Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 07, 2020 14:07 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 18:34
PostTemat postu : POGADAJMY I POŚMIEJEMY SIĘ
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Lorkowski,,,,napisał Pan m/n.... ps przypuszczam jednak , ze chcesz tym pytaniem , coś innego zasugerować......Zgadza się.Wyjaśnię dlaczego......Pana wpisy są smutne,brak w nich wesołości,nie ma uśmiechu,a uważam,że do ponuraków Pan nie należy,więc mój wpis ma na celu Pana rozweselić,by czytając go Pan się choć troszkę uśmiechnął i przyjął żartobliwie z dozą wesołości...Niemcy leżą pod Stalingradem.Jak się nazywa mały Niemiec..mikroszkop...szukający ryby rybak to,,Ribbentrop....Rosjanin,Norweg i Niemiec sprzeczają się w którym kraju jest najzimniej....Rosjanin-u nas na Syberii niekiedy temperatura przekracza -50 stopni....Norweg,u nas jest tak zimno,że nawet Golfsztrom zamarzł.Na to Niemiec..dobrze mu tak temu Żydowi...... Kto Szanowny Kolego wynalazł pierwszy konserwę,( produkt zamknięty w plastikowym pojemniku,w słoju,lub w puszce ) Zdania są bardzo podzielone.Jedni twierdzą,żę Nicolas Appert,inni,że Peter Durant.NIEPRAWDA.Wynalazcą był Aleksander Puszkin....Kto pierwszy wynalazł rower....Rosjanin Wiktor Rowerowicz Pedałow w czasie wojny na strychu u Niemca,w Berlinie.Szanowny Panie.Telewizja na każdym kroku kłamie,co udowodnił skromny juhas mówiąc tak......jak w Warszawie spadnie 20 centymetrów śniegu,to skrzeczą na cały kraj,że katastrofalna pogoda,ślizgawica,i by z domu nie wychodzić,a mi jak śnieg zawali całą chałupę,to ryczą,że wspaniałe warunki narciarskie i nawet Pana Prezydenta na narty namawiają.Jeszcze jedno kłamstwo,i to w Kanie Galilejskiej.Tam wykryto bimbrownie,chciano ludzi zlinczować i Pan Jezus winę wziął na siebie,i go ukrzyżowali.Dosyć Szanowny Panie na dzisiaj,Uśmiechnij się,i potraktuj z swadą i dowcipem mój wpis.Pozdrawiam serdecznie,i przepraszam,że nie na temat.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Wiesiu. Gregor sie smieje jak sprzeda wapniaki za oyro. Wypchane kasiora kieszenie , bierze sie wteczas pod boki i mowi ale jelenie ale jelenie oni maja wapniaki a ja pelne kieszenie. Wezykiem, wezykiem.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo hodowca 082 czy ty chcesz naprawde wröcic do tych wpisöw ktöre byly na möj temat pisane , chcesz tego naprawde ( Hitlerowiec , morderca , szkop , szwab , zlodziej obraczek , ps twojej samicy nie ukradlem , i jak sadzisz jak morzna nazwac takich ludzi ?? , czy ty tak na powarznie uwarzasz to za normalne wy macie duzo ucieche , ze ja pisze , przecierz ty pisales , ze po moim ponownym powrocie , forum znowu odzylo , przecierz wam to odpowiada jestescie prawie wszyscy zjednoczeni i pokazujecie temu Niemcowi , jaka z was zjednoczona - kolerzeska spulka , zobacz co sie u was dzieje poczytaj wasze wpisy na dobrym locie i tu i zobacz jak wy sie nazywacie , te slowa , ktöre uzywam do niektörych z was to komplementy z tymi jakich wy urzywacie , jeszcze jedna uwaga dla znawcöw Geografi - mapy politycznej Europy , Kraj Czechoslowacja istniala do czasu , nowego podzialu niektörych panstw Jugoslawia , ZSRR , czechoslowacja itd w tej chwili to Czechy - Slowacja , hej rolniku ty nie tylko przy pacierzu , ty ciagle klamiesz , zmyslasz zeczy ktöre istniejo tylko w twojej fantazji .np rozpieprzenie WG Kaszuby , i wiele innych zeczy . Gregor

Gregor człowieku o czym Ty piszesz Do jakich wpisów na twój temat ja chce aby wrócono .Jak na razie to sam wróciłeś do wyzwisk wyzywając chłopaków od idiotów, głupków, hodowców krów, i psychicznie chorych .Ty sam dążysz do tego aby zaczęli ponownie po tobie jechać jak po łysej kobyle ja w wypowiedziach do ciebie nigdzie nie widzę aby ktoś ciebie wyzywał w tym temacie od szkopów, hitlerowców, morderców ,szwabów, i złodziei. Więc nie pitol tylko zmień swoje nastawienie do tu piszących a i oni zaczną z tobą rozmawiać jak z hodowcą. Ja myślałem że ty wróciłeś i że w końcu porozmawiasz jak normalny hodowca. Ale nie ty Ty zaraz zacząłeś ta samą śpiewkę co kiedyś. I o jakiej Ty samicy do mnie piszesz że mi jej nie ukradłeś. Człowieku zaczynasz miotać się jak nietoperz w worku plując na wszystkich a jednocześnie wymagając szacunku do siebie . I nie wywołuj już mnie bo ja już nie mam ochoty z tobą dyskutować. Pisz tak dalej jak piszesz a zobaczysz jak to się tu skończy . Ty myślisz że wszyscy wokół to głupki tylko Ty mądry .
Pawlo14

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sory kolego Hodowca082 nie róbcie gregorowi wody z mózgu na każde pytanie odpowiedział Ale jle normalny człowiek może być poniżany kiedyś też nie zgadzałem się z nim Powtarzam grzecznie odpowiadał aż minie zaskoczył swoim zachowaniem ale nagonka niepotrzebna Wiarus ,Mirek Czerwony wielce przepraszam za moje zachowanie tu na forum .DL
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 napisał:
mirek2001 tam nie przyjmują sfrustrowanych gołębi takie zestresowane nie przejdą kwarantanny a gdyby nawet jak złączysz wszystkie łańcuchy od krówek to jaki zasięg będą miały ,

szczypiorek to temat do hodowców a nie ciot ,teraz widzisz jak to jest być kopanym bo pomnie to spływa cioto .

no nie wiem ale na wtyczkę to mi nie wyglądasz ty kurna zwykłe gniazdko jesteś i to jeszcze bez bolca (UZIEMIENIA )

A tu masz teraz odpowiedz dla inteligentnych ludzi....
https://www.youtube.com/watch?v=yOSucHjr2-Q

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 Jeśli ten twój post jest szczery to z mojej strony szacunek Uwieź kolego ja nie mam powodu Aby Gregora atakować i w żadnej z moich wypowiedzi w tym temacie nie było ataku. Strasznie denerwują mnie ludzie zadumani w sobie którzy widzą tylko czubek własnego nosa ja do takich ludzi nigdy nie podchodzie poważnie. Ja z Gregorem polemikę zakończyłem jakie on z tego wyciągnie wnioski to już jego sprawa . Ja tak na prawdę nigdy wrogiem jemu nie byłem .Niech tylko zacznie pisać jak poważny człowiek a przestanie traktować Polaków jak drugi sort to i z mojej strony złego słowa nie usłyszy.Dl
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Hodowca 082 , ja terz skoncze stobo , polemike tylko sprubuje czesc skorygowac co ty piszesz ja nigdy nie uwarzalem uwarzam normalnych , kulturalnych Polaköw za ludzi drugiego sortu , ja szanuje i uznaje osiagniete wyniki Polskich hodowcöw , nie zgadzam sie tylko z to wypowiedzio wy macie najleprze ptaki w kot sportowych , wy macie tylko wieksze mozliwosci robienia niskich koficjetöw , ja szanuje i podziwiam Polskich sportowcöw , ps aktualnie D Kubacki , osobiscie znam kilku dobrych Polskich pilkarzy miedzy innymi bracia Kupcewicze , to koledzy z Olsztyna , ja nie jestem absolutnie zadumany , ja akceptuje rozsondno i logiczno dyskusje , dlaczego zanirzacie moje wyniki , przecierz ja sie nie chwale to co pisze to prawda , jake wniooski mam z tego wyciagnonc ?? tutaj nie chodzi o ten temat chodzi o poprzednie wpisy ja tego nie zapomialem , Siwy , cala prawda , czerwony i kilku innych , widocznie naprawde miesza ci sie krew z wapnem , czy möj kolega nie przywiuzl z Niemiec twojemu znajomemu samicy ktöra wracala z Brukseli i w Niemczech zrobila przerwe na jakich wszystkich ja pluje , ?? ja jestem bardzo zrelaksowany i zadowolony z mojej hodowli i z mojego zycia , hallo kol Puchalski , ja sie naprawde czesto smieje ze waszych wypocin ktöre tu wstawiacie , poziom intelektualny niejednego z was jest godny pozalowania i z tego sie smieje , wiesz hodowco082 mnie naprawde na tym nie zalerzy , aby tu pisac ja szukam sobie kolegöw w moim otoczeniu jednoczesnie mam w Polsce wielu kolegöw ktörzy mnie szanujo , i so zadowoleni z moich ptaköw , wiec nie zawracaj sobie glowy mojo osobo , ja naprawde was nie potrzebuje , wiesz wy macie z tym problem , jesli bylbym Polakem i lotowal w Polsce , wtedy ta sprawa wygladala , by calkem inaczej , tyle na temat polemiki z tobo , ps nie musisz sie zmuszac z odpowiedzio . Gregor
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesz Gregor i niech tak pozostanie. Tylko nadal nie wiem o jakiej samicy piszesz i jakiemu mojemu koledze . Czyżby w twoim przypadku wapno zmieszało się z sklerozą.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 21:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli sytuacja jest patowa,jednak wszystko jest możliwe :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=Pcy-WbnjqPY
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 6:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzień się obudził wszystkim dobrego dnia , może koszmary senne i majaczenia rozwiane zostaną przez najzwyklejsze pozdrowienie dzień dobry ;))

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 16:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Hodowca 082 ja naprawde nie chce tego tematu dalej rozwijac , chce ci tylko jedno sprawe wyjasnic i uspokoic , cie ze nie mam Sklerozy ps dziekuje za ten kompliment dotyczy tej przyblakanej samicy , tu masz racje ten ptak nie byl od ciebie ja pomylylem tylko niki , hodowca ktöry regulowal to sprawe to kol Spokojny ten ptak pochodzil od jego znajomego teraz krötka chystoria do tej samicy , bardzo ladna siywa samica , wracala z brukseli , w Niemczech zrobila przerwe szukala wody , weszla do gararzu u ludzi , ktörzy nie majo nic doczynienia z golebiami ,wiedzieli ze ja hoduje ptaki i zglosili tego ptaka do , mnie , ja jako tak niedobry , chamski czlowiek , pojechalem ponad 30 km i odebralem to samice , tydzien czasu , doprowadzalem jo do formy , zorganizowalem transport tej samicy do Polski ,wlasciciel tego ptaka odebral jo w Polsce w umöwionym miejscu , byl bardzo szczesliwy ta samiczka to piekny ptak , przed lotem z Brukseli miala juz 11 konkursöw , on bardzo sie dziwil ze ja zglaszalem tego ptaka jako przyblakany , tyle na temat Sklerozy . Dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 17:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=cVqu-24GydA
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 18:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
A dla Mnie podziękowania gdzie? Za gołębie którym uratowałem życie. Które wysyłałem hodowcom na mój koszt, odwoziłem właścicilom nawet do 200km . Karmiłem poiłem i nocleg dawałe wracały calutkie i z pełnym uposarzeniem.
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mlody Pocztowy , dlaczego nie odpowiadasz na zadane ci pytania ?? , ten temat ,ciebie nie dotyczy , wiesz ja nie oczekuje podziekowan z waszej strony , ja to robie bo szanuje i kocham golebie i wiem ze one chco do domu ja im to umozliwiam , treoch mnie denerwöje , ze jeden z waszych kolegöw , twierdzil , przecierz ja nic nie zrobilem , to jest normalne , teraz pytanie do Eksperta Wiarusa nie rub sobie uciechy ten twöj filmik mozesz sobie wsadzic w tylek , napisz mi prosze ile Polskich hodowcöw melduje Niemiecke ptaki ?? tz do Niemiec , i kto z was sie tak zachowuje , jak ja , nie dotyczy uczciwych hodowcöw , ktörzy znajo statut przyblakanych i tak postepujo , wiesz ile Niemieckich ptaköw , bez kart torzsamosci siedzi w Polskich woilerach bardzo duzo , te ptaki ktöre do was wejdo so skazane na dozywocie . to znowu prawda , ktöra was drarzni , ja znam duzo hodowcöw ktörzy lotujo ze wschodu , czyli Polski i u tych chodowcöw jest takie powiedzenie jak nie wröci w pierwszym dniu , to mozna sie z tym ptakem , pozegnac , tyle na temat twoich podziekowan . dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lut 04, 2020 19:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Młody Pocztowy,mówisz i masz,gdyby jeszcze ktoś odczuwał potrzebę to proszę się nie krępować :)

https://www.youtube.com/watch?v=M_w8FA4JG8c
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: