Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 18, 2019 12:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wyścig młódków 650 km do Słonecznego Gołębnika
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lut 15, 2007 10:19
PostTemat postu : Wyścig młódków 650 km do Słonecznego Gołębnika
Odpowiedz z cytatem

Witam.Patrz John Long na stronie www.richardwest.neostrada.pl Przy okazji dziękuję red.'Hodowcy' za rabat na moje reklamy;przy wykupieniu za 3000PLN na cały 2007 rok otrzymałem 20%.Za te pieniądze kupię anteny Tauris do nowego'żółtego gołębnika'do ,którego będą wracać lotowe młódki z Suwałk 650 km!!! New Yellow Loft.Aktualności czytaj na stronie www.richardwest.neostrada.pl.Dziękuję
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Bogusław Koteluk

WysłanyWysłany: Czw Lut 15, 2007 14:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to się znowu zaczyna....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sic

WysłanyWysłany: Pią Lut 16, 2007 20:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a ja przez chwile myśłałem ze pan Ryszard był tym hakerem co forum wyczyścił ze złości i dlatego sie nie odzywa.....panie Ryszardzie, myliłem sie!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Edward

WysłanyWysłany: Pią Lut 16, 2007 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Ryśku proszę o konkerety.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Lut 17, 2007 13:54
PostTemat postu : Sun Loft 650 km
Odpowiedz z cytatem

Witam i dziękuję za kulturalne wpisy.Wspólny Gołębnik 650 km jest komercyjny tzn.prywatna myśl ukształtowana swobodną wyobażnią.Jak na polskie warunki idea nawatorska a co za tym idzie wymagająca akceptacji większości.Ten 2007 rok ma już drużynę wytypowaną,która po lotach oddziałowych i locie okręgowym wystartuje do finału jakim jest ekstremalna próba 650 km.Myślę ,że w przyszłości znajdą się śmiałkowie ,którzy 'wypłyną razem ze mną na wzburzone morze'.Atualności aktualizuję na mojej stronie www.richardwest.neostrada.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
123

WysłanyWysłany: Sob Lut 17, 2007 14:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyglada na to że stan jest stabilny
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2007 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W najnowszym 'Die Brieftaube'07/07 wiele ciepłych słów o 57 Wystawie w Gdańsku (Nasza Ogólnopolska)szczególnie zauważąją obecność wielu oficjeli jak i prasy i telewizji.O dziwo, zauważyli,że sprawdziły się prognozy złotego olimpijskiego medalu. W innym artykule poruszono problem Mistrzostw świata ze wspólnego gołębnika 2008.Ten ważki problem będzie również przed Nami w 2010 roku,rozgryzając aspekt można wyróżnić nast.(dot. niemców)gotowość gołębnika -styczeń 2008,spełnione procedury higieniczno-techniczne,pojemność okołó 600 szt. gołębi,konspekt opieki i treningów,podporządkowanie org.właśćiwemu.lokalnemu Okręgowi,właściwa baza hotelowo-parkingowa,to tyllko część zagadnień pozostaje lokalizacja i wybór objektu,sponsoring.Lot finałowy z dystansu około 400km.Dziękuję za zrozumienie. Ryszard Tosnowiec- Słoneczny Gołębnik.
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Mar 02, 2007 13:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam .Na czeskiej stronie akcja typowania hodowli do uczestnictwa w Mistrzostwach świata 2007 organizator Royal Pigeon .Finał odbędzie się 15 08 2007 z odległości 450 km więcej na www.postovniholub.cz
123

WysłanyWysłany: Pią Mar 02, 2007 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak u nas będą odbywały się kwalifikacje pewnie tak jak zwykle dowiemy sie tylko kto sie zakwalifikował. A moze mozna by raz zrobic cos z sensem i juz w tym roku stworzyc zasady i w lotach młodych przeprowadzić eliminacje tak aby nie tylko wybrańcy mieli możliwosć sie pobawić w 2008 ?
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Mar 05, 2007 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym podzielić się z internautami kilkoma nowościami z trenowania młódków na wspólnym gołębniku 'Podlesi' w Czechach.Znajduje się niedaleko polskiej granicy w Czeskiej Lipie,właścicielem jest Milan Bizon i gorąco zaprasza do uczestnictwa hodowców z Polski...ja oczywiście jestem za i z grupą 'Apaczy'wystartuję do finału znad Dunaju 340 km.Tak więc loty pod wiatr.Więcej można poczytać na stronie www.ts-podlesi.estranky.cz
barkley

WysłanyWysłany: Wto Mar 06, 2007 10:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie zauwazylem wczesniej tego tematu :) a szkoda :) no ale do rzeczy ,
panie Ryszardzie kilka pytan;
1,ile kosztuje uczestnictwo w panskim przedsiewzieciu?
2, ile golabkow mozna dac maksymalnie do wspolnego golebnika?
3, co z golebiami po wszystkich konkursach?
4 jakie przewidziane sa nagrody? lub jaka jest pula nagrod na wspolny golebnik?
5 co to znaczy ze golebi zostaly juz wytypowane?
pozdrawiam i bardzo bym prosil o odpowiedz na wszystkie pytania
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sro Mar 07, 2007 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Warunki uczestnictwa we wspólnym gołębniku'Podlesi' są opisane na stronie. Jako ciekawostkę można tu dodać ,że ten ciąg gołębników jest zrealizowaniem marzeń Milana Bizonia.Milan ma 44 lata i z zawodu jest cieślą,postawił już wiele domów a do tego jest pajonatem gołębi.Oprócz gołębników do testowania wybudował dom z pomieszczeniem na karmę oraz na piętrze klub miłośników gołębi.Przepiękne okolice zachęcają do przyjazdu na finałowy lot szczególnie dlatego, że już po skończeniu naszego programu.Dla mnie ma to również osobisty charakter ponieważ bardzo cenię ludzi ,którzy własnym przykładem zasługują na miano godnych naśladowania.Więcej na stronie www.ts-podlesi.estranky.cz[/b]
barkley

WysłanyWysłany: Sro Mar 07, 2007 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Ryszardzie , zadalem kilka prostych pytan a ty mnie odsylasz do jakies stronki, a jeszce w jezyku obcym ( szkoda ze nie ma po chinsku :) ) , ciezko jest odpowiedziec na zadane wczesniej przeze mnie pytania? skoro jest to niemozliwe postarm sie w nastepnym moim wejsciu wydedukowac cos z twoich wypowiedzi i odpowiedziec sobie sam na wszystko , ale to nie chodzi wlasnie o to , prawda?
opowiadasz man o jakims pepiku ktory cos tam sklecil z desek , a my tutaj chcemy sie dowiedziec cos na temat wspolnego golebnika bo o tym jest temat a nie o mydleniu oczu wszystkim ktorzy czytaja ten temat.
zatem prosze o konkrety , pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Mar 08, 2007 6:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WITAM.W ostatnim 'Die Brieftaube' 09/07 niemcy wpadają w euforię po sukcesach w trybunowych lotach w Teksasie i Sun City.W obu finałach(550 km i 640 km)zgarneli po 300 tys. dolarów!!! Wpisowe od gołębia po tysiąc dolarów a konkurencja np. w Sun City 2402 szt. i powróciło 250 szt.w dniu wypuszczenia.Hazard jak w Las Vegas...Jak to się ma do naszych,czeskich i słowackich lotów ze wspólnego gołębnika?-jeszcze długo ze względów ekonomicznych pozostanie dobrą zabawą.A teraz odp. na zapytania internautów-zawsze jestem gotów pomóc- po podaniu imienia,nazwiska i przynależności do PZHGP.A oto ostatni przykład;pisze do mnie Pan Sławomir Sasiński,Dzikowo 61,78-600 Wałcz-Szanowny Pan Ryszard Tosnowiec.Przesyłam serdeczne podziękowania za pomoc w rozwoju mojej hodowli gołębi pocztowych.Dzwoniąc do Pana nie spodziewałem się,że mogę liczyć na tak bezinteresowną pomoc z Pana strony. Bardzo chętnie skorzystam z Pana uwag i doświadczenia w związku z prowadzeniem hodowli.Dziękuję bardzo i pozdrawiam.02 03 2007 r.Sasiński.
barkley

WysłanyWysłany: Czw Mar 08, 2007 8:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no wiec skoro nie otrzymalem zadnej odpowiedzi , poniewaz jak sadze sa to za ciezkie i zbyt przenikliwie skonstruowane pytania , pozwole sobie wydedukowac z pana wypowiedzi swoje odpowiedzi ,a wiec co nastepuje;
moze zaczne od konca co bedzie latwiejsze w odpowiadaniu na nastepne pytania ;
5. golebie zostaly wytypowane poniewaz jest to wspolny golebnik pana Ryszarda i tylko jego golebie moga brac w nim udzial , dlatego jest komercyjny bo pan R. placi sam za niego
sadze ze to odpowiedzi na reszte pytan czyli, nagrod nie ma bo nikt inny nie startuje wiec nie bedzie rozdawania , golebi mozna dac 0 ( slownie - zero ) bo pan R wytypowal juz wszystkie do tego konkursu - wszystkie swoje oczywiscie ,
A biorac pod uwage samouwielbienie pana R, do siebie samego watpie ze ktos pozwoli mu na udzial w jakims zwyklym WSPOLNYM golebniku ,

to moja teoria na ten temat , jezeli pan RYszrd tego nie skomentuje , lub nie odpowie na moje pytania oznacza to ze mam racje i wymyslil sobie to wszystko na swoje prozne potrzeby.
pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: