Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 27, 2020 7:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Aukcje WG GOSTYŃ loty ze wschodu!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 13:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie czerwony nie umiesz po Polsku pisać a rady dajesz...

Odpowiem ci filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=q9P_NXZJqX0&index=48&list=PLXUocqHbCFvg2HA9m6VKvil6JcNqNWZEV
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie widze ze sie za bardzo nie lubicie he

No ale po co te pyskowki , dajcie sobie po szlagu i sprawa zalatwiona.
Rysiowi trzeba przyznac ze prezetuje sie nie jak jakis golebiarz , brudny z brudnymi paznokciami w golebniku 2m. kalu, wszystko obesrane i takie filmy wstawiaja jeszcze do internetu, u Rysia zawsze czysto kwiaty pelna elegacja.
Rysiu ale z drugiej strony trzymaj sie jednej lini,tz. jak jestes tak naprawde przekonany ze masz takie ASY to wyslij kilka np. na WG Gostyn , ten golebnik juz sie 2 raz sprawdzil ze nie ma tam zadnych oszustow jak na razie , bo wszystko tez moze sie zmienic ? Ale mysle ze tym organizatorom tak szybko kasa w glowach nie pomiesza no i w taki sposob mozna podbic swoje renome, oczywiscie jak golebie dobrze sie szpisza.
Co do pisowni tez robie duzo bledow, korektora nie wlaczam zeby mi cos poprawial, ale mysle ze to jest forum o golebiach a nie nauka pisowni w jezyku polskim, wiec te cala ortografia moim zdaniem nie gra tu az takiej roli.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 14:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na WG Gostyn Rysiu moze wystawic tylko po kubusiu i nie lotowac beda pelnily role pasikonikow [szarancczy], wyreczy tym kosiarke organizatora a lot odbeda za czeresni ktora tam rosnie.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 15:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zainstaluj aplikację do poprawy błędów ort. i po sprawie...

Kultura wypowiedzi polega na szacunku odbiorcy a takimi są czytający posty..
.

To tak jak gdybym na filmiku był w rozchełstanej koszuli...

WG to rywalizacja o kasę dajesz swój dorobek w czyjeś ręce...

...szkoda nerwów i ciężko zarobionych pieniędzy...powodzenia

Ostatnio zmieniony przez RyszardTosnowiec dnia Pią Wrz 26, 2014 15:59, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
0449

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 15:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiu mozna to tez inaczej interpretowac...np

Masz slabe golebie, nie posiadasz wynikow wiec starasz sie ten chłam jak najbardziej przyozdobic i ubrac zeby ludzie mieli iluzje profesionalnej na wysokim poziomie hodowli

wiec Panie Rysiu wole ogladac jakiegos hodowce w gumiakach i dziurawych spodniach ktorego golebie leca naprawdę
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 15:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj ! chłopie - najpierw przedstaw się z imienia i nazwiska poprzyj swoją wypowiedĽ wynikami lotowymi - udziel rad jak je osiągnąłeś a dopiero przyodziewaj się w gumofilce i równaj do swoich...

Ja wolę schludne ciuchy i dobre , szybkie Tosnowce filmik https://www.youtube.com/watch?v=SOzkz1k7IX4
0449

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 15:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szybkie Tosnowce oczywisce tylko na Slonecznym Golebniku:) jak to zwyczajowo bywa u Ryszarda
Tadeusz55

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 16:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja myślałem Tosnowiec że omijasz takie tematy ,ale jak widzę to ty sam szukasz zaczepki,czyżbyś należał też do tej grupy która wokół siebie stwarza zamęt ,by być w centrum uwagi. Kiedyś Madonna gdy traciła popularność rozebrała się ,i z gołą dupą chodziła po ulicach miasta aniołów ,i znów wszyscy zaczęli o niej pisać .Ja myślę że tyle reklam które wkleiłeś na tym forum już wszyscy zdążyli przeczytać,i możesz z powodzeniem zjechać na boczny tor .
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 17:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiu ale jak wiesz u hodowcow tej kultury czesto brakuje a to widac na kazdym kroku a zwracanie komus uwagi na miejscu poblicznym w nie mily sposob , swiadczy tez o braku kultury.

Wiec po co mam jakis aplikator zainstalowac zeby mnie poprawial ???
Wcale nie musze byc jakims polonista , co z tego ze bede pisal bez bledow , a wysrac sie za przeproszeniem nie bede potrafil i stale bede mial do rzadu jakies pretesje bo w swoim zyciu nie bede mogl sobie dac rady !! ale wcale tych darmozjadow nie usprawiedliwiam !

Rysiu to jest tak , jeden potrafi dobrze pisac , drugi dobrze czytac niby sami profesorowie a w sklepach polki wypelniaja bo nie potrafia sobie pracy znalesc, aha a ten 3-ci nie potrafi ani dobrze pisac , ani dobrze czytac a jest milionerem , a dlaczego ??
A no dlatego , bo albo ma glowe na karku i to wystarczy , albo jest cwaniakiem i nabiera naiwnnych , tak to czesto w naszym sporcie bywa , no i ta najgorsza wersja , ZLODZIEJ

A co do WG , to jakos nie rozumiem o czym piszesz, raz piszesz ze hodujesz dobre golebie na sprzedarz na jakies WG , a jak sam masz wyslac jakiegos asa , to piszesz ze to wywalona kasa , wiec nie wiem o co chodzi ?
barkley

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 17:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Tadeusz55
Cytat:
Ja myślę że tyle reklam które wkleiłeś na tym forum już wszyscy zdążyli przeczytać,i możesz z powodzeniem zjechać na boczny tor .

Napisz to samo do coca coli czy pepsi, albo do vizira :) oni naklepali reklam tyle , ze az trudno zliczyc ;) . Czy przestaja ?

Bogdan, z tymi "bykami" ortograficznymi raczej ni bylo do Ciebie , raczej do kolegi , ktorego nick jest w kolorze pewnej armii ktora kiedy u nas stacjonowala, a teraz zaczyna stacjonowac na Ukrainie .
Co do tych "bykow" to kazdemu sie zdaza i tego ciezko jest uniknac , jednak pisac tak, ze czasami czytajacy nie rozumie co czyta jest troche ciezko . Poza tym czytaja to tez mlodzi , a czytajac czlowiek uczy sie rowniez ortografii. Czytajac zle napisane slowa , czytajac je caly czas zaczynaja tak wlasnie pisac .
Przepraszam ze znowu wyklad jakis zrobilem , ale staram sie wyjasniac od pocztaku do konca , czyli od akcji do reakcji :0 .
Pozdrawiam .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ej tam, to jest portal na temat golebi nie jezyka polskiego.

A pisze to dlatego ze wielu hodowcow co naprawde maja pojecie o golebiach na forach sie nie wypowiadaja bo od razu sa atakowani ze wzgledu pisowni a naprawde wlasnie ci mlodzi mogliby sie od nich duzo nauczyc na temat golebiarki , a to jest wlasnie forum o golebiach.
Do nauki sa szkoly i rozne programy , wiec tam sie moga mlodzi uczyc , a tu wystarczy ze sie dowiedza jak sie prowadzi hodowle golebi itd.

Bracia Janssen to byli zwykli ludzie bez wyksztalcenia a potrafili taka rase golebi wyhowac ze do dzisiaj caly swiat o nich mowi !
A tyle mamy profesorow i doktorow w tym naszym sporcie , a wiekszosc z nich nie potrafi typlera od pocztowego rozroznic.
Tadeusz55

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja uważam tak, jeśli już komuś zwraca się uwagę w ocenie ortografii to należałoby samemu przestrzegać wszystkich znaków bo co innego jest przykładowo Zarząd główny ,a całkiem co innego jest zarzad glowny . I tu nie powinno być żadnego tłumaczenia byk jest bykiem jaki by nie był. Ale tak było zawsze że kołek w własnej dupie nie widzimy,a drzazgę w oku kolegi dokładnie.
barkley coca czy pepsi za swoje reklamy płaca potężną kasę ,a tu za damski ch,,j i jeszcze problem .
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam .
Co tam o ortografii...

Ważne , że szybkie Tosnowce sprawdzają się i potwierdzają swoją klasę na różnych gołębnikach ...

Jeden z wielu tel. z podziękowaniem - ten akurat z przed chwili - posłuchajmy jak lecą Tosnowca Wyżymacze

kliknij https://www.youtube.com/watch?v=QNsGmKSFwXY&list=PLXUocqHbCFvg2HA9m6VKvil6JcNqNWZEV&index=48
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 18:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No Rysiu widac ze leca , gratulacje
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiu na necie dobiegaja co niektore aukcje do finalu , moze cos kupisz ?? zeby zasilic ta linie wazymaczy .
Najdroszy golab jest na aukcji WG Kuznica , ponad 11 tys. zl

Gostyn widac ze ma swoj portal Aukcyjny i tam tez kilka aukcji dobiega do finalu , ja mysle ze ten golabek ze WG Kuznia bedzie najdroszy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: