Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 19, 2019 23:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pczątkujący
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ramzes7

WysłanyWysłany: Pią Maj 09, 2014 20:23
PostTemat postu : Pczątkujący
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki, bo wiem że takowe też są. Mam gorącą prośbę. Czy jest ktoś chętny odstąpić kilka młodych gołębi pocztowych aby rozpocząć przygodę jako hodowca i lotnik. Niestety te ptaki które posiadałem chyba wszystkie wróciły do poprzedniego właściciela, bo w gołębniku pozostały tylko 4 pisklaki.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Sob Maj 10, 2014 0:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Poczatkujacy to bardzo zle zrobiles.
jacek333

WysłanyWysłany: Sob Maj 10, 2014 6:20
PostTemat postu : ptaki pocztowe
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegę młodego gołębie pocztowe wracają nawet po kilku latach tak szkoda że kolega wypuścił . Tak owszem 4 młode to za mało :D .
ramzes7

WysłanyWysłany: Sob Maj 10, 2014 7:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Od czegoś trzeba zacząć :).
habas

WysłanyWysłany: Sob Maj 10, 2014 7:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Od Nauki i pochłaniania wiedzy, bo to, czego nauczysz i przyswoisz sobie jako mody człowiek to będzie póĽniej przez całe zycie Ci % i pomagało egzystować
ramzes7

WysłanyWysłany: Sob Maj 10, 2014 7:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Początkujący nie znaczy młody.
PL-45

WysłanyWysłany: Nie Maj 11, 2014 9:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A to ze stary to nie znaczy ze wszystko wie, bo i doswiadczeni Hodowcy jeszcze sie ucza. Hodowla golebi to nie Alfabet ani 2+2=4. Pozdrawiam.
ramzes7

WysłanyWysłany: Nie Maj 11, 2014 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

widzę że na tym forum jest bardzo dużo osób którym się wydaje że są doświadczonymi hodowcami a rzeczywiście to tylko gaduły które lubią pisać na forum i zaśmiecać je głupotami. Nie chcę oczywiście obrazić prawdziwych hodowców przez wielkie H ponieważ oni potrafią doradzić i nie piszą pustych postów.
kamil957

WysłanyWysłany: Nie Maj 11, 2014 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego pierwszy blad jaki popelniles, to wypuszczenie starych golebi, bo te zawsze ci uciekna, a co do poczatkow to sam dopiero zaczynam, w styczniu otrzymalem 2 pary rozplodowe, po ktorych teraz bedzie 2 moj wlasny leg, dzieki zyczliwosci kolejnego hodowcy nabylem miesiac temu 4szt mlodych doslownie za cene obraczrk, niestety mam do niego 50km ale to nie zadna przeszkoda, chce sie dobre ptaki trzeba szukac i inwestowac, sam nie mam zbyt duzo pieniedzy, dlatego to dla mnie nie latwe. Teraz ten hodowca od ktorego nabylem ptaki szykuje mi kolejne 6 szt po swoich najlepszych lotnikach, co prawda cenq juz inna, ale itak bardzo niska jak za takie ptaki, w dodatku hodowca trn sluzy mi rada i zaprasa do siebie na obserwacje jego poczynan. Dlatego nie spiesz sie tak kolego i nie denerwuj, bo na wszystlo trzeba czasu, lepiej miec male stadko na poczatek i dobrze sie nimi opiekowac, dorze poznac ptaki niz miec 100 ptakow, kazdy z innej parafi, a ktore w calosci stworza wielkie "G" takze spokojnie kolego, napewno znajdzie sie ktos chetny by ci pomoc, a puki co duzo czytaj i obserwuj

WysłanyWysłany: Nie Maj 11, 2014 11:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ramzes7 napisał:
widzę że na tym forum jest bardzo dużo osób którym się wydaje że są doświadczonymi hodowcami a rzeczywiście to tylko gaduły które lubią pisać na forum i zaśmiecać je głupotami. Nie chcę oczywiście obrazić prawdziwych hodowców przez wielkie H ponieważ oni potrafią doradzić i nie piszą pustych postów.

jeżeli tak uważasz jak napisałeś, to nie wiem czego tutaj oczekujesz,
według mnie, Hodowcy napisali same trafne uwagi na temat Twojego postępowania z dorosłymi gołębiami
a Ty uważasz, że to gaduły, a właśnie, żeby nie pisać pustych postów
niektórzy wyrazili to w krótkim komentarzu,
ja też, żeby nie pisać na pusto, odsyłam do dużo wcześniejszych komentarzy
temat był wałkowany wiele razy
Pozdrawiam, DL.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: