Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Maj 27, 2020 21:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Wrocław - sezon 2015
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Lut 19, 2015 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan123 napisał:
Arturo a jaka ty masz wizje w Pacanowie ??
Atak ufo z marsa ???? hehehehe

Wizja jest prosta- weĽ 3 tabletki wg ulotki na noc,
Popij dużo wody- i przede wszystkim natura--- co natura????
Buraki, ziemniaki i inne ciemniaki.
Dawno nie byłem w cyrku, ale rozmowa z klownem to czysta przyjemność.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jankes2

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

można krytykować ,Ľyczyć powodzenia ,albo udawac że się nic nie stało.Jako osoba prwadząca działalnosc juz kilkanascie lat wiem ,że kazde przedsięwziecie musi być co do szczegłów dobrze zaplanowane.BARKLEY z Twojego stylu pisania wynikało ,że poczyniłeś wszelkie przygotowania do tej imprezy i kazdy potencjalny uczestnik ma mieć pewnośc ,ze zgłaszając swój akces uczestnictwa ma przejrzystość ,a przede wszystkim pewnośc ,ze wszystko jest zapięte na ostatni guzik.Ty kolego z wielką butą obnosiłeś się ,ze ten WG będzie najlepszym w Polsce i widzisz tylko głupiec przed imprezą pisze takie slogany,poziom takiego przedsięwzięcia weryfikują uczstnicy po zakończeniu zawodów,Tobie brakło pokory.No może ,nazwijmy sprawę po imieniu ,jesteś z pokolenia "młodych zbuntowanych głodnych wilków" i roszczeniowe nastawienie do świata daje Ci poczucie charakterystycznego dla tej grupy naszego społeczeństwa optymizmu.Barkley nie znam szczegółow ,które uniemśśąąąąąąozliwiły Ci organizację WG,ale takie przedsiewzięcie to nakład min 30 tys na starcie maj?c swoj? działkę.Dzierzawa w obecnch czasach nigdy nie da Ci gwarancji ,ze będziesz miał wszystko dopięte i "druga strona" dotrzyma umowy .Ja przy takiej inwestycji nawet nie pomyslałbym o dzierzawie czy spólce na zasadzie uzyczenia czy najmu gruntu.Chciałbym ,abys nie odebrał tego postu jako złosliwo?c ,ale jako konstruktywn? krytykę.Nie ma znaczenia czy byłem uczestnikiem czy nie ,takie jest moje zdanie ,bo temat Twojego WG stał się publicvznym i wiele osób sledziło los zapowiadanego najbrdziej profesjonalnego przedsęwzięcia .Ja osobi?cie uwazam ,ze bedziesz miał duzy kłopot z realizacj? w 2016 ,bo nazywaj?c sprawę po imieniu ,los pomógł Ci rozczarowac duz? grupę potencjalnych uczestników pozdrawiam
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 7:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam ,

moim zdaniem pomysł organizacji WG był spowodowany sukcesem finansowym WG Rogowo .

Pan Barkley rzucił hasło organizacji i w przypadku , gdyby było ogromne zainteresowanie WG Wrocław by powstał .

Tymczasem jak pisze przedmówca do każdego poważnego przedsięwzięcia jest potrzebny biznesplan...oraz gotówka , której tutaj zabrakło...

Oczywiście mniej poważne projekty zachęcają dużymi wygranymi np.wielką pulą pieniędzy czy samochodem , ale to już spekulacja bez własnej gotówki ...

...jest to hazard i każdy kto był na Targu Różyckiego wie , że w trzy karty wygrywa tylko organizator...

Pomimo życzeń , że Barkley reaktywuje pomysł - nie wierzę - jest to zbyt duże wyzwanie logistyczne by podołać tylko szczerymi chęciami...pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
jasz.service

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 9:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Drodzy Hodowcy jest alternatywa dla tych co chcą rywalizować na WG !!!
http://wgkrosin.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=2RXxt1us_PE
DOBRY LOT!
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 11:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzeba pewne rzeczy sprostować .

Rysiu, gdyby nawet było chętnych dwa razy więcej niż chętnych WG by nie stanęło , z tej przyczyny , że nie miałoby gdzie stanąć .
To co napisałem o organizowaniu infrastruktury na terenie wyscigów, to prawda a jeżeli ktos w to nie wierzy , to już naprawdę nie moja wina.
Nie będe tego porównywał do znalezisk w ziemi , gdzie budowa potrafi zwyczajnie gdzie budowy normalnie przestają funkcjonować.
Ja pisałem wcześniej, że gołębniki miały stawać luty/marzec niestety do czerwca raczej szans nie ma aby stanęły.
Czyli co miałem zrobić , przyjmować ptaki i trzymać je w domu ?

Jankes2 konstruktywna krytyka bardzo mile widziana. I muszę Cie zmartwić , nie jestem z tych roszczeniowych , bo coś robię a nie tylko siedzę i mówię że jest Ľle i takie tam ;) .
Pokora mówisz , hmmm... ja mam codziennie lekcje pokory , raz jest większa raz mniejsza , o to nie trzeba sie martwić .
Co do sloganówąąąą reklamowych nie będe sie wypowiadał , to kwestia indywidualna każdego z osobna człowieka.
Moge też powiedziec w ten sposób, jeden na wakacje pojedzie do Egiptu tam gdzie najwięcej ludzi, last minute :) i oczywiscie all inclusive. Inni wsi?d? na lodołamacz i udadz? sie w podróz na Antarktyde :) .

Trzeba pamiętać również , że jest sporo grupa osób które mnie nie znaja , nie były pewnie nigdy we Wrocławiu a o WG Wrocław , wiedza więcej niż ja :) .
Jeżeli powiedziałem , że będzie najlepsze to będzie i tego sie będę trzymał.
Jak to mówi? : Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera . Pozdrawiam serdecznie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Slowo oficera to sprawa honoru , jednak w tym roku gowno znaczy, nie rzuca sie slow na wiatr , tego nie robi oficer. Chyba ze jest jeszcze inny honor. BAJERANCKI.
bok98

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley
Przykro mi to pisać,ale od początku nie wierzyłem w Twój pomysł. Jest dokładnie tak jak napisał w ostatnim zdaniu R.Tosnowiec. Najpierw trzeba zainwestować,aby potem mieć korzyść. No i moim zdaniem Ty za dużo mówisz,a zbyt mało robisz. To powinno być na odwrót. Daj sobie spokój z WG i nie brnij dalej. Pozdrawiam
Bogdan123

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkly ty naprade jestes chory , twoj WG nigdy nie podstawie,chyba ze taki na 200 golebi, ty. W ogole nie wiesz co to Honor.
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 12:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz barkley napisze odezwe do hodowcow.
wiki40

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy już nie pastwcie się nad barkleyem,niech próbuje na drugi rok,choć ja jestem zdania że jak coś się chce zrobić to się to robi a nie trąbi zawczasu na forum czego to ja nie dokonam,i jak coś nie wyjdzie to póĽniej daje podstawy do komentarzy a złośliwi jeszcze bardziej się nakręcają,
Mniej gadania a więcej roboty barkley,bo przylgnie do Ciebie ksywa biznesmen-gawędziarz;)
To taka konstruktywna krytyka...
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 13:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1362 ja z Toba nie dyskutuję. Mówisz ,że 100 transferów do 100 obrączek, bo transfery sa jak karty.
Skoro Ty uważasz , tak to co ja mam sadzić o innych twoich rozważaniach ?
Jak zwykle również , nie umiesz czytać "między wierszami" co sprawia iż moja opinia, że jesteś mało rozgarnięty jest coraz bardziej wiarygodna.

Bogdan123 dlaczego piszesz do mnie lub o mnie ?
Skoro już jednak zacząłeś to własnie dziś rozmawiałem z psychologiem , posłuchałem Ciebie (pajacu) i poszedłem, aby sprawdzić czy cos jest ze mną nie tak , czy o co chodzi.

Za spotkanie zapłaciłem , bo ja wiemy prywatnie można usłyszeć najbardziej prawidłową diagnozę .
Teraz piszę jaka została postawiona diagnoza.
Ja jestem zdrowy czyli jestem normalny , czasami może przemądrzały i upierdliwy , ale ogólnie nie potrzeba żadnych medykamentów.
Skoro juz zapłaciłem jak za mokry piach , to poprosiłem o diagnozę dla Ciebie . Poczytaśśśśśśąąąął Twoje wypowiedzi i stwierdził , iż jeste? bardzo nieszczę?liwym człowiekiem, który swoje frustracje wyładowuje na forum.
Frustracje spowodowane moga byc przez dwa czynniki.
1. Nie masz kolegów , i chc?c sie dowarto?ciować piszesz na forum w sposób wulgarny, ordynarny a wręcz prostacki .
2. Zwyczajnie facetem jestes juz tylko w dowodzie osobistym , chodzi o to że twój "mały" juz dawno nie stał na baczno?ć , a "orzechy" zwyczajnie zanikły.

Przeczytał raz jeszcze i potwierdził ,swoje przypuszczenia. Nie do?ć , że nikt Cie już nie trawi z otoczenia, to jeszcze masz problem ze swoja męsko?cia . Spytałem czy pomoga jakies tabletki koloru niebieskiego , a psycholog powiedział , ze tutaj pomogłaby tylko tabletka dla konia, ale takich jeszcze nie robi? , bo tych zwykłych to musiałoby byc ze 2 wiadra (takie 20 litrów) . Bardzo mi przykro.

Chciałem jeszcze zdiagnozować czerwonego, ale lekarz zaż?dał dodatkowo 5 zł. (słownie pięć złotych) i stwierdziłem , że to za dużo i podziękowałem , bo diagnoza tez w tym przypadku mogłaby byc druzgoc?ca :) .

Tym miłym akcentem , życzę miłego dnia .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 15:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley ty jestes ani rozgarniety ani biznesmen, sadzisz w/g siebie tak wlasnie mozesz swoja nedzna kreature ocenic ja w przeciwienstwie do ciebie nic nie mam do ukrycia, biznesmenie z dziurawyymi kieszeniami. Dzisiaj jest tu sciernisko, jutro bedzie San Francisco od tej pory bedzie to motto twojego wg widmo he he. Miernoto
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 16:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1362 napisał:
Barkley ty jestes ani rozgarniety ani biznesmen, sadzisz w/g siebie tak wlasnie mozesz swoja nedzna kreature ocenic ja w przeciwienstwie do ciebie nic nie mam do ukrycia, biznesmenie z dziurawyymi kieszeniami. Dzisiaj jest tu sciernisko, jutro bedzie San Francisco od tej pory bedzie to motto twojego wg widmo he he. Miernoto

To ile tych transferów ? Biorę 100 obrączek GB , to ile dostane transferów ? Według Ciebie transfer to taka jakby karta . W Polsce do 100 sztuk obrączek każdy dostaje 100 kart, a ile dostaniesz transferów ?
Odpowiesz czy nie ?

Jak pisałeś o kreaturze, to byłes zły na to że żałowałem 5 zł na profesjonalna diagnozę , czy dlatego że mogła być podobna do "bogdańskiej" ? :)))
czerwony1362

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 16:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley ty nie miales 5 zeta bo zaplaciles za swoja lepetyne dla doktorka he he.
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lut 20, 2015 16:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1362 napisał:
barkley ty nie miales 5 zeta bo zaplaciles za swoja lepetyne dla doktorka he he.

Własnie w tym momencie pokazałeś szczyt (nie ten męski) swoich możliwości imbecylstwa. Facet z Ciebie żaden , a z babkami wole zwykłymi rozmawiać. Pozdrawiam i życzę powodzenia na wyspach, tam może trafisz na amatorów i w końcu cos ugrasz. Pamietaj o transferach :).
Nie pisz juz do mnie więcej , bo tylko pokażesz jakim jesteś prostym chłopakiem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: