Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Maj 26, 2019 23:58 Zobacz posty bez odpowiedzi
Przyjęcie w skład zarządyu ODDZIALU
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zbyszek57

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 12:23
PostTemat postu : Przyjęcie w skład zarządyu ODDZIALU
Odpowiedz z cytatem

CY JEST TO ZGODNE ZE STATUTEM,,,, W skład Zarządu oddz,, został przyjęty hodowca,ktory miał 1,5 roku stazu w związku. Statut mowi wyrażnie ze musi być 3,,lata przynal ...a co jak hodowca był przed 10-ma laty w związku,czy obowiązuje go tak sama zasada jak by wstępował pierwszy raz.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mrygas

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 12:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Regulamin zebrań sprawozdawczo-wyborczych
Cytat:
1. Członkowie zwyczajni wybierani do władz związkowych muszą posiadać co najmniej
następujący nieprzerwany staż związkowy:
- do władz Oddziału - 3 letni
- do władz Okręgu - 4 letni
- do władz naczelnych Związku - 5 letni
Jeżeli przerwa w przynależności członka zwyczajnego Związku nie przekroczyła roku,
wówczas poprzedni okres zalicza się do ciągłości.
golob11

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 15:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Co chcesz osiągnąć??? podpierd...łeś kumpla z oddziału.Ok nie jest to zgodne ze statutem i dobrze o tym wiesz ,po co wywlekasz to na forum??? I jeszcze jedno jak są wybory nowych władz oddziału to zwykle frekwencja nie przekracza 40 procent,wtedy większośc członków zawija ogon pod Dupę i udaje greka ,że nie wiedzieli o wyborach lub mieli coś ważnego do zrobienia w tym czasie.A teraz sam sobie odpowiedz do której grupy należysz bo mazać na forum łatwo ,gorzej jak trzeba wziąć odpowiedzialność za oddział i plątać się przez całą kadencję po różnego rodzaju spotkaniach. Dla mnie jesteś ?WINIˇ .
barkley

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 15:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Golab11 cos chyba za ostro pojechales :) .

Zbyszek57 wedle przepisow nie, ale tez nie do konca napisales wszystko.
Czy ta osoba byla czlonkiem a nie hodowala ptakow i nie lotowala , czy wogole nie byla z zwiazku ?
Bo jezeli placil skladki a nie lotowal , to byl czloniekiem pelnoprawnym, wiec tutaj jest jak najbardziej zgodne. Wiec jak to bylo ? :))
Pozatym, gdzie byles jak go wybioerali ? Kto go wybral, kto zatwiedzil ? Wedle maksymy :„Ignorantia iuris nocet” :) , nieznajomosc regulaminu nie upowaznia do jego nie przestrzegania .

Osobiscie nie lubie wypowiadac sie w sprawach , ktore sa wyrwane z kontekstu i nie sa przedstawione wszystkie fakty.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
golob11

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 15:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley..nie za mocno ,cisną się na usta gorsze wyrażenia!!! Zadaje pytanie -sam sobie praktycznie odpowiada czyli jaki ma cel??? Moim zdaniem rozwalić władze oddziału bo jakby byli chętni inni członkowie to by ich wybrali a ,że nie było to wzięli co mieli.Trzeba pamiętać ,że jest to działalnośc społeczna sam lejesz paliwo do baku i jeżdzisz po zebraniach. W trakcie jednej kadencji jest tych wyjazdów kilkadziesiąt.
barkley

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 16:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz golob11, jak dla mnie troche za ostro z tym pod...niem, no ale spoko , nic sie nie stalo :).

Co do faktu co go tutaj podniosles , ze moze nie bylo innego kandydata to przyznaje racje, i mozliwe ze wlasnie cos takiego moglo zaistniec .
Dlatego poczekajmy, co odpowie zalozyciel tematu, bo jak na razie to nie znamy nawet czesci faktow.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
jozefprezess

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 16:59
PostTemat postu : opinia
Odpowiedz z cytatem

Regulamin regulaminem nie jednokrotnie władze na najwyższych stopniach naszego związku dopuszczali się naciągnięć tych że regulaminów zmieniając
interpretacje dla dobra sprawy związku . Myślę że decyzja należy do zarządu
oddziału i członków jeżeli członkowie są za tym aby taki członek z pełnym doświadczeniem pełnił taką funkcję to nikt mu w metrykę nie będzie zaglądał.
Jak już wspominano należał kiedyś już do związku posiada doświadczenie
jest darzony pełnym zaufaniem kolegów to nie powinno być nad tematem dyskusji. A owoc niezgody wnoszony przez niezadowolonego członka który stoi na straży przestrzegania regulaminów za wszelką cenę powinien spokojnie odpuścić i zgodzić się z większościom oddziału .
Przecież ten kolega będzie pracował społecznie dla ciebie kolego.
Ten zapis w regulaminie o stażu powinien być zmieniony ,uważam owszem do władz Okręgu czy Z.G. ale na najniższym szczeblu max 1 rok przynależności wystarczy śśśąąąąą. Jeżeli taki członek jest biegły w interpretacji statutu i znajomo?ci regulaminów i ma zaufanie którym darzy go ogół
członków powinien zawsze mieć zielone ?wiatło.
Mowa o funkcji w zarz?dzie w sekcji czy oddziele i tak nad wszystkim pieczę w my?l regulaminu pełni prezes zarz?du i on wie najlepiej czy funkcyjni v-ce prezesi wykonuj? swoj? pracę zgodnie, on stoi na straży
regulaminowego funkcjonowania zarz?du.
Zbyszek57

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 17:20
PostTemat postu : oddzial
Odpowiedz z cytatem

Myślę Kol,ze ni potrzebne te nerwy ,bo ani nie wymieniłem oddzialu, ani nazwiska więc skad wiesz o kogo chodzi,ze wyjezdzasz z takim tekstem. Poprustu była dyskusja na ten temat ijedni twierdzili,ze moze być inni ze nie, Ja chciałem zasięgnąć opinii na forum od ludzi kompetentnych,a nie blużniercow.Jeśli masz tak odpowiadać to lepiej wcale się nie odzywaj,,,jak oś czytasz to czytaj ze zrozumieniem,a nie nastawieniem,,Kol golab..
golob11

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 18:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę,że szukałeś sensacji.Zadałeś pytanie-sam na nie odpowiedziałeś zatem po co to pytanie na forum?Wycofujesz się teraz ..a intencje miałeś inne.takie jest moje zdanie i go nie zmienię.pozdrawiam
Zbyszek57

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 18:54
PostTemat postu : golab
Odpowiedz z cytatem

Kol.. do słowa pozdrawiam ,winien eś dodać słowo przepraszam,będzie to świadczyło o Twojej kulturze,bo ja nie przypominam sobie abym Ciebie obraził.... Intencji moich napewno znać nie mozesz ,,ja twoich takrze..
barkley

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2012 19:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbyszek , zadales pytanie otrzymales pewne odpowiedzi, ale rowniez zostales o cos zapytany, jak naprawde bylo lub jak jest . Czy my mamy sie domyslac ? Pogadalbys troche .
golob11

WysłanyWysłany: Czw Wrz 06, 2012 5:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj swój pierwszy wpis i odpowiedz na pytanie...w którym miejscu zadajesz pytanie? (gdzie znak zapytania). Moim zdaniem chciałeś wywołać "burzę na forum" a Twoje tłumaczenie ,że zadałeś pytanie można między bajki włożyć.Co pewien czas pojawiają się na forum chamskie wpisy,szkalujące innych hodowców i Ty (tak myślę) w tą formułę się wpisałeś.Zatem nie oczekuj przeprosin a moje ostatnie słowo użyte w pierwszym wpisie nadal jest aktualne.I jeszcze jedno, warto by było czasem zajrzeć do słownika j.polskiego.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: