Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 27, 2020 6:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
Aukcje WG GOSTYŃ loty ze wschodu!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tadeusz55

WysłanyWysłany: Pią Wrz 26, 2014 19:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli te gołębie od Tosnowca lecą . To słowa Tosnowca wypowiedziane w filmiki .Pięknie to Tosnowiec zrobione pod publikę, czy ty naprawdę uważasz że wszyscy wokół to głupki. Ja naprawdę myślałem że ty jesteś ambitny człowiek ,a ty Tosnowiec jesteś zwykłym ,który umarłemu by z ucha wyciągną aby tylko parę groszy zarobić. Wklej następną reklamę bo tylko to podtrawisz. Ale dojdzie do tego że piszący tu napiszą petycje do admina i końcu zablokują te twoje pierdoły ,bo już zaczynasz przeginać.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Wrz 27, 2014 5:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam .

Właśnie jest Pan w błędzie bo tą rewelacyjną parkę , której potomstwo tak świetnie leci dałem w prezencie !

Ci , którzy mnie znają wiedzą dobrze , że często dodaję gratis gołąbki do zakupionych by się im wiodło i to się nazywa właściwa relacja pomiędzy kupującym a sprzedającym...

A z tym umarlakiem , któremu rzekomo bym wyciągną monetę z ucha to Pan przesadził ... bo też wielu miejscowych meneli może potwierdzić , że dostało pod kioskiem ode mnie na wino...

To tyle dygresji ...idę na spacer bo oprócz gołębi są jeszcze kwiaty , góry i muzyka - filmik https://www.youtube.com/watch?v=f9r-OCVfS2I&list=PLXUocqHbCFvgdpDoT4vO1i9fY76C7c1my
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
barcelona

WysłanyWysłany: Sob Paź 04, 2014 14:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tu jest aukcja trafiona
sefartur

WysłanyWysłany: Sob Paź 11, 2014 13:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.wggostyn.pl/

Zapisy na sezon 2015 rozpoczną się w sobotę tj. 11.10.14r. o godz: 18:00
Tadeusz55

WysłanyWysłany: Sob Paź 11, 2014 13:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No Panie Tosnowiec to żeś Pan dopie....ił do komina z tymi menelami ,jednym słowem człowiek o gołębim sercu.
Biedaczki niech się napiją ,za robotę by się wzięli chlory a nie pod kioskiem żebrali .
Tylko proszę mi nie pisać że niema pracy
W kapitalistycznym kraju gdzie kiełbasa na płocie wisi nie mają na mamrota ,tylko muszą żebrać ,toszto szok .
Dobrze że jeszcze są tacy jak Tosnowiec ,bo całkiem by to społeczeństwo na wiór wyschło .
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sob Paź 11, 2014 13:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiu zapisy sa od 18 dzisiaj dawaj swoje wynalazki a rodowody wystawisz po finale , nie pekaj dadza rade.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: