Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lip 17, 2019 15:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
0171 kielce
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Sob Cze 01, 2013 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak myslalem ze nie podasz swojego nazwiska a byloby fajniej wiedziec z kim sie dyskutuje jesli juz jestesmy z jednego oddzialu i prosze kolego zajrzyj do slownika ortograficznego bo az oczy bola od tych pomylek
PS: wiekszosc to traktuje jako hobby i niewielu wini za straty caly swiat, przyjmij do wiadomosci ze tutaj akurat obiektywnie mozna stwierdzic (chocby na przykladzie 0444 czy 0172) ze lot wcale nie musial byc taki jaki byl a chyba mi nie powiesz ze lot byl udany
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mazi

WysłanyWysłany: Nie Cze 02, 2013 5:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mysza napisał:
a poco ci moje imi i nazwisko ja terz lotuje w tym samym odziele co ty tylko traktóje loty gołębi jako hobby a nie jako sport i jak mi siępowinie noga to nie winie cały świat tylko lotuje dalej panowi zrozumcie rze są wzloty i upadki w tym sporcie.

Tylko, że gołąb nie jest przedmiotem i ma swoje prawa - każdy z nas jest miłośnikiem tych pięknych ptaków i dlatego karygodne jest skazywanie ich na tułaczkę i skrajne wyczerpanie z powodu ludzkiej głupoty.
U mnie z lotu z zeszłej niedzieli stan gołębi 21 na 43 - większość ptaków skrajnie wyczerpana, dzisiejszy lot odwołany...
A warunków na wypuszczenie nie było... Tylko jeden z drugim jełopem stwierdzili, że oni są kozakami i co tam, ryzykujemy. Adrenaliny im brakuje, samoocena niska więc się dowartościowują kosztem gołąbków i hodowców.
smowakowski

WysłanyWysłany: Nie Cze 02, 2013 6:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam nie lubię sie wtrącać do rzeczowych dyskusji ale ona już nie rzeczowa i dlatego

Proszę podać i wymienić te warunki jakie były przy wypuszczeniu .

Tylko tak rzetelnie wg stanu faktycznego.
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Nie Cze 02, 2013 12:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wg stanu faktycznego o ktorym mowili bedacy blizej i prognozy a pozniej opis pogody w internecie - 5-7 stopni powyzej 0 i mżawka, ptaki puszczone 5.30 , wg konwojenta duzo cieplej i przebijajace sie slonce - tyle w temacie
JASTRZĄB 0171

WysłanyWysłany: Nie Cze 02, 2013 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ponawiam prośbę ,może się ktoś zainteresuje z zarządu okręgu lub głównego w sprawie wyniku pana prezesa z oddziału 0171. A nie usuwaniem wiadomości na forum . Z góry dziękuję.
JASTRZĄB 0171

WysłanyWysłany: Nie Cze 02, 2013 19:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I co dało się skrócić lot ? Dało . Dało się wypuścić gołębie 8.30. Dało się. Brakują pojedyńcze sztuki. Brawo!!! Szkoda tylko że jeden tydzień za póżno.
szuflada

WysłanyWysłany: Wto Cze 04, 2013 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Mysza to nie znaczy że co lot mamy ponosić upadki tak jak piszesz.
Piotrek ma racje przedstaw sie będzie wiadomo kto pisze takie głupoty.A co do zebrań to jestem przekonany że sam chowasz głowe pod stół,albo wogóle na nie nie chodzisz.A na forach najwiecej dyskutujesz,zajmij sie chodowla ptaków a wyjdzie Ci to najlepiej.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: