Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 19, 2019 6:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Fulgoni
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Paź 18, 2019 8:46
PostTemat postu : Fulgoni
Odpowiedz z cytatem

Gregor masz 100% rację Fulgoni to niemiecki hodowca który lotował i był zrzeszony w Niemczech i tam też odnosił sukcesy.Te osoby które podważają to pewnie mało o historii sportu gołębiarskiego wiedzą lub bzdury piszą dla samego nie bo nie bo ty o tym napisałeś.Dla nich autorytetem w tych sprawach jest czerwony,który nie jest żadnym hodowcą a też nie ma żadnego gołębnika chyba ze za płotem u sąsiada.Ale trzeba i to uszanować teraz dla niektórych z tego forum właśnie tacy są tu w hodowli autorytetem.Podważanie Twoich wyników to też jest spowodowane tymże że sami ich nie posiadają i chyba tylko złość przez nich tu przemawia.Więc trzymaj się zdrowo nie przestawaj pisać tych co ciebie obrażają ignoruj,prawda jak oliwa na wierzch wypływa.Pozdrawiam rudy52.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Paź 18, 2019 16:04
PostTemat postu : Re: Fulgoni
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Rudy52 co do H Fulgoni to temat raczej wyjasniony , ja przed chwilo , pisalem na ten temat w innym temacie , nie chce sie powtarzac ps jego ojciec urodzil sie w Niemczech , on tez , to co on mial wloskiego to jego cera tz kolor sköry , poza tym nic . dziekuje za zyczenia odnosnie zdrowia , wiesz ja nie mam zamiaru przestac pisac , te wpisy tych ludzi nie majo na mnie zadnego wplywu , ja na to nie reaguje to co oni piszo , nie dotyczy mojej osoby oni stworzyli sobie Wirtualnego Wroga i strzelajo z ukrycia , zaden normalny szanujacy sie hodowca , ktöry posiada troche grypsu i honoru , nie morze tak pisac , wiesz ja im wspulczuje ich glupoty i naiwnosci , te ich wpisy sprawiajo u mnie dobry chumor , oni nie so w stanie nic konkretnego napisac , tz udowodnic to jest wszystko tylko wielki Blef no ale niech sie dalej cieszo , myslac , ze mi dokopujo wielu z nich , nie dorasta mi do pasa dyskusja z nimi na normalnym poziomie jest nie morzliwa , jedyne rozwiazanie tej sytuacji to gra w otwarte karty , karzdy podaje swoje dane tz adres nazwisko, oddzial , i dojscie do list konkursowych , i od tego momentu , duzo z nich zniknie z tego forum . Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Paź 18, 2019 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Paź 18, 2019 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

23-21=2