Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Wrz 22, 2019 2:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wniosek z komentarzem
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Walbis

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY Po co nam ZG i utrzymywanie tych struktur i te ICH BIURA które zżerają nasze pieniądze a i tak wszystko całą szarą robotę zrzucają na niższe szczeble. Ale mamy tak jak mamy wybraliśmy na delegatów ludzi którzy nie myslą albo im to wszystko wisi. Najlepiej się rządzić nie swoją kasą i wciskać ludziom kity że bez nich wszystko się zawali . Nie zawaliło się na zachodzie gdzie się każdą złotówkę -EURO rozliczy a u nas co jakieś konta lokaty,obrączki nie wiadomo czy zapłacono z VAT czy bez po co to szaremu członkowi jest potrzebne. Płaci lotowe inne składki oddziałowe i sekcyjne utrzymuje kabinę i konwojenów i chce lotowąć i tyle.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Waldemarro

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mocin proponuje skierować sprawę do prokuratury,gdyż prawo do wolności wyrażania i o świadczeniu usług elektronicznych gwarantuje Ustawa.A straszenie i kasowanie wypowiedzi jest przestępstwem.
hodowca0383

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PROPONUJE ŻEBY W 2013 ROKU NIE ODPROWADZAĆ SKŁADKI ANI DO ZG ANI DO OKRĘGÓW JAK SIĘ URWIE KASA TO MOŻE ZACZNˇ NAS W KOŃCU SZANOWAĆ I Z NAMI ROZMAWIAĆ I BYĆ MOŻE POZOSTANˇ WTEDY TYLKO HODOWCY KTÓRZY CHCˇ NAPRAWDĘ ZROBIĆ CO? DLA TEGO STOWARZYSZENIA A NIE TYLKO ŁUPIĆ KASĘ JEST DUŻO MŁODYCH ZDOLNYCH HODOWCÓW KTÓRYCH NIE DOPUSZCZA STARA KLIKA POTWORZYŁY SIĘ TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ASEKURACJI I CIˇGLE IM MAŁO A MY JUŻ MAMY DO?Ć WSZEJ AROGANCJI I SPONSORINGU NAJWYŻSZY CZAS SPROWADZIĆ WAS NA ZIEMIĘ POZDRAWIAM WESOŁYCH ?WIˇT
bok98

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

45 zł na rok,to jest 3,75 miesięcznie,to ja na tacę księdzu rzucam dużo więcej :)
niebieski 59

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 21:46
PostTemat postu : Witam .
Odpowiedz z cytatem

bok 98 / ciebie stac zeby co sume dac 45 zlociszy
UFO-99

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 21:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bok98 - zanim dasz na tacę,puknij się w glacę.
janusz10

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 23:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie,przecież to teraz widać jak na dłoni,że wystarczyło byśmy sprowokowali ZG do dyskusji z nami,natychmiast wykasowano tematy drażliwe,które pokazują jak się nas lekceważy w sprawie żywotnych dla nas decyzji,bo przecież jak zjedzie grono kolesi to wszystko pójdzie jak z płatka.Do uzupełnienia wypowiedzi,to ciekawe ile kosztuje wynajęcie domu o powierzchni 120 m.na wsi ,około 30km.od Katowic?,przecież byłoby to spokojne miejsce sprzyjające skupieniu nad pracą,a przypuszczam,że cena nie przekroczy 9000 zł.Dojazd nie jest chyba problemem,bo większośc z nas dojeżdża do pracy po kilkanaście km.Ponieważ szanowny ZG spowodował skasowanie moich wszystkich wypowiedzi,to i ta podzieli ich los,a przecież chciałem tylko dyskusji nad tematami,które mają być tematem NWZD.Oj gore nam,gore....
mod_02

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 0:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

janusz10 napisał:
Panowie,przecież to teraz widać jak na dłoni,że wystarczyło byśmy sprowokowali ZG do dyskusji z nami,natychmiast wykasowano tematy drażliwe,które pokazują jak się nas lekceważy w sprawie żywotnych dla nas decyzji,bo przecież jak zjedzie grono kolesi to wszystko pójdzie jak z płatka.Do uzupełnienia wypowiedzi,to ciekawe ile kosztuje wynajęcie domu o powierzchni 120 m.na wsi ,około 30km.od Katowic?,przecież byłoby to spokojne miejsce sprzyjające skupieniu nad pracą,a przypuszczam,że cena nie przekroczy 9000 zł.Dojazd nie jest chyba problemem,bo większośc z nas dojeżdża do pracy po kilkanaście km.Ponieważ szanowny ZG spowodował skasowanie moich wszystkich wypowiedzi,to i ta podzieli ich los,a przecież chciałem tylko dyskusji nad tematami,które mają być tematem NWZD.Oj gore nam,gore....

Napisałeś Kolego te kilka zdań ale pytań tu nie ma .
W poprzednich wpisach zaraz za pytaniem jest komentaąąrz z którego wynika , że odpowiedĽ nie jest ważna. Z tego wpisu wynika też , że bardziej chodzi Tobie o prowokację niż o faktyczn? dyskusję.

Tak na zupełnym spokoju niech Kolega przeczyta wpisy w których jest zadane pytanie i sam sobie odpowie czy te z niewybrednymi komentarzami s? warte udzielenia odpowiedzi ?

Ostatnio zmieniony przez mod_02 dnia Nie Gru 23, 2012 14:23, w całości zmieniany 1 raz
bok98

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 7:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wolę dać 2 zł na tacę niż na piwo czy fajki. To nawet na moje zdrowie ma lepszy wpływ. Tak to czytam i zastanawiam się czy aby na pewno wszyscy tu piszący są członkami Związku,czy są też tzw. "krety"? Ja wbrew opiniom niektórych cieszę się,że jest stowarzyszenie,które pozwala mi na kontynuowanie mojej pasji. Dlatego dobrze mu życzę i wierzę,że w sezonie 2013 wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wezmę nawet udział w locie narodowym jeśli tylko takowy będzie. Zdrowych ?wiąt Bożego Narodzenia!
frablo

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Większość z nich już nie jest członkami PZHGP. Przestali dawno płacić składki, albo są banitami, a ich frustrację potęguje fakt, że w klubach do których może należą też trzeba płacić składki ( nic nie jest za darmo ), a i tak nie są żadną alternatywą dla PZHGP właśnie dlatego że brak im władz centralnych - współzwodnictwa do niczego się nie liczą ( za wyjątkiem tych, które przyjęły zwierzchnictwo PZHGP i opłaciły składki ) . Dlatego wychodzą z założenia im gorzej tym dla nich lepiej.
Walbis

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 13:04
PostTemat postu : Fablo
Odpowiedz z cytatem

Tu chodzi o fakt i praktyki jakie stosuje się wobec członków .Stać na tą powyżkę chyba wszystkich ale należy to zrobić spokojnie poprzez jakieś dyskusje i OD DOLNIE a nie nam wciskać kit i stawiać przed faktem dokonanym o którym decyduje się bez naszej obecności
Kolego ja jestem członkiem związku chyba dłużej niż ty żyjesz i dla Zwiazku zrobiłem co nieco prosił bym nie obrażać ludzi nazywając ich tak jak piszesz.
Sprawdz sobie strukturę Związków zachodnich i zobacz jak tam działają i ile osób to robi.
wojtas0292

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 13:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

frablo a Ty do czego sie liczysz ,jestes tylko jednym z wielu tysiecy ,ktore placa danine .Myslisz ,ze ktos z tzw.władzy centralnej przejmuje sie sytuacja jakiegokolwiek hodowcy ,jestem przekonany w 100% ,ze nie i jakiekolwiek wpisy np. dlaczego tak, a nie inaczej nie maja sensu i to tyle w tym temacie
bok98

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 14:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co ma piernik do wiatraka? O jakiej sytuacji mówisz? - rodzinnej,finansowej,czy jeszcze jakiejś innej. PZHGP to nie jest organizacja charytatywna,tylko stowarzyszenie hodowców gołębi. Muszą być składki tak jak we wszystkich tego typu związkach. Co 4 lata są wybory i wtedy wszyscy mamy po jednym głosie. Trzeba się zastanowić zanim się podniesie rękę za tym,czy za tamtym. Ja nie mam żadnych kompleksów jeśli chodzi o organizację lotów w Polsce. Tak Cię fascynują ich pięknie wypisane rodowody z których wynika,że jakiś ptak był 1. na 371 gołębi w locie, czy 3. na 740?
wojtas0292

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 17:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bok98 porownanie nie trafione ,czym mniej gołębi na locie ,tym cięzej zdobyć konkurs ,taka jest specyfika tych lotow ,tam prawie kazdy ptak wysyłany na lot jest przygotowany na 120% ,nie sa to jakies ekstremalnie cięzkie loty i nie oto w tym chodzi .A jezeli chodzi o fascynacje to tak pozniej takie ptaki ,ktore maja po kilka czołowych nagrod idą na aukcji za cięzkie pieniadze a jest to tylko kilka lotow a nikt nie patrzy na super twarde gołebie z Polski,ktore robią super cięzki program lotowy ,Bok 98 ile gołebi polskich olimpijskich zostało sprzedanych za konkretne pieniądze .Zwyczajnie polskie gołebie nie sa atrakcyjne i nie będa a na domiar złego nie jestesmy jako hodowcy wiarygodni i jeszcze te super wysrubowane conficienty ,to wszystko w tym temacie
bok98

WysłanyWysłany: Nie Gru 23, 2012 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie sprzedaję gołębi i sprzedawał nie będę(na szczęście mam za co żyć). To jest dla mnie hobby i zabawa. Na opinii zachodnich hodowców o nas wcale mi nie zależy. To jest nasz kraj i robimy jak chcemy. Na szczęście nie musimy pieczętować lotek,ani zabierać hodowcy koszy z gołębiami w celu zakoszowania tak jak to się podobno robi w GB. To,że oni jeżdżą lewą stroną nie znaczy,że my mamy wprowadzać nowy kodeks drogowy.
P.S. To mówisz,że trudniej jest wygrać lot mając 300 konkurentów niż 10000?,dziwne,ja uważam inaczej. Po drugie dla mnie kilka lotów w roku to za mało. Ja już się cieszę,że od końca kwietnia będę 20 razy przeżywał emocje,aż do końca września :)

Ostatnio zmieniony przez bok98 dnia Nie Gru 23, 2012 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: