Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 01, 2020 19:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
Polecam zakup
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaxu_96

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 17:53
PostTemat postu : Polecam zakup
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłem ,naprawdę polecam.Za nieduże pieniądze ,ale naprawdę warto :
http://allegro.pl/program-lotowy-do-400km-tylko-naturalne-srodki-i4062291537.html

http://allegro.pl/poradniki-ty-mozesz-zostac-mistrzem-i4042368382.html
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jaxu a skad wiesz ,ze warto ?
Dwa lata temu po 6 lotach starych zostal Ci jeden golabek ,nie wiem jak w zeszlym sezonie, a jak klupiles ostatnio, to skad wiesz ze warto ? Sezon sie jeszcze nie zaczal . Po lotach moznaby bylo powiedziec ze warto, ale przed lotami ? Nie mowie , ze nie ale ... no wlasnie :) .

Ogolnie moge powiedziec, ze dobry , przemyslany i przedew szystkim sprawdzony program, moze pomoc niedoswiadczonemu hodowcy , nie zrobia jednak z niego od razu mistrza , moga jedynie pokazac droge jaka trzeba obrac . Nie znam programu, ktory by zdradzil jak zostac mistrzem :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szukasz debili na twoje do 400 nie mam mistrzostwa regionu i polski na koncie to kupil bym moze zebym wiedzial wczesniej to nie poswiecal bym kasy na golebie. zdrowia nerwow duzo duzo duzo roboty czasu i poswiecenia a kupil bym ten program dobre
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie jak mamy wspomagac mlodych hodowcow to ja osobiscie moge podac, tylko na mlode co moga zrobic po oblotach i tygodniowe zywienie golebi w czasie lotow, niech sprobuja, przepis jest z holandi. Pozdrawiam
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:44
PostTemat postu : Re: Polecam zakup
Odpowiedz z cytatem

jaxu_96 napisał:
Ostatnio kupiłem ,naprawdę polecam.Za nieduże pieniądze ,ale naprawdę warto :

Dopiero co zakupiłeś i już polecasz ten program jako sprawdzony?
kama62

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony zrobiłeś wynik na tym programie?
waldix

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie ma cudow na tym swiecie.podstawa to dobre golebie ktorych nie trzeba wspomagac.te super programy lotowe przypominaja mi diety cud,ktore to tylko drenuja kieszen naiwnych.pozdrawiam.
zako81

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 18:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czy czerwony wynik zrobil to chyba nie wazne liczy sie to ze mlodym moze pomoc doradzi za darmo. tak trzymaj
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego miale 5-tego na 3460 golebi ale w tym czasie byly tylko dwa golebie zakupione od hodowcy ktory mi go przekazal golebie byly od horemansa mial dwa sprowadzone orginaly ja miale mieszanke z jego golebiami, on mial mistrza w oddziale na mlodych, mysle ze warto sprobowac jesli ktos nie ma pomyslu na loty mlodych przekaze to gratis dla hodowcow mlodych i nie tylko niech sie rozwijaja i sami ocenia po lotach oczywiscie podstawa material ja miale dwa moje byly w srodku poprostu za wolne a ten z horemansow juz mieszany lecial super i to w/g hodowcy ktory to przekazal oczywiscie nie chce za to pieniedzy a jedynie satysfakcjie ze pomoglem i ze ktos bedzie sie cieszyl z dobrego wyniku. Jak moje poleca na WG dobrze to golebie beda na sprzedasz w malej ilosci bo to nie kury i powiecmy ze 10-15 do sprzedarzy podstawa wyniki a warto wspomuc mlodziesz bo to nasza przyszlosc. Pozdrawiam
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kama62 napisał:
czerwony zrobiłeś wynik na tym programie?

I tutaj pytanie jest zastanawiajace :) , bo dajmy na to, jezeli dam Ci samochod specjkalnie przystosowany do driftu, do tego dam cala instrukcje czyli napisze co masz robic i jak, to wsiadajac po przeczytaniu juz bedziesz super kierowca driftowym ? To tylko przyklad , jak zle cos napisalem to sorewicz :) , ale tak to widze.
Pytanie bylo - czy cos zyskales dzieki temu . Troche to dziwne pytanie.
Nie zebym sie czepial, tylko czasami sobie mysle wlasnie w takim temacie.
Czy przeczytanie ksiazki, sprawi ze juz bedziemy gotowi aby super lotowac ? To kwestia prob i bledow, to wejscie na odpowiednie tory a taki program moze walsnie na nie nakierowac szybciej, nizby to mialo trwac bez takiego programu .
Programy zle nie sa, pamietac jednak trzeba ze sam program nie da wynikow, tu trzeba pracy , cierpliwosci o dobrego postepowania.
Mozna taki program lotowy porownac do odzywek na silownie. Same odzywki , bez treningu , wyrzeczen i ciezkiej pracy nic nie dadza. Przy ciezkiej pracy , bardzo dobrze wspomoga trening :) . Pozdrawiam i powoedzenia zycze.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
czerwony1362

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley wiem do czego zmiezasz , nie mozesz pojac ze mozna komus dac cos gratis, sam w zyciu nie miale wiele a doswiadczenie sie przyda, jesli ktos skozysta, podajesz porownania ktore niczym nie sa zwiazane z hodowla golebi wiec jednak ze dzisiaj masz super na golebniku i jutro po lotach klapa to jest niebo i ziemia po miedzy sprzedaza obraczek a dac komus gratis pieniadze to nie wszystko zapomniales czym jest szacunek kolego a warto sobie popatrzyc w stecz i pewne sprawy przemyslec. Pozdrawiam
kama62

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zapytałem z ciekawości ja miałem 3 w pierwszej 10 na 3500 gołębi z jednego lotu. Chodzi o wynik po lotach aby był w miarę. Pomagać młodym należy i tu się zgadzamy. Sam program wszystkiego nie załatwi jest wiele czynników, które składają się na całość.
Roman_0302

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Loty młodych to nie tylko 4 czy 5 tygodni samych lotów.
To całe przygotowanie starych gołębi do lęgów, odchowanie zdrowych młodych...
a potem utrzymanie ich w zdrowiu i dyscyplinie.
Same loty młodych to tylko kropka nad i.
Nie licząc oczywiście adeno, choć i na to jest sposób.
Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony kolego, niby wisz do czego zmierzam a zupelnie nie wiesz o czym napisalem.

Nie chodzi mi ze chcesz komus dac program za darmo. Prosze bardzo wpisz nawet tutaj , ale akuratnio nic nowego nie wniesiesz , bo gdyby dobrze poszukac to kilka programow by sie znalazlo na tym forum i to nawet dosc niezlych , to nie chodzi o to czy ktos to podaje na forum publicznym, czy to sprzedaje.
Chodzilo mi o to czy taki program jest potrzebny, a jezeli juz jest to czy dzieki nim mozna zrobic wynik . Niestety , mlody hodwoca moze myslec ze tak, zakupi program a wynikow zero . Dlatego napisalem,m ze program wedlug mnie to tylko dorazna pomoc, ale takowy program nie zrobi nieczego za hodowce . Dlatego praca, cierpliwosc to podstawa. Program moze przespieszyc tenproces, ale swoje trzeba zrealizowac i sie czegos nauczyc. To wlasnie mialem na mysli :) , a nie ze cos komus za darmo , wiec raczej zapytaj najpierw gdyby byly jakies niejasnosci , zeby zgrzytow nie bylo .
Aha i co do porownan ktore nie maja nic wspolnego z golebiami :) , to kolego uwierz mi ze hodowcy chodza na silownie, jezdza samochodami i nawet do kina chodza. Nie wszyscy zyja tylko golabkami :) . To tak troche ironiczne teraz bylo :) . Pozdrawiam .
GołebieOnline oficial

WysłanyWysłany: Sob Mar 15, 2014 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ahahhahahaahahahahah ta jasne założył nowe konto i dał pewnie własnie to hahahahahaha pełno oszustów
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: