Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Kwi 07, 2020 14:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 02, 2020 21:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szczypiorku ja z tobą niebędę dyskutował nie jesteś wart dobrego słowa.dobranoc.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 6:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor na You Tube jest filmik jak mowisz ze u ciebie w oddziale jest dwoch hodowcow silnych a wiec masz pudlo zawsze zapewnione to zadna liga bo reszta to statysci[dostarczyciele konkursow]. Zacznij od siebie i nie krytykuj innych.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 6:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 vel Rudy wracaj do budy.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 9:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
A o który wpis Ci chodzi Bo wiesz ja już mam trochę lat i pomału wapno miesza się z krwią .Jeśli pisałeś o tym że ciesze się że wróciłeś to pisałem całkiem poważnie .Z resztą ja zawsze jestem jak najbardziej poważny . Ci koledzy co mnie znają to wiedza że ja jestem niespotykanie poważny człowiek i choćby na język mi ktoś nadepną ja złego słowa nie powiem. Spokojnej nocy koledzy i niech się wam zamiast Gregora przyśni jakaś fajna laska a tobie Gregor aż dwie Aby tylko Wiarus Ci się nie śnił bo wbrew wszystkiemu to fajny i równy gość a przy tym dobry i skromny hodowca . Dobranoc DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 10:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Hodowca 082 moje wpisy so usöwane , nie wiem dlaczego ? , wiec spröbuje jeszcze raz , bardzo sie dziwie twoim zachowaniem , ty zmieniasz szybko twoje zdanie , zobacz co przedtem napisales ?? , ty dolaczasz sie do tenoru ktöry na tym forum istnieje , wiesz ja ci proponuje zmien twöj nik , na Kameleon to lepiej do ciebie pasuje , dlaczego mam sie zmienic ?? ja sobie nie moge nic zarzucic , ja pisze tylko prawde , z ktöro nie mozecie sie pogodzic . dobry lot Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 10:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tyle rozpisanych stron.
I na każdej dzwoni dzwon.
Swą melodię ciągle gra.
Którą każdy już tu zna.
Rozkołysał znów go ktoś.
By Hodowcom grał na złość.
A że dzwon wiekowy już.
To i obsiadł jego kurz.
Raz gra dobrze raz szwankuje.
I swym brzmieniem denerwuje.
Złości biorą na ten dzwon.
A on ciągle zmienia ton.
Szkoda słuchać tego brzmienia.
I odstawić dzwon do cienia.

Pewno powojenny był.
I dlaego zły ton bił.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 11:59
PostTemat postu : POGADAJMY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie gregor4616......mam jedno do Ciebie proste pytanie....czy w ogóle wiesz gdzie leżą Niemcy.Pozdrawiam.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 12:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewnego dnia na swojej drodze stanęły prawda i kłamstwo.
-Dzień dobry powiedziało kłamstwo.
-Dzień dobry powiedziała prawda.
-Piękny dzień powiedziało kłamstwo.
-Piękny dzień odpowiedźiala prawda.
Wtedy prawda wychyliła się by to sprawdzić czy to prawda.
-Piękny dzień powiedziała wtedy prawda.
-Jeszcze piękniejsze jest jezioro powiedziało kłamstwo.
Wtedy prawda spojrzała w stronę jeziora zobaczyła że
kłamstwo mówi prawdę i kiwnela głową.
Kłamstwo podbiegło do wody i powiedziało.
-Woda jest jeszcze piękniejsza
- Popływamy?.
Prawda dotknęła wody palcami a ona naprawdę była piękna i polegała na kłamstwie.
Obie zdiely ubrania i płynęły spokojnie.
Chwilę później wyszło kłamstwo,
ubrało się w szaty prawdy i odeszło.
Prawda niezdolna do
przebrania się w kłamstwo,
zaczęła chodzić bez ubrań i ten widok wszystkich przerażał.
I tak do dnia dzisiejszego ludzie wola piękne ubranie kłamstwo,
niż nagą prawdę
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 13:51
PostTemat postu : Re: POGADAJMY
Odpowiedz z cytatem

Hallo szanowny Panie Puchalski z Ostrowa , ja ci na twoje pytanie prosto odpowiadam Niemcy , lerza w centralnej Europie , graniczo , z Danio ,Holandio , Belgio ,Luxsenburgem , Francjo ,Szwajcario ,Austrio , Czechoslowacjo ,i Polsko , nalerzo do Uni Europejskiej mam nadzieje ze moja odpowiedz cie zadawala , z powarzaniem , Gregor Lorkowski z Lünen . ps przypuszczam jednak , ze chcesz tym pytaniem , cos innego zasugerowac ???.dobry lot .
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 13:57
PostTemat postu : Re: POGADAJMY
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo szanowny Panie Puchalski z Ostrowa , ja ci na twoje pytanie prosto odpowiadam Niemcy , lerza w centralnej Europie , graniczo , z Danio ,Holandio , Belgio ,Luxsenburgem , Francjo ,Szwajcario ,Austrio , Czechoslowacjo ,i Polsko , nalerzo do Uni Europejskiej mam nadzieje ze moja odpowiedz cie zadawala , z powarzaniem , Gregor Lorkowski z Lünen . ps przypuszczam jednak , ze chcesz tym pytaniem , cos innego zasugerowac ???.dobry lot .

Ty panie nawet przy pacierzu kłamiesz od kiedy DOJCZLAND GRANICZY Z CZECHOSŁOWACJA ? TAKIEGO Państwa nie ma na mapie!!!!

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 14:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Hodowca 082 moje wpisy so usöwane , nie wiem dlaczego ? , wiec spröbuje jeszcze raz , bardzo sie dziwie twoim zachowaniem , ty zmieniasz szybko twoje zdanie , zobacz co przedtem napisales ?? , ty dolaczasz sie do tenoru ktöry na tym forum istnieje , wiesz ja ci proponuje zmien twöj nik , na Kameleon to lepiej do ciebie pasuje , dlaczego mam sie zmienic ?? ja sobie nie moge nic zarzucic , ja pisze tylko prawde , z ktöro nie mozecie sie pogodzic . dobry lot Gregor

Gdybyś nie posługiwał się plugawym językiem i nie wyzywał tu piszących od głupków, idiotów, hodowców krów, i psychicznie chorych to nikt by twoich postów nie kasował . Ja już ci pisałem że myślałem że po tak długiej nieobecności coś do ciebie dotarło zwłaszcza że już jeden twój nik został zablokowany a Ty nadal uprawiasz swoja partyzantkę . Przejrzyj tematy do tyłu jaki tu był spokój dopóki się nie pojawiłeś . Tak że przemyśl swoje zachowanie abyś znów nie musiał . DL
Pawlo14

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 14:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 kolego pisałem wcześniej znam ciebie 8 lat przenigdy nie pochwaliłeś się o dobrym 1 przylocie gołębi temat ktoś coś lub o zabłąkanych albo o penerach wo-gule zastanawiam się czy ty jesteś Hodowcą a jeśli jesteś
co ci szkodzi się poszczycić .pokazać to ja. ja na pewno cię nie skrytykuję .

ale żeby nazwać ślepą kulą gołębia wybitnego to uważam. CIOTA,może tak postąpić . sory DL.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 15:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 vel Rudy jesteś na forum od 8 lat i tak mało wpisów czy zmieniłeś nicka?. Nie trudno było ciebie rozszyfrować pewności nabrałem po ostatnich twoich wpisach na forum, nie krępuj się więcej i wal prosto z mostu jak to robiłeś wcześniej. Wszyscy wiedzą kim jesteś. Wruciles do tej samej retoryki jak twój pancio gdzie jego kraj graniczy z Czechoslowacjia, tempota nie zna granic. Gregor żyje w czasach komuny mógł się spytać wnuczki z kim graniczą Niemcy ale może się okazać że stare drzewo wydało owoc takie jak ono, jedna krew i brak postępów za światem. Żyje (gregor) w letargu tak jak niedźwiedź zimą. Grzej Rudy pod garaże tutaj nikogo nie nabierzesz na swoje cwaniactwo.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nikt tutaj nie nazwał Zwycięstwo gołębia z WG RPA ślepa kula a zabłąkaną inaczej mówiąc szczęśliwy traf. Można to nazwać też snajperski strzał ale ślepa kula.... Nie pij więcej Rudy wyjedź na wczasy do Czechosłowacji razem z gregorem. Będziecie się tam bujać na hamaku...
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Lut 03, 2020 16:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Henryku Za naszych czasów i za twoich zapewne też Czechosłowacja była bardzo długo z tymi nazwami Państw żeśmy wyrastali i się starzeli zapewne Gregor też .Ja sam nieraz się przejęzyczę i zamiast Czechy mówię Czechosłowacja Po prostu taki błąd i nawyk przez wiele wiele lat . Tak zapewne było z Gregorem zwykłe przejęzyczenie nic więcej tak ze niema z czego się śmiać życie kolego Henryku życie. Pozdrawiam dl
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: