Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 11, 2020 7:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Wrocław - sezon 2015
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
buła

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 13:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley ale ten Bogdan to widział Niemcy jak świnia niebo nie wspomnę już o forach.Siedzi pierdzi w stołek a internet to tej osoby jedyna forma rozrywki.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Bogdan123

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 14:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkly Teraz nie bedziesz Mial WG , wiec pakuj sie do swoich na ukraine ,a podobno lubisz walczyc ,tam takich potrzebuja , bo ci twoi rodacy jak szczury uciekaja przed ruskimi.
barkley

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 14:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan123 teraz wyszło z ciebie prostactwo i cała zawiść. Żal mi ciebie, bo jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. W życiu prywatnym i zawodowym nie osiągnąłeś nic, nie masz przyjaciół a nawet wrogowie nie chcą mieć z Tobą nic wspólnego .
Mówisz o ludziach że uciekają z terenów wojennych , a sam uciekłeś niczym pies z podkulonym ogonem . Nie życzę tobie abyś przeżył działania wojenne , bo pewnie bys jako pierwszy wiał gdzie pieprz rośnie, ale ja czytam takiego pajaca jak ty , który śmieje sie z osób które czasami nic nie zawiniły , to krew mnie zalewa i uwierz mi obiłbym Ci mordę tak , żebyś zapamiętał to do swoich ostatnich marnych dni .

Powiedziałem i sie tego nie wstydzę , tak własnie myślę . Nie jestem zwolennikiem a wręcz przeciwnikiem banów , ale takiego palanta z forum należałoby usunąć oraz sprawdzić ile ma kont i te konta również zbanować .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
rudyvip

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 14:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niedoszły inwestor nawet porażkę potrafi przekręcić na sukces i robić dobrą minę do złej gry. Nie potrafi honorowo przyznać się do klęski, będzie tak kręcił, owijał, unikał konkretów, zachodził od doopy strony żeby wyszło na jego. Reklamował się najlepszym gołębnikiem pod słońcem i dobrą zabawą a wyszło na to że się zbłaĽnił przed gołębiarską Polską. Zawiesza działalność gołębnika widmo na 2015, a on nie powstanie ani w 2016, 2017 jestem tego pewien. Ale marzenia nic nie kosztują. Teraz do 2016 będziemy czytać mądrości złtoustnego jaki to będzie organizował super WG 2016. Zorganizowć to może co najwyżej zrzutę na piwo a nie takie wielkie przedsięwzięcie jak WG.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 15:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan123 napisał:
majka ty i barkly musicie zrobic badania u psychola ,bo Cos z wami nie tak.

Bogdan- prześlij swoje zdjęcie - pokażesz tym, że są większe tragedie niż tsunami.
Lotar87

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 15:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu co pisać wywodów. Nie wyszło z inwestorami i tyle. Najlepsze WG nigdy to nie będzie, ale każdy ma plany i marzenie, których nikomu zabronić nie można. Niepowodzenie zdarza się najlepszy. Nie warto się zrażać, ale ja na miejscu organizatora aż tak by się nie napalał, bo to co wcześniej już napisałem "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje" się tutaj sprawdziło. może za rok i nie z takim rozmachem tylko skromniej, bo w ciemno nikt tutaj nie będzie wchodził w żadne WG.
barkley

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 17:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mimo że miałem sie ugryĽć w język , to jednak napisze pewne moje przemyslenia i pewne obserwacje.
Niektóre osoby na forum, bardzo lubią napisać , ze ktoś się nie zna, że widział co najwyżej klepisko za swoja furtka i mówił ze to autostrada, I że ogólnie ktos jest burakiem nie mającym pojecia o niczym , nie wspominając juz o hodowli.
Teraz czytam, że każdy wie dlaczego WG nie powstało. Każdy wie lepiej niż ja :) , zaraz sie okaże że jestem czarny a na dodatek jestem kobietą i jestem z innej planety a moimi rodzicami byli pierwsi kryptończycy bez żadnych mocy.

Rudy czy sie zbłaĽniłem to już moja sprawa, nie więcej jednak niż Ty swoim wpisem . Wiesz lepiej , umiesz lepiej i ogólnie lepszy jesteś .
Krytykantów, do tego anonimowych zawsze jest dużo , jak potrzeba cos zrobic to nigdy ich nie ma, ale znajda sie aby znowu skrytykować.
Ty o honorze chłopie tylko mogłeś czytać , czego potwierdzeniem jest Twój wpis.

Chyba skończę z tego typu wpisami, bo staje sie powoli takim zgryĽliwym człekiem a tego bym nie chciał.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
majka1972

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 18:37
PostTemat postu : W.g wrocław
Odpowiedz z cytatem

DOCENIAM LUDZI KTÓRZY PONIE?LI PORAŻKĘ I POTRAFILI SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ A PODNIE?Ć SIĘ I WYCIˇGNˇC Z TEGO WNIOSKI TO KOLEGO BARKLEY POWINIENE? JUŻ SAM JAKI BĘDZIE TEGO EPIZOD ZOBACZYMY WKRÓTCE NIE MA LUDZI NIE OMYLNYCH NIE POPEŁNIAJˇCYCH BŁĘDÓW KTO NIE GRA TEN NIE WYGRYWA A DLA BOGDANA 123 TO JUŻ PSYCHIATRY NIE MA ON JEST JAK[ KOK PORAŻONY KRĘĆKIEM A CO SIĘ ROBI Z KOKAMI ????
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWP Kontakt Powrót do góry
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 19:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Barkley - nie wyszło - cóż żyje się dalej ...będziesz mieć następne pomysły, może któryś wypali ... życzę powodzenia !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 19:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
Panie Barkley - nie wyszło - cóż żyje się dalej ...będziesz mieć następne pomysły, może któryś wypali ... życzę powodzenia !

Panie Rysiu tylko nie wal Barkemu żóltej kartki- bo ja już jedną mam.
Bogdan123

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkly ty urodziles sie jako nieudacznik , nic nie potrafisz zdzialac , tylko twoja chora fantazja cie menczy , dlatego termin u psychola bylby wskazany.

Arturo z Pacanowa twojego zdiecia nie musisz pokazywac bo ja cie znam i brzydal jestes hehe

Barkly twoje WG nigdy nie powstanie , to jest tylko twoja chora fantazja , bo kto ci niby wysle golebie na WG , takiemu nieudacznikowi ktory ma zero pojecia o golebiach itd.
barkly ty tylko szczekasz jak maly gruby kundel , a jak przyjdzie cos do czego , to wychodzi tak jak ten twoj WG , totalna zenada.
Napisz nowy regulamin na 2016 rok , bedzie sie z czego znowu posmiac hehe
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 19:56
PostTemat postu : Re: WG Wrocław - sezon 2015
Odpowiedz z cytatem

barkley napisał:
Witam.

WG Wrocław jest zmuszone zawiesić funkcjonowanie w sezonie 2015 .
Zawieszenie spowodowane jest przedłużeniem prac związanych z nowym
zagospodarowaniem oraz zmianą infrastruktury na terenie WTWK , na którym to terenie
miały stać gołębniki oraz inne obiekty powiązane z prowadzeniem wspólnego gołębnika.
Obiekty miały stanąć na przełomie lutego i marca , jednak do czerwca (lub nawet lipca) nie będzie
można ruszyć z budową , dlatego tez nie będzie realnej możliwości przyjęcia ptaków ,
ani przygotowania do lotów konkursowych .

WG Wrocław tylko zawiesza działalność a nie rezygnuje z całego przedsięwzięcia .
Wedle planu gołębniki mają być budowane lipiec / sierpień .
Planowane są również tzw. „dni otwarte” w czasie budowy , będą to dni w trakcie wyścigów konnych,
i wszyscy chętni będą mogli zobaczyć jaka będzie organśśśśśśśśśśśśśśąąąąąąąąąąąizacja oraz o wszystko interesuj?ce wypytać .
Do dwóch miesięcy powstanie wstępna wizualizacja kilku projektów , która zostanie poddana
pod dyskusję , i zostanie wybrana która najbardziej będzie się podobać przyszłym uczestnikom.

Osoby które wpłaciły zaliczkę , zostan? powiadomione telefonicznie w dniu jutrzejszym i telefonicznie ustalimy co dalej .
Każda osobie która zaufała i wpłaciła zaliczkę zostanie przedstawiona specjalna oferta na udział w sezonie 2016 i będzie to bardzo dobra oferta .
Szczegóły ustalimy telefonicznie .

Z mojej strony pragnę serdecznie przeprosić osoby które wyraziły chęć wzięcia udziału w zawodach ,
oraz wpłaciły zaliczki . Nie będę obarczał moim niepowodzeniem kogo? innego , biorę cał? winę oraz odpowiedzialno?ć na siebie .
Wszystkie zażalenia , skargi , pro?by i propozycje proszę kierować pod moim adresem .

Wyrażam głębokie ubolewanie , że wspólny gołębnik we Wrocławiu nie wystartował w sezonie 2015 ,
jednakże jestem przekonany iż to małe niepowodzenie spowoduje jeszcze lepsze przygotowanie
do sezonu 2016 i wystartujemy z jeszcze lepszymi pomysłami oraz zapleczem nagrodowym dla hodowców bior?cych udział w wy?cigach .

Chciałbym uprzedzić głupie wpisy panów z kilkoma nickami i pseudo hodowców , nicków przytaczać nie muszę każdy wie o kim mówię .
Nie mam zamiaru się poddawać i wasze "m?dre" komentarze , tylko dodadz? mi skrzydeł .

Moim zdaniem to że Wg sie nie odbędzie i jest zawieszone to już spore do?wiadczenie. Wiem teraz ile pracy i po?wiecenia potrzeba , aby wyszło co? czego nie powstydziłby się żaden wspólny gołębnik z wieloletnim do?wiadczeniem .
Teraz drodzy panowie oponenci , nie możecie powiedzieć ,żę nie mam do?wiadczenia. To czego się dowiedziałem i nauczyłem przez te kilka miesięcy jest wręcz nieocenione.

Pozdrawiam i czekam na ostrzał od tych wiecznie niezadowolonych oraz ciesz?cych się , że mi sie noga powinęła .
Czekam równiez na pytanie i sugestie od forumowiczów zdrowo my?l?cych i maj?cych swoje zdanie honor i zasady.

Pozdrawiam serdecznie Bartek .

Nie wszystko w życiu tak wychodzi jak sobie człowiek zaplanuje.
Uczciwie napiszę, Twoje szczere wyja?nienie powinno być godne do na?ladowania.
NIEKTÓRYM PLUJESZ W TWARZ- A ONI TWIERDZˇ, ŻE DESZCZ PADA.
Po komentarzach do Twojego szczerego postu sam sobie odpowiedz- jacy ludzie tu pisz? i jaki poziom prezentuj?.
Nie piszę tych słów jako Twój adwokat i nie oczekuję wielkich podziekowań, ale mam nadzieję, że całe przedsięwzięcie wypali w 2016 roku i na swej drodze spotkasz prawdziwych specjalistów. A na debilne posty nie reaguj, bo np. dla takiego Bogdna 123- to już pomocy nie ma u żadnego lekarza.
Chłop się loguje przez komórkę z nienacka jak partyzant - jest w amoku i nawala co mu ?lina na język przyniesie ---co przyniesie???Ale Pszemek co Pszemek to ..... tu wstaw co dalej my?lę.
Bogdan123

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja mam wizję i to już od dawna i o to sie martwic zupełnie nie musisz. Nareszcie układa się tak jak powinno i jest całkiem ok . Na nastepny sezon to ja juz nie dam rady, ale obiecać Ci moge , że pomysłów mam na kilka dobrych lat i co roku , będę się starał urozmaicić rywalizację . -- To co na innych Wg sie dzieje, to mnie nie interesuje . Ja sie staram aby moje było takie, żeby każdy wiedział iz na Wg Wrocław jest profesjonalizm , a nie jakaś fuszerka. - Zreszta znasz mnie odrobinę i wiesz , że znajomości mam i w razie czego mogę liczyć na pomoc osób które naprawde maja doświadczenie i z chęcią mi pomogą . -- Jedyne o co mogę się martwić to , żeby pogoda dopisała . Pozdrawiam .

barkly ja tez mam wizje zeby cie wyslac na badania , Arturo z Pacanowa tez hehe
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan123 napisał:
Ja mam wizję i to już od dawna i o to sie martwic zupełnie nie musisz. Nareszcie układa się tak jak powinno i jest całkiem ok . Na nastepny sezon to ja juz nie dam rady, ale obiecać Ci moge , że pomysłów mam na kilka dobrych lat i co roku , będę się starał urozmaicić rywalizację . -- To co na innych Wg sie dzieje, to mnie nie interesuje . Ja sie staram aby moje było takie, żeby każdy wiedział iz na Wg Wrocław jest profesjonalizm , a nie jakaś fuszerka. - Zreszta znasz mnie odrobinę i wiesz , że znajomości mam i w razie czego mogę liczyć na pomoc osób które naprawde maja doświadczenie i z chęcią mi pomogą . -- Jedyne o co mogę się martwić to , żeby pogoda dopisała . Pozdrawiam .

barkly ja tez mam wizje zeby cie wyslac na badania , Arturo z Pacanowa tez hehe

Bogdan Ty buraku z Hagen wizja Ci się skończy dopóki Ci się komórka nie rozładuje
Wkrótce ruszy akcja wśród polskich hodowców:śą ZBIERAMY NA KAFTAN DLA BOGDANA!!!!
B?dĽ go?ciem z jajami zaloguj się jak normalny hodowca, a nie jak SSman.
Bogdan123

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo a jaka ty masz wizje w Pacanowie ??
Atak ufo z marsa ???? hehehehe
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: