Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 07, 2019 10:26 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wg Koziegłowki 1 lot konkursowy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Nowy85

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 10:36
PostTemat postu : Wg Koziegłowki 1 lot konkursowy
Odpowiedz z cytatem

Zakoszowanych 2550 ( dwa tysiace pięćset pięćdziesiąt gołębi) dystans 110 km statr. godz 9.15 po trzech godzinach 338 golebi .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Nowy85

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po czterech godzinach... 425 golebi
tedy

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 15:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no i klaruje się dość szybko potencjalny zwycięzca. Po co czekać do finału.

pozdrawiam DL
Nowy85

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po ośmiu godzinach od wypuszczenia 628 gołębi
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 15:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tylko na MWG Kaszuby u Gregora bez strat. Ósmy trening za stodoły. Ciekawe co się stanie jak pójdą na pierwszy lot ponad 100 km. No chyba że to będzie lot za stodoły.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 17:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , nie martw sie o Mwg Kaszuby i o moje ptaki , ja jestem do tej pory zadowolony , te dwa ostatnie treningi to nie za stodoly , tak duzych stodul w Czersku nie ma tz 10 km i 22 km najwarzniejsze ze wszystkie w domu , nie jak ty prorokowales po pierwszym oblocie brak 40 % , w tej chwili , jest warzne ze one szybko londujo i szybko wchodzo , to im sie puzniej przyda ,martw sie lepiej o twojego Asa na Wg Mistrzöw , on dalej trenuje , chyba nie wie ze juz loty konkursowe , teraz trzeba sie spieszyc do domu , ale on tego , nie robi ps ! lot konkursowy 103 km wypuszczone 6, 35 ,pierwszy ptak 7,47 twöj As 233 miejsce o 10, 52 wiec do tej pory cienko , no ale moze sie jeszcze rozkrecic , ps dziwie sie ze nie informujesz tu na forum o wynikach tego Asa , moze jeszcze ktos , chce obstawic , lecz z braku informacji , sie wacha . ps w przyszlym tygodniu mamy 1 lot konkursowy z ponad 100 km , mozesz zernac na wyniki , i zobaczyc jak moje wapniaki sobie radzo , dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor. Zebralem troszke info na twoj temat. Hodowca ktory ciebie zna, uslyszal opowiesc o tobie jak sobie poczyniasz w PL. Za posrednictwem mojego kolegi znajacego jezyk niemiecki wszystko uslyszal Jak wspomagasz PL hodowcow. Nie jestes lubiany w srodowisku hodowcow DV. Zapytalem DLA czego nie pelnisz waznej funkcji u siebie w oddziale.... . Hodowca wyraznie sie zdenerwowal.... . Bedzie wiecej info na twoj temat jak sprzedawales w DV Wapniaki. Weryfikacjia w TOKU....
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 19:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Siwy 7 , nie martw sie o Mwg Kaszuby i o moje ptaki , ja jestem do tej pory zadowolony , te dwa ostatnie treningi to nie za stodoly , tak duzych stodul w Czersku nie ma tz 10 km i 22 km najwarzniejsze ze wszystkie w domu , nie jak ty prorokowales po pierwszym oblocie brak 40 % , w tej chwili , jest warzne ze one szybko londujo i szybko wchodzo , to im sie puzniej przyda ,martw sie lepiej o twojego Asa na Wg Mistrzöw , on dalej trenuje , chyba nie wie ze juz loty konkursowe , teraz trzeba sie spieszyc do domu , ale on tego , nie robi ps ! lot konkursowy 103 km wypuszczone 6, 35 ,pierwszy ptak 7,47 twöj As 233 miejsce o 10, 52 wiec do tej pory cienko , no ale moze sie jeszcze rozkrecic , ps dziwie sie ze nie informujesz tu na forum o wynikach tego Asa , moze jeszcze ktos , chce obstawic , lecz z braku informacji , sie wacha . ps w przyszlym tygodniu mamy 1 lot konkursowy z ponad 100 km , mozesz zernac na wyniki , i zobaczyc jak moje wapniaki sobie radzo , dobry lot Gregor

GREGOR ZAWSZE PISAŁEŚ ŻE MASZ HONOR- TY DOBRZE JESTEŚ OBCYKANY NA POLSKICH WG- TAKŻE SIWEMU ORDER BO JEDNA SZTUKA JEST.
CZYŻBY KTOŚ BLEFOWAŁ???
TWÓJ NADWORNY BŁAZEN I KUNDEL OSOBISTY-ZARZUCIŁ MI ŻE KOGOŚ PODOBNO OBRAŻAM?
WIESZ COŚ O TYM, CZY PALIMY WŁADKA????
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Sie 22, 2019 19:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregorku CZERWONY1363 o tobie nie zapomnial. Tak potrzebujesz uznania i poklasku ja ci to zalatwie na twoim terenie. Wszyscy hodowcy beda ciebie podziwiac w DV. Trzymaj sie gregorku.
Nowy85

WysłanyWysłany: Pią Sie 23, 2019 4:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

710 po pierwszym dniu jeszcze brakuje ,, tylko'' .... 1840 golebi[/b]
wkic

WysłanyWysłany: Sob Sie 24, 2019 13:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyglada z tego ze bury mial dobry obiad.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: