sięjacyś zyczliwi hodowcy chcący pomóc młodemu ,,hodowcy''?

Jeżeli są tacy to bradzo proszę o kontakt

Piotr K.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pawel.bialy.221

WysłanyWysłany: Nie Cze 22, 2014 13:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam mialbym kilka do sprzedania moj numer 510858440
czarnypiotr

WysłanyWysłany: Pon Cze 23, 2014 7:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam zadzwoń kolego to odstąpię Ci dobry materiał 883781448
Waldemarro

WysłanyWysłany: Wto Cze 24, 2014 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Picia 91 podaj w jakiej okolicy hodujesz.Przyjedż do Szczecina dostaniesz 10 szt dobrych gołębi-aktualne teraz.
picia91

WysłanyWysłany: Sro Cze 25, 2014 6:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

okolice Pułtuska, więc do Szczecina trochę daleko, teraz co prawda jestem w Olsztynie ale to też ponad 400km. Dzięki wielkie za oferte ale niestety nie mam możliwości takiej wyprawy.
vastonsmith

WysłanyWysłany: Pią Maj 22, 2015 6:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam, miałbym pytanie czy nie miałby ktos do sprzedania nie drogo młode gołębie albo nie potrzebne rozpłodow? Nie interesują mnie drogie młode po najlepszych gołebiach, bo wiem że za takie trzeba troche zapłacić tylko gołębie na których mozna trochę polotować, od następnego roku chciałem lotować młodymi, w tym roku miałem dawać z tego roku koledzę na loty, ale wszystko to już nie realne... do początku czerwca wszystko było super, trening przebiegał zgodnie z planem do dnia w którym nie zauwazyłem że po wieczornym oblocie wszedł do gołebnika czyjs gołąb, następnego dnia już był martwy, a po 2 dniach zachorowały moję młode, robiłem wszystko co mogłem, jak pojawiały sie objawy to od razu zabierałem te golebie z gołebnika, ale na niewiele to się zdało, z 25 młodych zostało 7. Starych też nie mam za dużo bo czesc pogineła, mam 7 par po których chciałem pociągnąc jeszcze młode i mam na to chwilę 7 jajek i 2 młodę(mają problemy ze znoszeniem jajek). To trochę za mało żeby spróbować w następnym roku swoich sił. Niby mam zamiar lotowac tylko na młodych ale trzeba z czegos je uchować. Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: