Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lip 11, 2020 7:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Wrocław - sezon 2015
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
barkley

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 20:29
PostTemat postu : WG Wrocław - sezon 2015
Odpowiedz z cytatem

Witam.

WG Wrocław jest zmuszone zawiesić funkcjonowanie w sezonie 2015 .
Zawieszenie spowodowane jest przedłużeniem prac związanych z nowym
zagospodarowaniem oraz zmianą infrastruktury na terenie WTWK , na którym to terenie
miały stać gołębniki oraz inne obiekty powiązane z prowadzeniem wspólnego gołębnika.
Obiekty miały stanąć na przełomie lutego i marca , jednak do czerwca (lub nawet lipca) nie będzie
można ruszyć z budową , dlatego tez nie będzie realnej możliwości przyjęcia ptaków ,
ani przygotowania do lotów konkursowych .

WG Wrocław tylko zawiesza działalność a nie rezygnuje z całego przedsięwzięcia .
Wedle planu gołębniki mają być budowane lipiec / sierpień .
Planowane są również tzw. „dni otwarte” w czasie budowy , będą to dni w trakcie wyścigów konnych,
i wszyscy chętni będą mogli zobaczyć jaka będzie organizacja oraz o wszystko interesujśśśśśśśśśśąąąąąąąąą?ce wypytać .
Do dwóch miesięcy powstanie wstępna wizualizacja kilku projektów , która zostanie poddana
pod dyskusję , i zostanie wybrana która najbardziej będzie się podobać przyszłym uczestnikom.

Osoby które wpłaciły zaliczkę , zostan? powiadomione telefonicznie w dniu jutrzejszym i telefonicznie ustalimy co dalej .
Każda osobie która zaufała i wpłaciła zaliczkę zostanie przedstawiona specjalna oferta na udział w sezonie 2016 i będzie to bardzo dobra oferta .
Szczegóły ustalimy telefonicznie .

Z mojej strony pragnę serdecznie przeprosić osoby które wyraziły chęć wzięcia udziału w zawodach ,
oraz wpłaciły zaliczki . Nie będę obarczał moim niepowodzeniem kogo? innego , biorę cał? winę oraz odpowiedzialno?ć na siebie .
Wszystkie zażalenia , skargi , pro?by i propozycje proszę kierować pod moim adresem .

Wyrażam głębokie ubolewanie , że wspólny gołębnik we Wrocławiu nie wystartował w sezonie 2015 ,
jednakże jestem przekonany iż to małe niepowodzenie spowoduje jeszcze lepsze przygotowanie
do sezonu 2016 i wystartujemy z jeszcze lepszymi pomysłami oraz zapleczem nagrodowym dla hodowców bior?cych udział w wy?cigach .

Chciałbym uprzedzić głupie wpisy panów z kilkoma nickami i pseudo hodowców , nicków przytaczać nie muszę każdy wie o kim mówię .
Nie mam zamiaru się poddawać i wasze "m?dre" komentarze , tylko dodadz? mi skrzydeł .

Moim zdaniem to że Wg sie nie odbędzie i jest zawieszone to już spore do?wiadczenie. Wiem teraz ile pracy i po?wiecenia potrzeba , aby wyszło co? czego nie powstydziłby się żaden wspólny gołębnik z wieloletnim do?wiadczeniem .
Teraz drodzy panowie oponenci , nie możecie powiedzieć ,żę nie mam do?wiadczenia. To czego się dowiedziałem i nauczyłem przez te kilka miesięcy jest wręcz nieocenione.

Pozdrawiam i czekam na ostrzał od tych wiecznie niezadowolonych oraz ciesz?cych się , że mi sie noga powinęła .
Czekam równiez na pytanie i sugestie od forumowiczów zdrowo my?l?cych i maj?cych swoje zdanie honor i zasady.

Pozdrawiam serdecznie Bartek .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
majka1972

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 20:50
PostTemat postu : w.g wrocław
Odpowiedz z cytatem

Barkley jesteś zajeb..stym optymisto hyle czoło ale chyba zaliczek nie przehulałeś ? pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWP Kontakt Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 20:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"W przyrodzie nic nie ginie"...........przecież kol.Barkley napisał:
"Każda osobie która zaufała i wpłaciła zaliczkę zostanie przedstawiona specjalna oferta na udział w sezonie 2016 i będzie to bardzo dobra oferta . "
Nie kopcie leżącego :-(
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
LES

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 20:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda że sie nie udało,odnośnie doświadczenia to myślę jeszcze daleka droga,rynek WG w Polsce może sie w tym roku wylkaruje ,bo jeszcze nie jeden zawiesi swoją działalność [bo jest takie powiedzenie co za dużo to nie zdrowo],życzę skoro nie są plany by definitywnie sie poddać by sie w przyszłosci udało, ale powiem Ci tylko jedno ze swojego odczucia o czym już wcześniej pisałem nie da sie obrażać kogoś i zachęcać czasem trzeba sie "ugryść" w język, np gdy określasz że ktoś na bule[bo tak nazwałeś kiedyś gołębie] to np mnie nie zachęca by dać Ci gołębie.powodzenia na przyszłość w realizacji przedsięwzięcia
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po co zasmiecasz forum przeciesz jest juz ten temat na forum, zawsze tak twierdzisz a sam zasmiecasz. To zadna tragedia jestes nie udacznik i tyle a kasa niech koazdy sobie dopowie. Juz wole pisac z bledami i miec czyste sumienie. Masakra i teraz w kolejke po kasiorke , dobra pozyczka bezprocetowa a za rok to samo.
0449

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bylem sceptyczny do tego WG

Ale pochwala sie nalezy za meskie przyznanie sie do nie powodzenia a nie chowanie glowy w piasek
bok98

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza,że dzisiaj ?roda Popielcowa :-) Moja rada na przyszłość: zrobić normalny WG na kilkaset ptaków. Jak to mawiają Rosjanie : "tisze jediesz-dalsze budiesz" :-)

Ostatnio zmieniony przez bok98 dnia Sro Lut 18, 2015 21:24, w całości zmieniany 1 raz
barkley

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bok98 - chodziło o to , że zaliczki zostaną oddane, a w sezonie 2016 jak te osoby (uczestnicy) jeszcze raz beda chciały wiąć udział , to zostna im przedstawione bardzo dogodne warunki finasowe. O to mi chodziło :) .

LES wyjaśnienie - bule to takie określenie gołebi podobnych do pocztowych , czyli dachowców :) . W sumie co region to na pewno inne określenie.
Owszem czasami , można się ugryĽć w język . Tylko z jednej strony można nie pisać wcale i byc posądzonym o olewanie forumowiczów (ja tak traktuję tych którzy zamieszczają kupę ogłoszę a nic nie odpisują na zadane pytania).
Można odpowiadać tylko tym "normalnym" wpisom , a nie na wpisy oszłomów , tylko że to spowoduje albo bałagan albo oczywiście zaprzestanie przez oszołoma pisania w tym temacie, mozna zawsze zaryzykować choc jak widać sa tacy których zawziętość jest wręcz nieograniczona.
Ja raczej odpisuję wszystkim, nie staram sie być chamski ale nie będe równiezą przygl?dał sie jak mnie ktos obraża. Staram sie jednak nie reagować na zaczepki różnych czerwonych bogdanowatych dirków , ale czasami nie mogę .

Będzie dobrze i ja to wiem :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
puchalski wiesław

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:23
PostTemat postu : NOWY GOŁĘBNIK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.........niejednokrotnie tak w życiu bywa,że w jakimś decydującym momencie,ktoś Cię wykiwa,mocno Cię zrani,zawiedzie,wystawi do wiatru,perfidnie oszuka,i swoją pasję,zaangażowanie musisz odłożyć na nieokreślony termin lub całkowicie zrezygnować.Ludzka natura bywa zawodna,przewrotna,i nieraz okrutna.Kolego Bartłomieju,życzę więcej szczęścia i powodzenia w przyszłym roku.Pozdrawiam.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
e-golebie

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A czy jak ktoś będzie chciał zwrotu pieniędzy bo np będzie chciał zgłosić za nie gołębie na inny wg to otrzyma je czy to pieniądze zamrożone do 2016 roku?

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiesławie - nie dziękuję , żeby nie zapeszyć ;) .

e-golebie - tak jak wyżej wspomniałem , zaliczki zostana zwrócone. Jutro będę dzwonił i omawiał szczegóły z poszczególnymi uczestnikami.
Dogodne warunki to dajmy na to - przy jednej drużynie druga gratis, lub coć innego lub ogólnie uczestnictwo tej samej ilosci zupełnie za darmo. Nie chce teraz pisać , to trzeba przeanalizować , przedyskutować i wtedy będzie decyzja. Sądze , że każdy bedzie zadowolony.
e-golebie

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za szybko odpowiedĽ, nie zauważyłem wpisu wyżej. Życzę powodzenia w 2016 roku i proszę się nie przejmować głupimi docinkami innych. pozdrawiam

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NIE łam się chłopie! Lepiej teraz niż za dwa miesiące!!!
Chociaż mnie to zbytnio nie interesuje (wg) to lubię śledzić poczynania innych(WG)nie TY pierwszy i nie ostatni. Chociaż plan może Cię trochę przerósł?????
Ja dzisiaj jestem zadowolony chociaż nie będę miał następcy(parę godzin temu urodziła mi się druga córka) to i tak jestem szczęśliwy.
Głowa do góry i do ROBOTY!!! POZD.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley szkoda masz wielkie aspiracje mam nadzieje ze uda Ci sie zbudowac ten ,,najlepszy na swiecie "WG.Pozdrawiam
Ps.mario1111 gratuluje corki!

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Sro Lut 18, 2015 21:59, w całości zmieniany 1 raz
kama62

WysłanyWysłany: Sro Lut 18, 2015 21:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gdzie się podział najlepszy w Polsce wg, takie plany a ty klapa i falstart. Napisze jak Ty że ja wiem swoje a ty prawdę a ponoć są trzy prawdy. Dlaczego tak długo mamiłeś hodowców ze nie będzie tego naj. Od dawna wiedziałeś o tym tylko jak wybrnąć z takiej sytuacji. Gołębniki miały być a teraz będziesz chciał robić wizualizacje aby hodowcy wybrali jakie im się podobają. Przecież Ty jesteś organizatorem miałeś wszystko poukładane i w jednym palcu. Jaką działalność zawieszasz jak jeszcze nie zaczołeś???. TO jest forum ogólne i nie rozkazuj kto i co i jak ma pisać!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: