Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 07, 2020 12:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
Spostrzeżenia młodego hodowcy...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 19:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał .
Jeśli nie trafisz na prawdziwego hodowce który odsprzeda Ci z serca z swoich najlepszych gołębi a nie zbieraninę z całej wioski bo zamówieniom trzeba sprostać to długa droga przed tobą. Tak że do wszystkiego trzeba podejść rozważnie .

Są hodowcy również co potrafią wspomóc młodemu o ile poprosi o jajka lub coś do rozpłodu w naszej sekcji tak było .wystarczy zapytać . pozwolę sobie podpowiedzieć wystarczająco poczytać kolegi Hodowcy082 program jak to wygląda u niego i ja uważam z całym szacunkiem opisuje jasno i klarownie DL.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 napisał:
ARTURO napisał
ACHA I JESZCZE JEDNO -KONKURENCJĘ TRZEBA SZANOWAĆ.
LEPIEJ ZGŁOŚ SIĘ DO RYSIA- MOŻE PIERDYKNIECIE JAKIŚ TANIEC NA STRYCHU W DUECIE TO I TWOJA SPRZEDAŻ SIĘ ZWIĘKSZY.

ARTURO pozwól że napiszę kilka słów w tym temacie pokaż jeden wpis gregora 4616 gdzie proponuje swoje gołębie na sprzedaż ,są dostępne po lotach wystawione przez WG i tak zakupił mój Siostrzeniec z licytacji i jest w posiadaniu gregora 4616 gołębi i jest zadowolony a ja również z nim bo mu podarowałem moje również aby być wiarygodnym wyniki wysłałem szanownemu koledze Wiesławowi Puchalskiemu ,nie udostępnię tu bo została zwrócona uwaga kolegów nie wszyscy są wyrozumiali . DL

Kolego tak się składa, że Pan Gregor miał drugie konto na tym forum GREGOR 46 i przez modera zostało zawieszone.
A wiesz za co?
Za obelgi nie będę już rozdrapywał ran ale pewne rzeczy się pamięta.
A co do zakupionych gołąbków od tego Pana- powodzenia życzę i to jak najbardziej uczciwie.
A gdzie on handlował i gdzie to Koledzy z forum posiadają taką wiedzę, ale mnie to nie obchodzi bo nie jestem zainteresowany tym ptakami.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14. Gregor przywozi i sprzedaje golebie na WG tylko zamowione a ty pitolisz ze siostrzeniec kupil na licytacji u gregora, quzwa kto tu mowi prawde ty czy gregor.?????.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO zaskoczę Cię tak jak ja dzisiaj jestem zaskoczony na pewno jest dwóch GRZEGORZY G. rozmawiałem z Siostrzeńcem pokazałem mu fotkę z ytubie co by twierdził czy ma od tego gregora,, powiedział nie jest inny gregor również hodowca nie wiem jak tamten wygląda ,ważne że trafił i mu chodzą a od którego gregora sam nie wiem i więcej nie będę się rozpisywał na ten temat .DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 jesli kupil na licytacji to nie wie od kogo. Bystry ten twoj siostrzeniec.... Golebia kupil razem ze zdjeciem gregora ale tego innego , na ktorej licytacji i z jakiego WG ilu gregorow tam startowalo.... Bajku baju ....
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Rer9g8kd4IY
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony wpisz imię i nazwisko w gogle zobaczysz sam ile jest tych samych nazwisk i imion ja sam już nie wiem który a który zakończam ten temat bo sam już się pogubiłem rozmawiał przez skejpa z gregorem to dlatego mi potwierdził .dl
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj Heniu oni dupią farmazony przecież po lotach organizator sprzedawał gołębie z wg i każdy wie od kogo kupuje i za ile licytuje i zazwyczaj widzi się rodowód i opis co dany gołąb osiągnął na przykład ma 5/5 albo ze wrócił po lotach . Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:37
PostTemat postu : NO TO ROZWESELMY SIĘ
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.. https://www.youtube.com/watch?v=YD75Ov5IAkg po co sprzeczki,można posłuchać z przyjemnością i się przed snem rozweselić,czego Wam wszystkim serdecznie życzę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirku wiem to doskonale sam kupowalem na licytacji z WG . Pawlo14 juz nie wie jak zadowolic swojego pancia i gubi sie w swoich klamstwach. Ciekawe co jeszcze wymysli. Pozdrawiam
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Wiesławie u nas tak dnie że nawet tak piękne utwory giną po drodze i tylko świst słychać ,dobrze że inernet ziemnym kablem płynie bo ........ gęsi jak dziś leciały to zwiewało je w kupy i dopiero po chwili wracały do klucza. A jeszcze jak żyje nie widziałem tak szybko lecących stad :)

na poprawę nastroju ;)

https://www.youtube.com/watch?v=orL-w2QBiN8

czy też Panis Angelicus no i mój ukochany utwór, modlitwa.........
https://www.youtube.com/watch?v=3d4xXvF2ukY&list=RD3d4xXvF2ukY&start_radio=1#t=74

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 21:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony sam jestem ciekawy który ten gregor co tu pisze znalazłem już trzech hodowców o tym samym imieniu i nazwisku ,wierzę że dojdziesz który to jest,
pozdrawiam Cię czerwony . https://www.youtube.com/watch?v=NZb-SVm7eLE
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 17, 2020 7:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 wyglada na to golab jest bez obraczki i nie mozna ustalic od kogo jest. Jak sadze to pierwszy przypadek kupienia golebia pocztowego na licytacji bez obraczki w skali swiatowej, pewnikiem zgubil obraczke na locie i nie wiadomo z jakiego WG pochopdzi. Bzdury piszesz jak malo ktory.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:34
PostTemat postu : WSPOMNIENIA 60 LAT TEMU
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega .... czerwony1363 napisał .... pewnikiem zgubil obraczke na locie i nie wiadomo z jakiego WG pochopdzi. .....Heniek tym wpisem przywróciłeś mi wspomnienie z dzieciństwa o pewnym miłośniku gołębi,który był prawdziwym łapaczem.Handlował złapanymi gołębiami ile się tylko dało i to z każdym.Dla nas chłopaków zafascynowanych gołębiami podejścia miał znakomite.W jego miejscowości mieszkał wielki hodowca,wielokrotny mistrz,nawet mistrz okręgu,i przodownik mistrzostw Polski,i paru innych bardzo dobrych hodowców,więc gdy chciał wejść do swojego gołębnika,a my byliśmy na jego podwórzu,to zawsze mówił do nas....wyjdz na ulice,i zobacz,czy ktoś nie idzie,bo nikt o tym wiedzieć nie może,bo to gołąb tego mistrza,a on w tym czasie już miał w ręce tego co chciał sprzedać.To nic,że obrączkę ptak miał z innego okręgu,zaobrączkował po znalezionym nieżywym,bo swoich już nie miał,albo gdy ptak był bez obrączki, chłopcze.on w zimie pokonał kanał La Manche,i obrączka na mrozie pękła.My jako chłopaki wierzyliśmy w to,gdy to powtórzyłem w domu mamusia usiadła,uśmiechnęła się i do mnie....dziecko,zapamiętaj,jak będziesz chciał mieć ,to mi powiedz,porozmawiamy,kupimy od prawdziwego hodowcy,a pieniążki zawsze dostaniesz,i broń Boże,byś gdzieś ukradł,a tak dzięki rodzicielce i jej siostrze,a mojej ukochanej chrzestnej miałem póżniej ptaki nabyte od znanych i cenionych hodowców,( wielu już nie żyje )których po latach zawsze miło i z sentymentem wspominam.Może mój wpis nikogo nie ciekawi,ale miłe młodzieńcze wspomnienia powróciły i na zawsze pozostaną.Pozdrawiam Kolegów serdecznie,życząc wspaniałego tygodnia,bez trosk i zmartwień,Z szacunkiem i powazaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Pon Lut 17, 2020 14:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony bzdury to ty tu wypisujesz bez sensu, kupił i i mu bardzo dobrze chodzą i to się liczy a jak tak ciebie to interesuje zadzwoń do Gregora lub jak twierdzisz że znasz na jakich WG jego są tam tobie dadzą namiary i radziłbym nie poniżać drugiej osoby ja z tobą piwa nie piłem bo kolego może obrócić się przeciwko tobie ,w każdym temacie robisz zamieszanie bo tylko noto cię stać wiedzy ,, ZERO ,,,
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: