Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 06, 2019 9:16 Zobacz posty bez odpowiedzi
Szanowny Panie moderator
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mario1111

WysłanyWysłany: Nie Sie 11, 2019 20:39
PostTemat postu : Szanowny Panie moderator
Odpowiedz z cytatem

Czy to jest rzeczywiście forum PZHGP czy jakaś napierdalanka???

Nik tu nie chce nic pisać bo pseudo mistrzowie ( i nie mający nic wspólnego z PZHGP toczą wojne między sobą).

Podejmj Pan męską dacyzje i skończ Pan z tą blazenada.
Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 4:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny użytkowniku jeżeli zadał byś sobie troszeczkę trudu i wszedł na główną stronę tego forum,zobaczysz ile jest tam stron z rożnymi tematami.
Strona na każdy temat jest stroną o wszystkim i o niczym takie lużne komentarze może i rożne przepychanki jak to między ludżmi są.
ALE zauważ że są też tam strony z tematami:
PORADY
KOMENTARZE
KONSULTACJE
HODOWLA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
ZDROWIE
LOTY
Więc jeżeli ktoś ma coś ciekawego do przekazania zawsze ma możliwość i znajdzie odpowiednią stronę by to zamieścić pod właściwym tematem.
Tak jak ciebie tak jak innych tych wspaniałych hodowców tam nie zauważyłem ich działalność jest tam zerowa czyżby tam nie mieli nic do przekazania.A przecież każdy ma wybór taki dał nam administrator tego forum a czuwa nad tym moderator. Więc co oczekujesz. Nikt nie zaśmieca tego tematu,gdyż właśnie on jest na każdy temat,nawet na taki jak piszesz zwykłe pierdoły. Chcesz porozmawiać o lotach wejdż na loty o zdrowiu gołębi wejdż w zdrowie.Czy widzisz w tym jakiś problem.bo ja nie.A wszyscy tylko tu się garną i jeszcze narzekają a tyle do wyboru mają.Pozdrawiam.
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 5:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przychylam się do wniosku kolegi Mario. Chyba już czas aby zrobić porządek w tym temacie i być może z niektórymi urzytkownikami... Czytają to forum także młodzi ludzie. Co oni sobie o nas pomyślą...? Osobiście też już praktycznie przestałem tu pisać, bo po co? Jeszcze raz podzielam wniosek mario!!!
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj Sylwku. Nie mając mocy sprawczej co najwyżej możesz się wku....
Nie rozumiem toku myślenia naszego jak i Dl moderatora. Myślałem że Marek po pięciu wpisach delikatnie mówiąc go wygumkuje a ten coraz bardziej brutalnie atakuje tam wszystkich .
O naszym mod to i szkoda mówić gdzie tu konsekwencja . Przecież za coś sie zdecydował usunąć tych dwóch mądrali ci wracają piszą wulgaryzmy zamieszczają reklamy tego swojego szrotu i cisza .Rudy to nawet w tym temacie zalogował się jako rudy 52 a w tekście napisał że jest rudym 51 jeszcze trochę i napisze że jest hodowcą 51 . Daj sobie spokój i nie reaguj na zaczepki . Z nim nie da się dyskutować to trzeba leczyć . DL .
Waldii79

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego szpak masz racje takich delikwętów trzeba leczyć i dziwię się że moderator nie wypierd na zbity pysk takiej pały z tego forum nie zablokuje jego IP przecież widać że tylko czeka żeby w każdym poście wsadzić swoje 3 grosze i umoralnia wszystkich i zaczepia mimo że nikt niechce z nim dyskutować na żadnym forum ale jak ktoś ma zryty beret to nic dziwnego.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sie 12, 2019 13:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witajcie Koledzy popieram w pełni .......wszak jak pisze rudy zioło które paliłem mi wywietrzało to postanowiłem zabrać głos w dyskusji ,też jestem podobnego zdania i uważam że ZABLOKOWANIE IP TO BUŁECZKA Z MASŁEM a to co robią ci panowie to jawna kpina wykopujesz ich drzwiami wchodzą kominem ;)))
brak stanowczości i męskiej decyzji !!! Pozdrawiam MIREK

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 6:40
PostTemat postu : GORĄCA PROŚBA DO PANA MODERATORA.
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Moderatorze........bardzo proszę tutaj codziennie zaglądać i niszczyć w zdecydowany sposób wszelkie objawy gnojstwa,chamstwa,plucia jeden na drugiego i na zbity pysk wywalać z forum osoby udające momentami aniołków,a w rzeczywistości to prawdziwe nieoskrobane wieprze przynoszące wstyd i hańbę związkowi.Bardzo,ale i to bardzo proszę o zrobienie tutaj raz na zawsze porządku.Z należytym szacunkiem i poważaniem dla Pana kreśli się Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
mod_02

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 6:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oczywiście będę się starać. Nie mogę obiecać i bycia bez przerwy i to bobić non stop.

Do Szanownych Hodowców mam też prośbę by nie dać się prowokować i takie wpisy do usunięcia zostawiać bez komentarza.
Trudno jest przeglądać każdy wątek by wyszukiwać i kasować.
Jeśli jest on ostatni to widać go najlepiej.
kslom

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 18:35
PostTemat postu : Re: ODPOWIEDZ.
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Krzysiek wierz mi bardzo mnie to boli co się miedzy Wami wydarzyło,i moje serce krwawi, co na to poradzę,jak Was obydwóch bardzo szanuje,i uznaje za prawdziwych przyjaciół.Ale nie jest to w żadnym wypadku temat na forum i tu dyskusji nie podejmę.Pozdrawiam serdecznie Ciebie,i Domowników życząc udanych lotów i cieszących oko lądujących młodzików.Ż szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Wiesiu, tutaj nie ma co boleć. Sprawa jest, zgodnie z systemem 0-1, bardzo prosta. Albo jeden albo drugi jest łotr. Wybór należy do Ciebie i tyle....
Ja oczekiwałem tylko małego głosu wsparcia....widocznie słaby mam słuch.
Pozdrawiam i powodzenia życzę. To bedzie mój ostatni wpis
PS Weź tego analfabetę podszkol trochę. Co chwila to nowe urojenie i kompromitacja. Gremium które z chęcią go wysłucha (o ile pojawi się z wiadrami paszy) to będzie pogłowie trzody chlewnej które robi chrum, chrum.

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 18:59
PostTemat postu : Re: ODPOWIEDZ.
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Krzysiek wierz mi bardzo mnie to boli co się miedzy Wami wydarzyło,i moje serce krwawi, co na to poradzę,jak Was obydwóch bardzo szanuje,i uznaje za prawdziwych przyjaciół.Ale nie jest to w żadnym wypadku temat na forum i tu dyskusji nie podejmę.Pozdrawiam serdecznie Ciebie,i Domowników życząc udanych lotów i cieszących oko lądujących młodzików.Ż szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Kolego Wiesławie- arbitrem być to ciężka rola.
Ale człowiekiem- to jest sztuka.
Kiedyś jak byłem w organizacji wystawy ogólnopolskiej-to też na nas wylali wiadro pomyj-dlaczego- bo wszystko było ok, nie dało się nic ukraść itp. itd.
Ale to już historia. W miesieczniku Hodowca zdjęcia były ok.
Cóż mogę na koniec szczerze i uczciwie- szanujmy samych siebie i wszystkich wokół- czyli bądźmy asertywni.
Co do Twojej osoby - chyba nic nie zmieni.
Pozdrawiam wszystkich hodowców.
Arturo
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Mod_02 Proszę mi objaśnić Czym Pan się kieruje kasując niektóre wypowiedzi. Czy jest to na zasadach wyliczanki na kogo wypadnie na tego bęc czy jakaś inna gierka. Pan pozwoli że odniosę się tylko do mojego ostatniego wpisu . Nikogo tam nie obraziłem ,nie używałem słów wulgarnych napisałem tylko jak by to forum usprawnić bo chyba o to chodzi w tym temacie . Pomimo tego wypowiedz moja i innych znikła a pozostały wypowiedzi o napierdalaniu ,o trzodzie chlewnej wieprzach, analfabetach i paleniu zioła itp . Czy mamy rozumieć aby wypowiedz się utrzymała należy używać słów wulgarnych i napierdalać się wzajemnie bo z tego tematu i pozostawionych wypowiedzi tak wynika . Ja z mojej strony życzę Panu aby Pan miał jak najmniej takich awanturników jak ja . A teraz może szanowny Pan wykasować tą moja wypowiedz jak również pozostałe w innych tematach jak również mnie . Pozdrawiam wszystkich Kolegów trzymajcie się.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 19:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
Panie Mod_02 Proszę mi objaśnić Czym Pan się kieruje kasując niektóre wypowiedzi. Czy jest to na zasadach wyliczanki na kogo wypadnie na tego bęc czy jakaś inna gierka. Pan pozwoli że odniosę się tylko do mojego ostatniego wpisu . Nikogo tam nie obraziłem ,nie używałem słów wulgarnych napisałem tylko jak by to forum usprawnić bo chyba o to chodzi w tym temacie . Pomimo tego wypowiedz moja i innych znikła a pozostały wypowiedzi o napierdalaniu ,o trzodzie chlewnej wieprzach, analfabetach i paleniu zioła itp . Czy mamy rozumieć aby wypowiedz się utrzymała należy używać słów wulgarnych i napierdalać się wzajemnie bo z tego tematu i pozostawionych wypowiedzi tak wynika . Ja z mojej strony życzę Panu aby Pan miał jak najmniej takich awanturników jak ja . A teraz może szanowny Pan wykasować tą moja wypowiedz jak również pozostałe w innych tematach jak również mnie . Pozdrawiam wszystkich Kolegów trzymajcie się.

Moder obiecuje,że się postara, aby było ok.
Ze swej strony oferuję pomoc.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Sie 19, 2019 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popieram Kolego Hodowca082 , .......A ze swojej strony mam propozycję pod Nickiem W MIEJSCE Z KĄD JESTEŚMY wpiszmy sami swoje IP. JEŚLI NASZYM APELAMI MĘCZYMY SZANOWNYCH MODERÓW

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Wto Sie 20, 2019 5:46, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Wto Sie 20, 2019 3:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak nam się już tak dobrze układa to i ja pozwolę sobie skierować parę słów do naszego Pana Modera .Otóż widzę że nie darzy mnie Pan sympatią i wzajemnie.Wykasował Pan wszystkie moje wpisy jak koszarka trawę.Jedyną pociechą dla mnie jest to że żyjemy w Polsce a nie w San Eskobar. Pozdrawiam
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Sie 20, 2019 5:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę Panowie że takim podsumowaniem tej całej dyskusji jest pozostawienie wpisu nie jakiego rudego który tu występuje w trzech albo i więcej osobach .

"Szanowny użytkowniku jeżeli zadał byś sobie troszeczkę trudu i wszedł na główną stronę tego forum,zobaczysz ile jest tam stron z rożnymi tematami.
Strona na każdy temat jest stroną o wszystkim i o niczym takie lużne komentarze może i rożne przepychanki jak to między ludżmi są.
ALE zauważ że są też tam strony z tematami:
PORADY
KOMENTARZE
KONSULTACJE
HODOWLA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
ZDROWIE
LOTY
Więc jeżeli ktoś ma coś ciekawego do przekazania zawsze ma możliwość i znajdzie odpowiednią stronę by to zamieścić pod właściwym tematem.
Tak jak ciebie tak jak innych tych wspaniałych hodowców tam nie zauważyłem ich działalność jest tam zerowa czyżby tam nie mieli nic do przekazania.A przecież każdy ma wybór taki dał nam administrator tego forum a czuwa nad tym moderator. Więc co oczekujesz. Nikt nie zaśmieca tego tematu,gdyż właśnie on jest na każdy temat,nawet na taki jak piszesz zwykłe pierdoły. Chcesz porozmawiać o lotach wejdź na loty o zdrowiu gołębi wejdż w zdrowie.Czy widzisz w tym jakiś problem.bo ja nie.A wszyscy tylko tu się garną i jeszcze narzekają a tyle do wyboru mają.Pozdrawiam."

Pan mod podobnie jak rudy nie widzi żadnego problemu .
Każdy po obserwacji choćby tylko jednego tematu zorientował by się o co w tym chodzi i kto zacz ale nie nasze władze . Pan mod jest tak zalatany że nie ma czasu sprawować nadzoru nad tym forum a co dopiero przywołać do porządku co niektórych ewidentnych prowokatorów . Najłatwiej wyciąć wpisy wszystkich bez wyjątku ( PRZEPRASZAM Z MAŁYMI WYJĄTKAMI ) bo to można się pochwalić swoją aktywnością a ci durnie i tak dalej będą pisać bo jak tu nie reagować na zaczepki idiotów .
Przypominam Panu Panie MOD to jest nasze forum opłacane z naszych składek i jeśli ustalił Pan regulamin to proszę się go trzymać jak trzeba to blokować proponuje zacząć od piszącego ten tekst jeżeli to innym pozwoli spokojnie dyskutować w temacie hodowli gołębi pocztowych.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: