Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 23, 2019 0:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wyścig młódków 650 km do Słonecznego Gołębnika
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
123

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2007 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiosenne przesilenie jak też ostatnie zaćmienie księżyca moga w niektórych przypadkach powodowac nasilenie objawów chorobowych
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2007 20:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiec moje przypuszczenia sie potwierdzily , kolega wypuscil tylko dwa golebie niedaleko domu i az dwa wrocily :) , zasatnawia mnie jedno dlaczego na 1 i 3 miejscu , czyzby pomiedzy nimi uplasowal sie jakis poluch lub dachowiec pospolity ktory to skuszony wspanialym slonecznym golebnikiem i wspanialymi samiczkami wszedl do golebnika? :) coz to bylo za przezycie ( dla samic ) spotkac naprawde wspanialego samca , wloskiego ogiera "moralesa z pola nr nieznany " bylo uzywanie przez kilka dni do przylotu drugiego galabka ze slynnego i niebezpiecznego dwukilometrowego slonecznego lotu :), "morales z pola nr, nieznany" zostawil po sobie pamiatke w postaci 40 mlodkow , ktore to sa teraz w reklamach za 3000 zl ( to oczywiscie za uprzejmoscia redaktora naczelnego ktory udzielil rabatu :) bo kosztowalaby to o wiele wiecej) , teraz mlodki ida jak woda a "morales " kiedys moze zawita i do ciebie :) heh , koniec
pozdrawiam
p.s przepraszam ale powstrzymac sie czasami nie moge od pelnego jadu komentarza :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
123

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2007 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kol.barkley ja na twoim miejscu zastrzegł bym sobie tą wypowiedz ponieważ ktoś może ja wykorzystac do napisania powieści lub wykorzystać jako scenariusz do filmu i to nie koniecznie katastroficznego.Pozdrawiam
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 10, 2007 21:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spoko niech kreca , ale kasa z zyskow na pol :) hehe
p.s nie umiem ale popytam moze ktos zrobi jakis krociutki film animowany
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 6:11
PostTemat postu : Test znad Dunaju
Odpowiedz z cytatem

Witam.Zapisy do testowania młódków w 'Podlesi' nabierają rumieńców już 51 hodowców zgłosiło swój akces uczestnictwa . Dla prawdziwych hodowców, sportowa rywalizacja swoimi gołębiami w międzynarodowej konkurencji.Naprawdę trzeba się wziąść w garść ,przygotować najlepsze młódki do wyścigu znad Dunaju 340 km,żeby nie doszło do blamażu.Jeszcze raz zapraszam wszystkich do uczestnictwa -wykaz zawodowców w menu,uczestnicy na www.ts-podlesi.estranky.cz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

och szkoda gadac , pytam tylko o jedno - co ten pepik mam wspolnego ze slonecznym golebnikiem? kolega powiedzial ze da na te manewry od 5 do 10 sztuk i tak samo jest zapisany na liscie :) , albo 5 albo dziesiec trzeba sie zdecydowac , a jak to jest dopiero wstepna lista to chyba nie ma o czym gadac ,
wracajac do tego super SUN LOFT czemu kolego mydlisz man tu oczy jakims innym wspolnym golebnikiem? tam jest napisane co za ile i po klopocie, przy slonecznym nie ma nawet wzmianki o tym za ile , ile mozna i inne szczegoly oraz jaka jest pula nagrod co interesuje chyba kazdego. Powodzenia zycze w tym golebniku , pozdrawiam
Klaus

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 9:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. barkley, nie denerwuj sie na pana R. To chyba zapach tej rozy powoduje, ze on nie wie co pisze i nie jest w stanie na twoje pytania odpowiedziec. A ten caly SUN LOFT to tylko jego sen po powachaniu tej rosliny.
barkley

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 10:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jezeli po tej rozy jest taka faza to moze sprzdawac ja zamist wodeczki :) , moze to nie roza hehe a jakas inna zielona roslinka :)
Klaus

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 10:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Napewno jego golebie przed tym lotem ze Suwalk tez pily herbate z rozy !!! I mialy TAKI ODLOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (a jaki ,to wszyscy wiedza).
celt78

WysłanyWysłany: Nie Mar 11, 2007 11:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak fajnie świeci słońce, że mam u siebie słoneczny gołębnik i nie myśle o żadnym innym:)

WysłanyWysłany: Pon Mar 12, 2007 7:38
PostTemat postu : Podlesi
Odpowiedz z cytatem

Witam.Wzajemne przekomarzania nie są lekiem na stres, ale jedynie uparte dążenie do wyznaczonego celu.Cel jest jeden- sukces w lotach i hodowli.'Podlesi' daje kapitalną okazję do sprawdzenia swoich sił,nie próżne kłapanie dziobem,ale rywalizacja z konkurencją bark w bark.Mocna grupa hodowców a wśród nich złoci olimpijscy medaliści nie startują dla pośmiewiska,ale bezwzględnego pokonania rywali.Głęboko w uszach tkwią mi słowa Noela Peirena 'kto tego nie potrafi niech usunie się wcień'.Moralizatorski ton jest psu na budę,gdy trzeba stawić czoła męskim wyzwaniom!!!Teraz gro robót w hodowli a przede wszystkim rozprowadzenie formy dla posiadanej drużyny. W mojej hodowli to niewielkie siły 20-tu wdowców ,gdy rywale lecą total .Moja prośba(do nielotującego), jeżeli masz pisać bzdety to lepiej włóż mordę w kubeł i bulgocz...P.S PATRZ w menu -uczestnicy www.ts-podlesi.estranky.cz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: