Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 07, 2020 13:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kslom

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 8:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz czerwony1363 interesowanie się co kto co ma i skąd świadczy tylko o małostkowości człowieka i jego niskim ego.
Ja nie interesuje się twoim życiem, gdzie mieszkasz, co posiadasz i nie sprawdzam skąd kupujesz (dostajesz) gołębie. To jest twoja sprawa. Nie poruszam tego wątku. Ty przyczepiłeś się do mnie w tym zakresie. Po co? Co to ciebie interesuje? Zadałem wiec pytanie czy liczysz na darmoszkę...
Wiedz, że będę kupował ptaki skąd chce i za ile chcę. Ty nie będziesz mi dyktował z kim i jak mam się kontaktować, współpracować!
Nie ma to nic wspólnego do sytuacji przed dwóch lat (chyba) gdzie otrzymałeś prezent. Zapytałeś dostałeś. Pomogłem bo chciałem. Dzisiaj nie miło by to miejsca.
Nie podobało mi sie jak potraktowałeś siwego który również chciał pomóc. Teraz sytuacja wygląda tak , ze z siwym się uporałeś. Wyśmiałeś podarek od niego na całą Polskę! Tak postępuje kulturalny człowiek? Z taką kulturą to jest mi nie po drodze...Teraz przystąpiłeś do gryzienia moich kostek. Niestety tak łatwo nie będzie...
Widzisz, istnieje takie urządzenie które Bel wymyślił. Wszelkie próby "zaostrzenia" relacji pomiędzy mną a Szpakiem spaliły na panewce. To zupełnie inna klasa człowieka....
Nie wiem co twoja wyobraźnia wymyśliła ale nie tędy droga. Mam nadzieję, że wreszcie opamiętasz się i potraktujesz te jazdy jako kolejny "pijacki zwid" kierowcy na parkingu w czasie pauzy...

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 8:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

,,KONIEC ŚWIATA KALINOSIU KONIEC ŚWIATA ...,,

Krótki zarys sytuacyjny:
,,Pułkownik Krzysztof Dowgird, pruski oficer i polski szlachcic, wypowiada służbę w wojsku elektorskim. Razem z wiernym kompanem, wachmistrzem Kacprem Pilchem, wyrusza na ziemie Rzeczpospolitej.,,

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 9:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z dedykacjami
https://www.youtube.com/watch?v=YR5mSNbfRDs

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 10:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy jeżeli chodzi o moje dane to myślę że 99% stałych bywalców tego forum je znało , tak jak ja znam prawdziwe imiona i nazwiska tu piszących bo wszak wszyscy jesteśmy miłośnikami tych pięknych ptaków a ja sam nie mam powodów aby wstydzić się tego co moi przodkowie ( nazwisko ) mi przekazali w sztafecie pokoleń .
W postępku tego małego człowieczka mającego się za kogoś lepszego od wszystkich tu piszących widzimy. Brak wszelkich norm moralnych , wszelkich zahamowań . Tak postępują tylko ludzie chorzy z zazdrości zafiksowani na swoim punkcie .
Nie jest ważne kto mu te moje dane sprzedał (choć ja posiadam taką wiedzę) ale to że ten mały człowieczek bez mojej zgody opublikował je na otwartym forum co jest nie zgodne z prawem o kulturze osobistej już nie wspomnę bo ten gość nie wie co to jest .
Proszę koledzy nie wracać do tego tematu , a już w szczególności nie posługiwać się moją skromną osobą aby komuś dokopać . Ja temat ten uznałem za skończony . Moje zdanie na temat tego człowieczka jest jasne .
Pozdrawiam i wszystkim DL.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 10:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

SZpak 65 , jesli zamykasz ten temat , to ja sie terz do tego dolanczam , napisze ci tylko kilka uwag dotyczacych twoich wypowiedzi , po pierwsze , ja nie jestem zazdrosny , czego mam tobie zazdroscic ?? ,chory tez nie jestem , ja nigdy nie uwarzam - uwarzalem sie za leprzego , ty podawales wyniki ktöre nie byly prawdziwe , ty uwarzasz sie za wielkiego mistrza , ale twoje lata minely , w tej chwili szukasz nowej drogi , i zeby skorygowac twoje dane podalem twoje nazwisko ps ja otrzymalem je od waszego kolegi tu z forum ty mie juz kilkakrotnie straszyles sondem , dlaczego tego nie robisz ps moje zdanie dotyczonce twojej osoby jest tez jasne , no i teraz morzemy zamknac ten temat . Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 12:38
PostTemat postu : Gość z za miedzy...
Odpowiedz z cytatem

A miałem nadzieję że się nawróci.
A on co wstanie to się wywróci.
Szkod podnosić.
Tym bardziej prosić.
Bo to stracony czas.
Idę na spacer w Las.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 14:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie pojechałem na przylot z lotu Okręgowego do znajomego, powiedziałem mu jak i co ma dać ,1 gołąb jego w Okręgu .drugi roczniak a 17 w Oddziele po gołębiach gregora złapał tyle konkursów co mu było potrzeba panowie gołębie to raz i wiedza . to dwa. DL. Panie Wiesławie Puchalski . 100 lat i Zdrówka Życzę .
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 15:08
PostTemat postu : POZDROWIENIE
Odpowiedz z cytatem

No cóż Szanowny Kolego Pawlo14......również przesyłam serdeczne pozdrowienia Tobie,i Twoim Domownikom.oraz najbliższym życząc jeszcze raz tyle lat co masz w zdrowiu w pomyślności,i byście z daleka omijali lekarzy,apteki i szpitale.Wszystkiego najlepszego.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław z Ostrowa.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 15:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 znowu Rudy przez ciebie przemawia, reklamujesz gregora gołębie może tak precyzyjnie określisz oddział lub okręg i pozycje ptaka na liście czy to jest tajemnicą?.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom jeśli mnie uważasz za pijaka na parkingu w czasie puzy to gratuluję wiedzy na mój temat. Siwy 7 chciał bym przelotowal ptaka więc to zrobiłem więc w czym problem?. Nerwy tutaj nic nie pomogą nawt wyprowadziłeś panicza gregora z równowagi porównując jego do mnie obraziles majestat wielkie guru przez małe *g*. Koniec świata.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 16:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony 1363 wiesz co kolego jest jedna dziewczynka w naszej miejscowości
akurat i ruda i naprawdę jest śliczna ,a co do wyniku kolego są dostępne ,kiedyś wstawiłem ,koledzy sobie nie życzyli abym publicznie wstawiał . wystarczy że koledze moje z 2018,, przedstawiłem się,, Szanownemu Panu Wiesławowi
Puchalskiemu nawet numer telefonu ma do mnie , ja nie reklamuję gołębi ale kolego przedstawiam prawdziwe fakty a gdyby po jego był 300 to bym tak napisał, a po jego gołębiach jest 17 roczniak w Oddziele Bydgoszcz z lotu Okręgowego . ale ty tego niechcesz przyjąć do wiadomość ,przykro mi . DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super tak trzymaj Pawlo14, dwa lata temu zrezygnowałeś z hodowli i przekazałeś komu innemu swoje ptaki to jak to jest możliwe że wystawiłeś młode do lotu w 2019r. Sam to pisałeś.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie pojechałem na przylot z lotu Okręgowego do znajomego,
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 18:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Pawlo14 znowu Rudy przez ciebie przemawia, reklamujesz gregora gołębie może tak precyzyjnie określisz oddział lub okręg i pozycje ptaka na liście czy to jest tajemnicą?.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 18:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 miłej zabawy życzę nie wiedziałem że jeszcze trwają loty i to okręgowe. Pewnikiem gregora będzie dzisiaj pierwszy na liście. Dobry Lot.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: