Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 18, 2019 14:01 Zobacz posty bez odpowiedzi
JAKI ZEGAR
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ptak0228

WysłanyWysłany: Wto Sty 27, 2015 15:35
PostTemat postu : JAKI ZEGAR
Odpowiedz z cytatem

witam jak myślicie jaki zegar na początek lotowania na gumy czy lepiej system elektroniczny? pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
olik

WysłanyWysłany: Wto Sty 27, 2015 17:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na gumy kolego a najlepiej jak ktos co w waszym oddz ma taki zegar niech ci pozyczy bo nie majac jeszcze przelotowanych golebi przewaznie duzo ich sie gubi a co za tym idzie gdybys mial elektronika to i duza strata czipow a to wszystko nie jest tanie
mario1111

WysłanyWysłany: Wto Sty 27, 2015 21:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. ja mam trochę inne zdanie na ten temat, jeżeli poważnie myślisz o hodowli i lotowaniu nie ma sensu kupować na gumki chyba że ci ktoś pożycz (ciekawe jak odbije swoje)??? Jeżeli będziesz leciał I-wszy raz to na pewno na młode a żadne młode nie są przelotowane. I nawet po dobrych rodzicach młódki na treningach giną .Odpowiednio potrenuj młode, do lata trochę czasu to i grosza odłożysz, straty będą mniejsze, a kto wie może nie jednemu starszemu koledze nosa utrzesz!?? czasami konkurs trwa nawet pare minut, a liczą się sekund.PZDR. dobrego sezonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
muszka

WysłanyWysłany: Wto Sty 27, 2015 22:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli podchodzisz powarznie do logowania to kup elektroniczny zegar, ja mam AMC-ESK sześć lat bez problemów, i najtańsze utrzymanie .
ptak0228

WysłanyWysłany: Wto Sty 27, 2015 23:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi u nas wszyscy mająTauris-y czy ktoś z Was ma taki system i czy,jest on trudny w opsłudze i jakie są koszta używanego jeśli ktoś wie prossę o odpowiedz
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: