Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 07, 2020 13:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo hodowca 082 czy ty chcesz naprawde wröcic do tych wpisöw ktöre byly na möj temat pisane , chcesz tego naprawde ( Hitlerowiec , morderca , szkop , szwab , zlodziej obraczek , ps twojej samicy nie ukradlem , i jak sadzisz jak morzna nazwac takich ludzi ?? , czy ty tak na powarznie uwarzasz to za normalne wy macie duzo ucieche , ze ja pisze , przecierz ty pisales , ze po moim ponownym powrocie , forum znowu odzylo , przecierz wam to odpowiada jestescie prawie wszyscy zjednoczeni i pokazujecie temu Niemcowi , jaka z was zjednoczona - kolerzeska spulka , zobacz co sie u was dzieje poczytaj wasze wpisy na dobrym locie i tu i zobacz jak wy sie nazywacie , te slowa , ktöre uzywam do niektörych z was to komplementy z tymi jakich wy urzywacie , jeszcze jedna uwaga dla znawcöw Geografi - mapy politycznej Europy , Kraj Czechoslowacja istniala do czasu , nowego podzialu niektörych panstw Jugoslawia , ZSRR , czechoslowacja itd w tej chwili to Czechy - Slowacja , hej rolniku ty nie tylko przy pacierzu , ty ciagle klamiesz , zmyslasz zeczy ktöre istniejo tylko w twojej fantazji .np rozpieprzenie WG Kaszuby , i wiele innych zeczy . Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak tak ma Pan pewnie racie z tą Czechosłowacjia, starość nie radość.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz gregor jak to jest karma którą tu nas karmisz powraca do ciebie :)
Odnośnie słabej konkurencji w moim oddziele to szkoda że cię tu nie ma miałbym większe pole do popisu :)
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus , dziwie sie ze poröwnujesz te Karmy myslalem ze jako doswiadczony hodowca znasz sie na karmie , jak mozna karme ljekkostrawno , poröwnywac z cierzko tlusto karmo ,cz ja kogos zwas , nazwalem , morderco , ,pijakem , zlodziejem , oszustem , ?? raczej nie wiec prosze zmien to karme te poröwnanie moze pochodzic od Czerwonego , on sie na wszystkim b. dobrze zna . wierz mi jesli tam bym byl tz w twoim oddziele , to mialbys problemy pokonac mojo 2 druzyne , pisze tylko o lotach , do 600 km , na dlusze loty i maratony , nie mam odpowiednich ptaköw , ja takich nie potrzebuje my konczymy loty z 615 km , . Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hej........ myślisz że wciągniesz mnie w głupawą dyskusję ale jesteś w błędze. Cieszy mnie to że jestem tyk rolnikiem bo dzięki temu nie dość że robię co lubię to jeszcze za to biorę jakąś kasę , właśnie obliczyłem że jak dobrze pójdzie ( A TE PODWyŻSZONE WYMOGI spełniam )to unia wyśle moją drużynę gołębi na lot do RPA . I bez szukania kupców ,nagadywania ludzi robienia z siebie i innych balona , można . można i trzeba :))))

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor ty kochasz marzenia,powiem ci że u nas są hodowcy co więcej płacą za ptaka jak ty za swoją kijankę.Wdziałem już próbkę twoich możliwości na Czersku.To nie wybijanie kilku dziadków, pierwszy maraton pod wiar i musiałbyś bielić gołębniki,a ja 30 ptakami lecę cały program 14 lotów 3 maratony ponad 800 km.i mało tego to jeszcze dublowane. To nie bajka w której jesteś obecnie
:)
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus ja nie kocham marzen ja zyje w realny swiecie to co ja osiagam to nie marzenia to fakt , wszystko co pisze na temat moich wyniköw jest udokumentowane i do sprawdzenia , mnie nie interesuje ile twoi koledzy placo za ptaki , moja Kia kosztowala 28,000 euro , jesli macie tak bogatych , no to gratulacje , ja do tej pory tz hoduje ptaki 55 lat z tego 42 lata w Niemczech , zaplacilem 50 Euro , i tymy ptakamy zdobylem miedzy innymi tytul 21 Mistrza Niemiec w Rocznych i 27 Mistrza w Mlodych w Niemczech , mialem ptaki na Olimpiadach w kat Standart , zdobylem Srebryn Medal w Brukeli , moje ptaki zdobywaly czolowe nagrody na Derby Mallorka , miedzy innymi 2 konkurs z lot finalowego , w bardzo duzej konkurecji , na Czersku , bylo tez dobrze zerknij do Archiwum , zobacz co robily moje ptaki w 2017, 2018 roku , w 2018 roku möj ptak byl 22 najleprzym lotnikem na WG Mazury , itd , ja obserwöje twoje mozliwosci , i nie widze nic wielkiego , moze masz jakes tajemnice co do twoich wyniköw , wiec moze je podasz . Gregor ps ty nie rozumiesz tematu , czytaj uwarznie my nie lotujemy maratonöw i lotöw powyrzej 615 km , w tych zawodach nie biore udzialu , wiec nadarmo twoje poröwnanie . Gregor
Pawlo14

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 tam nie przyjmują sfrustrowanych gołębi takie zestresowane nie przejdą kwarantanny a gdyby nawet jak złączysz wszystkie łańcuchy od krówek to jaki zasięg będą miały ,

szczypiorek to temat do hodowców a nie ciot ,teraz widzisz jak to jest być kopanym bo pomnie to spływa cioto .
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No właśnie to po co te porównania i osądzasz poziom mojego oddziału jak pojęcia nie masz o naszej konkurencji.Ja w przeciwieństwie do ciebie wyliczanek tu robić nie mam zamiaru bo nie mam nic do sprzedania ,hoduje tyle co dla siebie i rzadko kiedy mam nadwyżki ,a nawet gdyby to selekcji w ten sposób nie robię.Na ptaki wydałem więcej jak ty za swoją kijankę ,gdyby cię to interesowało.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus , wiesz ja umie czytac , i mam dojscie do wielu list konkursowych z haslem nie mam problemu , jest duzo kolegöw , kturzy to chaso zdradzajo , wiec widze jaka poterzna konkurecja u was istnieje 70 % hodowcöw , nie jest w stanie zrobic seri z lotu tz 5 konkursöw , ty i kilku tobie podobnych z tego korzystacie , ty pewnie tym kolegom , nawet postawisz piwo jako podziekowanie za dostarczenie konkursöw , ile ty wydales za twoje ptaki wogule mnie nie interesuje , nie pieniadze leco tylko , zdrowy , dobrze przygotowany ptak , ja przypuszczam , ze ty duzo placiles , za te kolorowe podrabiane rodowody ps ja terz nie chandluje golebiami , do tego mam ograniczone mozliwosci , nie posiadam rozplodowych ,z moich wdowcöw ciagne jeden rozplud ok 60 mlodych z tego 21 idzie na WG , reszta jest dla mnie , wiec nie moge nic sprzedac , co nie jest moim celem ps ja mojo nadwyrzke tz po jesiennej selekcji , oddaje Polskim zaprzyjaznionym hodowcom i to jako prezent . Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiem jedno gregor ze twoj czas minol i nie mozesz poradzic nic na WG 22 lotnik smiechu warte. Przed Finalem w RPA rozdales juz puchary i kasiore co okazalo sie nie trafiona prognoza w Czersku wytypowales golebie i tez klapa a jak bedzie na WG Kosakowo twoim zdaniem. Masz odwage mi odpowiedziec czy dalej bedziesz bredzil o przeszlosci. Wprzeszlosci to niemcy zrujnowali Warszawe w czasie powstania ale to historia i przeszlosc. Zejdz na ziemie i nie bujaj w oblokach zachlystujac sie minionymi latami. Pawlo14 vel rudy nie krepuj sie wruciles do jezyka m/n CIOTA to tak mowia pod garazami teraz.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Wiarus , wiesz ja umie czytac , i mam dojscie do wielu list konkursowych z haslem nie mam problemu , jest duzo kolegöw , kturzy to chaso zdradzajo , wiec widze jaka poterzna konkurecja u was istnieje 70 % hodowcöw , nie jest w stanie zrobic seri z lotu tz 5 konkursöw , ty i kilku tobie podobnych z tego korzystacie , ty pewnie tym kolegom , nawet postawisz piwo jako podziekowanie za dostarczenie konkursöw , ile ty wydales za twoje ptaki wogule mnie nie interesuje , nie pieniadze leco tylko , zdrowy , dobrze przygotowany ptak , ja przypuszczam , ze ty duzo placiles , za te kolorowe podrabiane rodowody ps ja terz nie chandluje golebiami , do tego mam ograniczone mozliwosci , nie posiadam rozplodowych ,z moich wdowcöw ciagne jeden rozplud ok 60 mlodych z tego 21 idzie na WG , reszta jest dla mnie , wiec nie moge nic sprzedac , co nie jest moim celem ps ja mojo nadwyrzke tz po jesiennej selekcji , oddaje Polskim zaprzyjaznionym hodowcom i to jako prezent . Gregor

Nie potrzebnie się trudziłeś bo u nas wyniki dla gości nie za hasłowane :)
Płaciłem za ptaki bo u nas co bądź nie leci :)Na Kosakowie jesienna selekcja
na pewno się powiedzie ,bo jest tam dużo hodowców.DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus ja bazuje na faktach , ja na to sobie nie moge pozwolic , ze ktos mi zarzuci ze pisze nieprawde , ze twöj oddzial ma dosepne listy to dobrze wiem i z tego korzystam jest ale wiele innych oddzialöw , bez dojscia i te oddzialy tez sprawdzam , w celu poröwnania , miedzy innymi oddzial , 0245 , 0246 , 0443 i w karzdym z tych oddzialöw jest podobnie tz 70% dostarczycieli widzisz , ja nie placilem ja osobiscie , nabywalem ptaki od sprawdzonych hodowcöw z ktörymi stworzylem wspölne , obustronne zaufanie i od nich kupowalem , ptaki , nie rodowody i to za 50 euro . Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 17:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

0246 sprawdzales gregorku to jak tam Rchmistrz i jego brat osiagneli sukces twoimi ptakami, czy wstydzisz sie tego. W sezonie lotowym twierdziles ze im ptaki zachorowaly a to perfidne klamstwo z twojej strony i to jedno z wielu.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 18:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus dotyczy WG Kosakowo , do pelnego szczescia i do przez ciebie omawianej selekcji , potrzeba tylko ciebie , no ale ty nie chcesz to dla ciebie za male WG , ty lepiej dasz na WG Krakus , gdzie ptaki leco ponad 500 km , to twoja liga , ja jestem skromiejszy . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: