Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pi± Lis 15, 2019 14:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
Motyw na zastanowienie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
karol

Doł±czył: 02 Lut 2009
WysłanyWysłany: Sro Lut 04, 2009 18:55
PostTemat postu : Motyw na zastanowienie
Odpowiedz z cytatem

MOTYW NA ZASTANOWIENIE

Dobrze się stało, że Prezydent PZHGP zrezygnował ze swojej funkcji, ale byłbym bardzo zadowolony gdyby został z niej odwołany, czyli po prostu wyrzucony. Chciałbym bardzo, aby który¶ z Panów z ZG mógł na własnej skórze doznać takiego uczucia wyrzucenia a, żeby było bardziej pokrętnie wyrzucenia, wbrew zdrowemu rozs±dkowi, w brew regulaminom i Statutowi tak jak post±piono w moim przypadku. Nie będę tu opisywał mojego problemu, bo 2007r w li¶cie do wszystkich Okręgów w naszym kraju to zrobiłem. Mogło się zdarzyć, że o tym nie wiecie, bo jak taki list trafił, np do Okręgu Ciechanów, lub Szczecin w, którym też dochodzi do dużych absurdów to mógł nie ujrzeć ¶wiatła i trafić do szuflady. Teraz, kiedy pojawiła się maleńka szansa na ratowanie dobrego imienia Zwi±zku i na naprawę jego wizerunku dobrze by było, aby chcieli¶cie z niej Szanowni Hodowcy skorzystać wybieraj±c na to stanowisko osobę godn¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±? zaufania a nie beton, lub osobę, która u siebie w Oddziale i Okręgu nic godnego nie zrobiła. Do PZHGP wst?piłem w paĄdzierniku 1969r i pełniłem wiele funkcji zwi?zkowych narażaj?c się po drodze różnym kacykom aż jeden wpływowy obiecał mi, że jak będę podskakiwał to mnie wyrzuci, a powinno się jego wyrzucić, bo jego działalno?ć moim zdaniem miała i ma wiele do życzenia. Tym Panem, który nie powinien mieć żadnych szans na Prezydenta PZHGP i być w ZG jest Prezes Okręgu Kraków, Vice Prezydent ZG ds. finansowych Tomasz O. Jest to osoba uważam mało konkretna nie obiektywna o skłonno?ciach dyktatorskich pozbywaj?ca się swoich przeciwników osoba, która udowodniła mi, że można, jeżeli ma się władzę, bo nam nikt nie może zrobić nic mataczyć, kłamać, być z regulaminami i statutem na bakier i zachowywać się jak chor?giewka. Takim ewidentnym tego przykładem było miedzy innymi NWZO My?lenice, któremu przewodniczył Prezes Okręgu i, który z Statutem w ręku punkt po punkcie mówił nam, co mamy robić, aby odwołać Prezesa Oddziału, którego nie popierała większo?ć hodowców i, który jak już wspomniałem przewodnicz?c, WZD powtórnie zapewniał nas, że to, co robimy jest legalne i zgodne z Statutem Zwi?zku a potem grupa członków Zarz?du Okręgu Kraków niereprezentuj?ca odczuć całego Zarz?du unieważnia całe to zebranie na podstawie anonimowego rozmówcy i zasłyszanych informacji nie czekaj?c na protokół z zebrania od Przewodnicz?cego Oddziałowej Komisji Rewizyjnej i wyja?nień ze strony obecnego w tym czasie Zarz?du My?lenice, jak i od samego Przewodnicz?cego zebrania Tomasza O. Kłamliwe było też stwierdzenie Zarz?du Okręgu unieważniaj?ce całe zebranie, ponieważ nie było w nim jego przedstawiciela, a Prezes Okręgu Tomasz O. to, kto? Mogę się tylko domy?leć, co spowodowało tak? uległo?ć i nagł? zmianę stanowiska Prezesa Okręgu Pana Tomasza O o podtrzymaniu decyzji Zarz?du Okręgu a żeby było ?mieszniej Pan Tomasz O przeszedł samego siebie i zakpił z całego zebrania i delegatów a win? za swoj? nieudolno?ć obarczył były Zarz?du Oddziału My?lenice, w którym byłem i wysyłaj?c na mnie kłamliwe pismo do byłego już na szczę?cie Prezydenta Pana K pomawiaj?ce mnie i przypisuj?ce mi rzeczy, których nie zrobiłem, co w każdej chwili mogę udowodnić. Ale komu uwierzy Pan K? Jasne, że kolesiowi. Ten przykład pokazuje dobitnie, że nie ważny Statut a licz? się kaprysy niektórych Panów z Zarz?du Okręgu i głupie stwierdzenie jednego z członków Zarz?du Okręgu notabene Członka Komisji Sędziów Emila D, że zebranie jest nieważne, ponieważ Pan Tomasz O był niedysponowany, a następny m?dry z Zarz?du powiedział, że to była samowolka. Jeżeli na samowolkę pozwala sobie Prezes Okręgu to ładne jaja dziej? się pod patronatem PREZYDENTÓW Zwi?zku. Następnym kompromituj?cym działaniem Pana Tomasza O eliminuj?c? jego kandydaturę na Prezydenta PZHGP jest polecenie ukarania hodowców, którzy mieli odwagę zapytać w Zarz?dzie Głównym jak zablokować konto, z którego ubywa pieniędzy. Tymi pytaniami w ZG Pan Tomasz O uznał, że ci hodowcy naruszyli jego dobre imię i oddał sprawę do Komisji Dyscyplinarnej. Nie byłoby w tym posunięciu może niby nic dziwnego gdyby Pan Tomasz O wniósł stosown? opłatę przed, KD, ale Pan Tomasz O wykorzystał swoje stanowisko Prezesa Okręgu do prywaty i żeby nie płacić, dziwnym trafem na wniosek Zarz?du Okręgu Kraków, który przedstawił zarzuty tym hodowcom Komisja Dyscyplinarna z My?lenic ta sama, co mnie ukarała dwóch ?miałków. To zwykła prywata, bo ta sprawa nie dotyczyła nigdy w żadnym stopniu nikogo z Okręgu a chodziło wył?cznie o finanse Oddziału My?lenice, więc, po co w to wszystko wpl?tał Pan Tomasz O Okręg? Lepiej by zrobił gdyby spróbował jako Vice Prezydent ds. finansowych wyja?nić t? nie gospodarno?ć finansow?, o której wielokrotnie pisałem. Dlaczego Vice Prezydent ds. finansowych z ramienia ZG nie poci?gn?ł do odpowiedzialno?ci byłego Przewodnicz?cego KD z My?lenic, Stefana Cz, który odrzucił rozpatrzenie niegospodarno?ci finansowej, któr? skierował do niego Zarz?d Oddziału? Może, dlatego, że musiałby zostać ukarany famulus, który wydaj?c wyroki wiernie mu służy niszcz?c przy okazji przeciwników szefa. Opieszało?ć Pana Vice Prezydenta Tomasza O wydaje mi się była celowa, bo doprowadziła do jej przedawnienia tak jak celowy był szantaż i zemsta Pana Tomasz O na mnie za to, że w mojej sprawie zwróciłem się do Rzecznika Praw Obywatelskich. Przegl?daj?c Internet zauważyłem, że jest wiele niewyja?nionych spraw finansowych, ale zamiast je wyja?niać, bo od tego jest Główna Komisja Rewizyjna i Vice Prezydent ds. finansowych lepiej wyrzucać hodowców ze Zwi?zku, żeby nie przeszkadzali i próbować nielegalnie zmieniać Statut pod siebie, aby nad wszystkimi mieć władzę i pieczę a samemu nie odpowiadać za nic. Że Pan Tomasz O nie cieszył się dużym autorytetem w swoim Oddziale (ponad 150 hodowców) niech ?wiadczy fakt, że nie został wybrany z tego Oddziału na delegata do Okręgu, nie dostał mandatu zaufania a mimo to wbrew woli hodowców z swojego Oddziału zajmuje czołowe miejsce w ZG i teraz, do kogo bym się próbował zwrócić napotykam na duże trudno?ci, pomówienia oraz brak odpowiedzi na listy polecone. Długoletnie działanie Pana Tomasza O jako Prezesa Oddziału My?lenice i jego póĄniejszego następcy Stanisława O też nie przyniosło nic dobrego taka zwykła szarzyzna, w, której Oddział się nie rozwija, barak zostawiony w spadku po firmie z roku na rok popada w ruinę, konto maleje a kolesie dostaj? złote odznaki zasłużonych dla Zwi?zku i s? nietykalni. Dobrze się stało, że odwołano poprzedniego Prezesa a skarbnik sam zrezygnował, bo od razu można zauważyć bardzo duże zmiany i sporo pieniędzy na koncie,/dobrze by było, aby w tym miejscu wypowiedział się Vice Prezydent d/s lotowych Pan Zygmunt M ekspert w sprawie porównań, z czym to jest równoznaczne /, ale mimo to jak na Oddział 60 letni to bryndza. Zagl?daj?c do Okręgu, w, którym od kilku kadencji szefuje Pan Tomasz O można się natkn?ć na latrynę symbol jego władzy gdzie delegaci załatwiaj? swoje potrzeby, a może tym skansenem Pan Prezes Okręgu Kraków chce się pochwalić go?ciom, którzy przyjad? do nas na Olimpiadę?. Wstyd, żeby siedzib? 60 letniego Okręgu Kraków z tyloma hodowcami odznaczonymi za (chyba za wazeliniarstwo)zasługi była chałupa i też w spadku po Oddziale, który się rozpadł. Dlaczego przez tyle lat nic nie zrobiono skoro jest tylu zasłużonych? To tylko nie, które w?tki szkodliwej działalno?ci Pana Tomasza O. Taki marazm, jaki obecnie panuje w ZG i Zwi?zku moim zdaniem jest, dlatego, że ci?gle jedni i ci sami przez wiele, wiele lat sprawuj? władzę i brudnymi metodami pozbywaj? się demokratycznej opozycji blokuj?c im możliwo?ć wypowiedzi na stronach gazetki oraz likwiduj?c komentarze na swojej stronie. Po drugie, jeżeli nie zostałe? delegatem w swoim Oddziale to nie masz, co szukać szczę?cia dalej, bo większo?ć hodowców ciebie tam nie chce miej honor i to uszanuj a nie pchaj się na siłę tłumacz?c sobie, że masz do tego takie prawo. Takie osoby, które za wszelk? cenę chc? skupić cała władze w swoich rękach nie powinny mieć żadnych szans zostania nowym Prezydentem Zwi?zku a to tylko zależy od m?dro?ci i rozwagi Delegatów na KWZ. Dlatego cieszę się bardzo, że Prezydent już zrezygnował i najwyższy czas, aby inni Panowie z ZG na czele z Vice Prezydentem ds. finansowych i lotowych poszli jak najszybciej jego ?ladami, bo takie rozwi?zanie my?lę pozwoliłoby przywrócić z powrotem dobre imię PZHGP i przerwać hegemonię tych Panów raz na zawsze. Pilch Karol PS. Tak na marginesie chciałbym dodać, że tak duży Oddział jak My?lenice w skutek różnego rodzaju pokrętnych działań, braku poszanowania regulaminu i Statutu, arogancji niektórych Panów z KD i Zarz?du, którzy my?l?, że to jest ich folwark, i większo?ć hodowców traktuj? jak pi?te koło u wozu w skutek nienawi?ci i zazdro?ci o wyniki współzawodnictwa po prostu się rozleciał. Duża czę?ć hodowców odeszła i korzystaj?c z uprawnień statutowych założyła w 2008r własny Oddział. Te wszystkie działania pokazuj?, że trzeba jak najszybciej reformować, PZHGP a nie s?dzę, żeby Pana Tomasz O z swoimi kolesiami stać było na to, dlatego osobi?cie uważam, znaj?c Pana Tomasza O od bardzo dawna, że wybieraj?c Go na Prezydenta Zwi?zku to strata czasu, dla PZHGP tak jak duż? szkod? byłoby wybranie Pana Emila D na skarbnika, PZHGP, który już zrezygnował z swojej funkcji Vice Prezesa Okręgu Kraków ds. finansowy w nadziei na schedę po koledze Tomaszu.
CZY NIE UWAŻACIE PANOWIE DELEGACI, ABY W KOŃCU PREZYDENTEM, PZHGP ZOSTAŁ KTO? Z PÓŁNOCNEJ STRONY POLSKI? MUSICIE GŁOSOWAĆ NA TYCH PRZYNIESIONYCH W TECZCE? NIE MACIE SWOICH KANDYDATÓW CZY ODWAGI TEGO ZMIENIĆ?
Zobacz profil autoraWy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Powrót do góry
Polaris

Doł±czył: 16 Sty 2009
WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 5:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że w tych wypocinach niewiele prawdy. Wyrzucono pana z PZHGP decyzj± Komisji Dyscyplinarnej za sfałszowanie dokumentacji lotowej, i zamiast położyć uszy po sobie i przeprosić Kolegów w dalszym ci±gu prowadzisz t± brudn± grę, tym razem w imieniu grupy cwaniaków chc±cych jak najszybciej dorwać się do władzy i kasy. A co do T. Osińskiego to nie dorosłe¶ mu do pięt.
Pp026

Doł±czył: 24 Lis 2005
Sk±d: O¶więcim: sekcja 3 Brzeszcze
WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jako¶ dziwnie to wygl±da jak kto¶ ukarany za oszukiwanie wł±cza się w wybory Prezydenta PZHGP.

WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 17:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moje wypociny to prawda, dlatego s± podpisane i to, o czym piszę mogę udowodnić. Natomiast Twoje zakodowane tchórzostwo i Twoja opinia Panie Polaris u¶wiadamia mi, że nie chcesz uwierzyć w prawdę i w zwi±zku z tym s±dzę, że jeste¶ lub byłe¶ z bliskiego otoczenia Pana Tomasza, O więc na Twoje oszczerstwa nie będę odpowiadał. Proszę Cię nie myl pojęć i nie wprowadzaj hodowców w bł±d pisz±c, że sfałszowałem dokumentację, lotow±, bo już byłem pos±dzony o zabranie jakiej¶ kopii listy do domu, a mój czyn kwalifikował się do unieważnienia tylko gołębia jak w przypadku kontrolki. Naucz się, zatem regulaminu, lotowego Roz V pkt 19 w razie poprawiania lub przepisywania obr±czki rodowej b±dĄ kontrolnej unieważnia się gołębia, którego ta pomyłka dotyczy. Może nie dorosłem i nie chciałbym doró¶ć do poziomu Pana Tomasza, O ale jestem przekonany, że i On nie dorósł, aby kandydować na Prezydenta. Działam tylko w swoim imieniu i proszę mnie nie przypisywać do żadnej brudnej gry i grupy cwaniaków.

Karol Pilch
Polaris

Doł±czył: 16 Sty 2009
WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 18:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dokonanie zmiany zapisu nr obr±czki rodowej gołębia, w trakcie sezonu lotowego na li¶cie startowo-zegarowej to drobne uchybienie to tylko pogratulować dobrego chumoru. Tym sposobem gołębie które nie będ± widziały kosza transportowego zostan± lotnikami a standardowe kury wygraj± wystawy.
Stanisław

Doł±czył: 03 Lip 2006
WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Pilch,pisać to Pan lubisz. Ludzi tego typu,którzy fałszuj± listy moim zdaniem należałoby usuwać ze Zwi±zku na okres 10 lat lub dożywotnio.Rozumowanie,że wpisanie innej kontrolki to normalno¶ć ¶wiadczy,że do Zwi±zku został Pan przyjęty bezpodstawnie a ponadto był Pan na tyle leniwy aby poczytać obowi±zuj±ce przepisy i nie wypisywać bzdur.Dot. to również tego,że Zarz±d Okręgu miał prawo kierować do KD i nie musiał dokonywać opłat tak jak zreszt± każdy Zarz±d.Robi Pan z siebie męczennika a moim zdaniem na podstawie tego wpisu jest Pan zwyczajnym pieniaczem.
karol

WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Polaris widzę, że jest Pan Ąle poinformowany albo celowo znaj±c doskonale moj± sprawę wprowadza ¶wiadomie hodowców w bł±d na stronach Internetu. Wcale nie zmieniłem całego numeru obr±czki rodowej a tylko przez drobne uchybienie jedn± cyfrę, co automatycznie spowodowało, że goł±b stał się własno¶ci± innego hodowcy zwykły czeski bł±d, jakie się zd±żaj± często przy błędnych zapisach numerów kontrolek. Goł±b ten nie wrócił z lotu a rubryka przylotu była wykre¶lona, więc tylko hodowcy słabo znaj±cy regulamin lotowy jak Pan i była KD z My¶lenic uznaj± to za kant. Natomiast ewidentnym kantem było celowe przełożenie tipesa innemu gołębiowi i wkładanie go aż 6 razy na lot zanim wykryto oszustwo. Dlaczego temu kolesiowi nie unieważniono wyników lotowych i go nie wyrzucono z PZHGP? Przecież karała Go ta sama KD co mnie!!!!!! Dlatego zgadzam się z tob± Polaris, że dzięki takim wypatrzeniem nielotowane kury dostaj± nagrody w standardzie. Masz takie, bo¶ ja nie. Słyszałem o takim przypadku, że gorsza kura pojechała na Olimpiadę a lepsza wspaniała została w gołębniku. Napisz co? konkretnego.
Karol Pilch
lotion333

Doł±czył: 05 Lut 2009
WysłanyWysłany: Czw Lut 05, 2009 22:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Pilch nie każ się uczyć regulaminu lotowego Polarisowi bo jego iloraz inteligencji mu na to nie pozwoli ¶wietny dowód to to jak napisał słowo HUMOR. – gratuluje (chyba ze to czeski bł±d?? Ale uważaj bo Cię wyrzuc±)
Polaris piszesz ze to sfałszowanie celowe żeby zrobić wyniki i te inne swoje brednie nie maj±ce w tym przypadku najmniejszego potwierdzenia bo po 1 Goł±b „rzekomo sfałszowany” nie powrócił z lotu czyli rubryka została wykre¶lona – widzisz tu jakie¶ oszustwo? Je¶li byłby on w konkursie czy w dyplomie można się zastanawiać ale gołębia nie było ¶wietny kant naprawdę 2 Goł±b ten to roczniak, wiec musiało to być ¶wietnie zaplanowane żeby oszukiwać roczniakiem, który do tego lotu nie zrobił żadnego konkursu a je¶li by robił od tego momentu wybitne wyniki(zaczynaj± się wtedy loty dalekie) to takim roczniakiem zainteresuje się każdy nie wydaje Ci się?? – widzisz tu gdzie¶ sens oszustwa?? 3 lista któr± z¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶±±±robił kolega Pilch była nieco inna niż wzór obliczeniowego czyli bardzo rzucała się w oczy bo inna – tu znów potwierdza się wspaniało?ć tego kantu tak ażeby obliczeniowy mógł to szybko zauważyć
Widać, ze kolega Pilch musiał duuuzżo czasu po?więcić żeby zaplanować tak ?wietnie dopracowany kant. Jednak bardzo „błyskotliwa” komisja w My?lenicach nie przeoczyła tego, widać ze chłopaki z KD ?wietnie znali się na regulaminach bo nawet jeden z nich powiedział „A CO TAM REGULAMIN”
Kolega Stanisław natomiast pisze co mu ?lina na język przyniesie! Odpowiedz konkretnie i podaj punkt w regulaminie gdzie nie można zrobić listy startowo zegarowej samemu??? Bo wiesz kilku hodowców w My?lenicach zrobiło sobie już wcze?niej takie listy i wiesz co się stało (fakt nie zrobili błedu) NIC SIĘ NIE STAŁO a póĄniej wyrzucaj dożywotnio ludzi ze zwi?zku.
Kolega Pilch z lat nie miał ?wietnych wyników, lotników, nie miał gołębi na wystawach i my?lisz ze tym jednym gołębiem rocznym chciał osi?gn?ć to wszystko??? Je?li tam my?lisz to jeste? zwykłym głupcem jak Twój kolega Polaris życzę szczę?cia Panowie w życiu DUUUUZZZOOOO SZCZESCIA bo z tym my?leniem to naprawdę rozpacz!!
karol

WysłanyWysłany: Sob Lut 07, 2009 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak mało jak Pan Stanisław pisze hodowca, który ma bardzo niewiele do powiedzenia i nie zna dobrze zagadnienia. Ja, że posiadam bogata wiedzę piszę dużo a lepsi ode mnie pisz± ksi±żki. Jest Pan dla mnie ciekawym przypadkiem, ponieważ nie wierzy Pan w mój podpisany artykuł a na podstawie wypocin Polarisa wymierza mi karę Dziękuje za szczere życzenie
czajka122

Doł±czył: 11 Mar 2007
WysłanyWysłany: Czw Lut 26, 2009 22:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stanisław jeste¶ durny i widać, że sam łamiesz przepisy. Jeżeli Pilcha wyrzucili za wpisanie numeru innej kontrolki to znaczy, że kto¶ na niego polował z tego co mi wiadomo to Osiński. Dlaczego tak my¶lę. Zgodnie z regulaminem gołębie obr±czkami kontrolnymi obr±czkuje na punkcie wkładań Komisja Lotowa i ona wpisuje na listę startowo zegarow±. Jeżeli oczywi¶cie jest przestrzegany regulamin. Jeżeli było inaczej to oprócz Pilcha powinni wywalic jeszcze kilku innych wł±cznie z Prezesem ogniwa na terenie którego był punkt wkładań. Jeżeli wkładanie było prowadzone zgodnie z regulaminem to kolego ubliżasz człowiekowi którego wrobiono, bo kto¶ mu celowo wpisał lewy numer gumy aby go pogr±żyć. WstydĄ się Stanisław przes±dzasz sprawe aby się przypodobać Kawalerowi i Pęczalskiemu.
dariusz0426

Doł±czył: 25 Sty 2006
WysłanyWysłany: Czw Lut 26, 2009 22:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega czajka122, słowo słowu nie równe, u nas obr±czki kontrolne zakłada lub sprawdza ich numer w ESK Zespół Wkładaniowy składaj±cy się z dwóch hodowców w obecno¶ci zainteresowanego. I po co pisać że kto¶ durny?

Doł±czył: 08 Sty 2006
WysłanyWysłany: Czw Lut 26, 2009 22:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem, co na ten temat mówi regulamin lotowo-zegarowy.

Poczytajmy więc...

Zał±cznik nr 1
Instrukcja wkładania gołębi na lot na Punkcie Wkładań stanowi:

5. Do zadań Zespołu Wkładaniowego należy :
a. sprawdzanie zgodno¶ci zapisu na li¶cie startowej ze wszystkimi danymi faktycznymi na obr±czce rodowej gołębia,

Nie bardzo rozumiem, za co ukarano hodowcę, Karola Pilcha?

On się mógł po prostu pomylić, ale obowi±zkiem Zespołu Wkładaniowego było sprawdzić zgodno¶ć zapisu na li¶cie startowej ze wszystkimi danymi faktycznymi na obr±czce rodowej gołębia.

Moim zdaniem w ¶wietle cytowanego przeze mnie zapisu to zespół wkladaniowy zawinił, gdyż Ąle sprawdził zgodno¶ć zapisu na li¶cie startowej ze wszystkimi danymi faktycznymi na obr±czce rodowej gołębia...

Za co więc ukarano hodowcę, Karola Pilcha?

Czy może mi to kto¶ wyja¶nić?
Zobacz profil autoraWy¶lij prywatn± wiadomo¶ćWy¶lij emailOdwiedĽ stronę autora Powrót do góry
dariusz0426

WysłanyWysłany: Czw Lut 26, 2009 22:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Piotrze, pomyłka to ludzka rzecz, ale tylko dla tych, których potomkowie znaczny czas temu zaszli z drzewa. Dla tych którzy jeszcze zachowali większo¶ć instynktów nie popartych minimum IQ kara to jedyny rozs±dny sposób na zaspokojenie swoich ułomno¶ci. :) To, do czego się przychylam - oszustów karać przykładnie, tych co się pomylili - pouczyć i ewentualnie anulować mu dany lot, tych co się myl± notorycznie zakwalifikować do oszustów i post±pić jak napisałem powyżej.

Doł±czył: 05 Lut 2009
WysłanyWysłany: Sob Lut 28, 2009 23:49
PostTemat postu : ?
Odpowiedz z cytatem

Kolego Darku. Wierz mi ze nie chciałby¶ się pomylić w tym oddziale będ±c w opozycji, człowieka który jest wysoko postawiony w okręgu Krakow (mowa tu o prezesie P Tomaszu O) oraz w ZG(d/s finansowych). Sam pomy¶l, głupia pomyłka to wyrok. Bo to wszystko co napisał tu KArol Pilch to szczera prawda. Jednak pewnym ludziom było na rękę pozbyć się niewygodnego działacza mało tego ¶miem napisać że wzorowego sekretarza sekcji Dobczyce jak i Oddziału My¶lenice, który postanowił wyja¶nić pewne niespójno¶ci na które napotkał. Przykre, ale prawdziwe!! Szkoda, że w życiu trzeba również spotkać takich ludzi przez których człowiekowi odniechciewa się wszystkiego. Pozdrawiam
dariusz0426

WysłanyWysłany: Nie Mar 01, 2009 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego lotion333, a jak my¶lisz, czyja to wina że dochodzi do aktów despotyzmu czy samowoli w oddziałach? Czy tego co wykorzystuje sytuację, czy tych którzy mu to umożliwiaj±? Nie obrażajmy ludzi tylko za to, że pozwala się im robić co chc±. Usuwajmy lub odnajdĄmy chociaż przyczynę, nie skutek.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: