Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Maj 21, 2019 21:28 Zobacz posty bez odpowiedzi
Szybkie gołębie.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 6:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Wiesławie z racji że jest Pan moim imiennikiem chciałbym Panu pomóc ale niestety nie mogę otworzyć tego linku który Pan podał.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 7:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Siwy i Ja bym poddał Twojej fachowej ocenie kilka ptaków tylko mam problem z wstawieniem fotek...
Jak to zrobić?...
Wolał bym na pw.
Bo tu boję się krytyki...
Pozdrawiam.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 8:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. czytam tu różne bzdury na temat szybkich gołębi. Moim zdaniem gołąb szybki to taki który w najkrotszym czasie pokona odległość z punktu A do punktu B. I żadne cechy budowy czy pochodzenie się nie liczy. U mnie aktualnie najszybszym golebiem jest roczniak syn czarnego biały-pstry. To on wygrał dwa ostatnie loty ekstremalne. Jest to niewielki gołąb, krótki o ciemnym oku . Ale ma wolę walki w każdych warunkach a w głowie kompas. Gdyby sparowal się z wnuczka jedynki( Jaworski- Michalak) która ma wszystkie cechy gołębia szybkiego to młode po nich to byłby pewnie murowani kandydaci na mistrza Polski w kat. A. Ale tego nie jestem pewien bo mam trzy wolne samce . A u mnie gołębie wybierają sobie partnera same.

''bo mam trzy wolne samce '' to jakaś wyższa matematyka bo piszesz siwy że masz 10 sztuk - 3 wolne samce to zostaje 7 jakoś nie na pary !!:))

siwy7

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 12:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Mirek2001 czytaj uważnie, jak byk jest napisane w moich postrach że mam 12 szt. Trzy wolne samce i jedną wolną samice. Samica to późna wnuczka jedynki.
cynik

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.mirek2001
Czytaj uważnie, kol.siwy7 nie napisał, że ma samce i samicę bez pary, tylko, że ma WOLNE samce i samice. Rozumiesz? Tematem postu są SZYBKIE GOŁĘBIE.
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 17:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj Panie Śiwy zapędził się Pan w czarną dupę i nie wiedział jak z niej się wydostać dlatego nie odpowiedział Pan na mój Post w którym zapytałem jakie to wszystkie cechy szybkiego gołębia ma ta wnuczka jedynki
Niech Pan to jeszcze raz przeczyta co napisał poniżej Przecież to wszystko to bzdury niema żadnych cech czy pochodzenia liczy się tylko punkt A i B To po jaką cholerę pisze Pan o jakiś cechach szybkiego gołębia i o Jaworskim przecież to się nie liczy Pokaż Pan listę jak szybko pokonuje ten gołąb daną odległość i ile za nią jest konkurencja A ja natychmiast odstąpię od pochodzenia i cech Pozdrawiam i życzę samych asów

[quote="siwy7"]Kol. czytam tu różne bzdury na temat szybkich gołębi. Moim zdaniem gołąb szybki to taki który w najkrotszym czasie pokona odległość z punktu A do punktu B. I żadne cechy budowy czy pochodzenie się nie liczy.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Spokojny24 ja nigdzie się nie zapedzilem. To co napisałem to jest prawda. Ten gołąb jest szybki który zdobywa pierwsze konkursy. Wedlug mnie musi to być gołąb dobrze przygotawany do lotu , zdrowy , waleczny i mieć w głowie kompas. Nie musi posiadać tzw. cech szybkiego gołębia.
spokojny24

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niech i tak będzie Panie Śiwy7 Ja wrogiem Panu nie jestem i nie mam zamiaru podważać Pańskich słów Jeśli jest tak jak Pan piszesz to niech tak pozostanie Pozdrawiam
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:56
PostTemat postu : WNUKI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy ....Szanowny Kolego imienniku Może się uda otworzyć,jakość zdjecia marna,ale niech będzie. https://imgur.com/jrLDhNi Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 6:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Wiesławie ja u tego gołębia nie widzę cech szybkiego gołębia oczywiście jeśli chodzi o wygląd. Czeba mieć gołębia w ręce zeby coś więcej powiedzieć. Pozdrawiam
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Wto Sty 09, 2018 13:00
PostTemat postu : WNUCZEK
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Wiesławie......rzeczywiście,fotka nie oddaje uroku tego ptaka,( zdjęcie zrobione komórką ,i to przez całkowitego amatora,bez retuszu) mogę tylko nadmienić,że dziadkowie z obydwu stron to olimpijczycy,a jeden to nawet medalista,Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: