Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 21, 2019 0:59 Zobacz posty bez odpowiedzi
Lot Narodowy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 6:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nadal cisza to chyba jeszcze nie leci? Trzeba uzbroić się w cierpliwość ,nie kiedy brak informacji to dobra wiadomość ;)
Dobry lot

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 9:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołębie wystartowały około 11 godziny.

Ostatnio zmieniony przez CałaPrawda dnia Nie Lip 28, 2019 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PROGNOZOWANA POGODA DO 20 -EJ POCHMURNO Z NIEWIELKIMI PRZEJAŚNIENIAMI .DOBRY LOT WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie jaka ilosc golebi zostala wypuszczona?. Liczac w lini prostej , przy szybkosci 70/h to za jakies 3 godzinki moze zobacze jakies stado golebi lecace do PL przy odrobinie szczescia. Pogoda: parno duze zachmurzenie 80% ,silny wiatr wschodni. Powodzenia Udanego Lotu i Powrotu Wszystkich Ptakow Zycze. DL.
Ewac

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem z opolskiego, po wczorajszej ulewie mam u siebie zagubionego gołębia. Dane z obrączki żółtej pl derby 19 i numer 721216. Jak znaleźć właściciela?
Ewa
borsuk100

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Będzie ciężko. Od nas z okręgu Rzeszów zgłoszonych było 881 gołębi z tego co wiem poszło dużo mniej. To że pochmurno to nic , najgorszy ten wschodni wiatr.
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 11:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się bardzo ciężki dwudniowy lot. Na dużej części trasy jest silny przeciwny wiatr. Możliwe są opady deszczu i burze. Jeśli gołębie osiągną 60 km/godz to będzie bardzo dobra prędkość. Rozpiętość odległości dla gołębników w Polsce jest bardzo duża i z pewnością hodowcy przy granicy z Niemcami będą mieli większe szanse na powrót większej liczby swoich pupili.
Zapowiada się ekstremalny maraton. Niech zwycięży najlepszy. Wszystkim dobry lot i dużo dobrych emocji.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widziałem parę sztuk na lini Paderborn- Magdeburg lecą wolno po 2-10 sztuk, nisko nad ziemią około 100m silny wschodni wiatr tenp. +31. DL
hurikan

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 14:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Widziałem parę sztuk na lini Paderborn- Magdeburg lecą wolno po 2-10 sztuk, nisko nad ziemią około 100m silny wschodni wiatr tenp. +31. DL
człowieka co ty za bzdury piszesz jest 24 stopni bez wiecznie praktycznie nie pisz głupot jestem z Bielefeldu
baro

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 14:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po co się kłócić. Wszystko jest do sprawdzenia. https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-magdeburg,cId,62983 https://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/bielefeld-395384
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każdemu ptakowi który jutro- w poniedziałek dotrze do domu należeć się będą wielkie brawa. Zapowiada się ekstremalnie trudny lot, szczególnie dla gołębi z najdalszych gołębników. Wszystkie ptaki, które dotrą do domu niezależnie od czasu będą godne szacunku. Uważam, że zwycięzcy z tego lotu powinni mieć szczególne miejsce na wystawie ogólnopolskiej. Trzymam kciuki za ptaki. Hodowcom życzę dobrych emocji i sukcesów.
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lip 28, 2019 21:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo , ty dalej mieszasz fakty , przecierz ja nie pisalem , ze polske ptaki , ja pisalem ze w Niemczech , byl zabroniony transport Golebi i zwierzat przeznaczonych na ubuj , wiec troche koncentracji , Czerwonego ci przedstawic ?? czy ty nie czytasz jego wpisöw , on sie sam przedstawia , on jest tak w transie on pisze sam z sobo z tym wyciagnieciem reki po moje ptaki , ten temat juz dawno wyjasniony , ty nie musisz wyciagac reki po moje ptaki , co ja moge ci dac to wiadro göwna , od moich ptaköw , morzesz sie chwalic ze to göwna od bardzo dobrych ptaköw , ps moze mozna z tego materialu cos sklonowac , i wtedy mialbys odemnie golebie . Gregor
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Arturo , ty dalej mieszasz fakty , przecierz ja nie pisalem , ze polske ptaki , ja pisalem ze w Niemczech , byl zabroniony transport Golebi i zwierzat przeznaczonych na ubuj , wiec troche koncentracji , Czerwonego ci przedstawic ?? czy ty nie czytasz jego wpisöw , on sie sam przedstawia , on jest tak w transie on pisze sam z sobo z tym wyciagnieciem reki po moje ptaki , ten temat juz dawno wyjasniony , ty nie musisz wyciagac reki po moje ptaki , co ja moge ci dac to wiadro göwna , od moich ptaköw , morzesz sie chwalic ze to göwna od bardzo dobrych ptaköw , ps moze mozna z tego materialu cos sklonowac , i wtedy mialbys odemnie golebie . Gregor

Gregor tak jak szanuję Ciebie jako człowieka i hodowcę to z tymi wpisami powinneś trochę przystopować. Ja wiem jak się czujesz jak wystąpiła wobec Twojej osoby to wstrętna nagonka. Ale moja rada im więcej będziesz im swoje racje tłumaczył tym bardziej agresywniej będą Ciebie atakować.Chłopie to jest ta właśnie tolerancja na tym forum.Nie ma argumentów to winy dziadków i pradziadków wyciągają. Już tyle win na Ciebie wylali że nie udżwigniesz więc daj spokój.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol rudy 52 , dziekuje ci za dobro rade , widze ze ty to sytuacje dobrze oceniasz , wiesz ja sie z tego co oni piszo smieje , jestem dobrze zbudowany i jeszcze zdrowy , wiec udzwigne , oni nie mogo mi nic zarzucic , nie majo zadnych dowodöw , to wszystko to tylko pusta polemika , bez zawartosci , jest tylko jeden problem , ja nie moge sobie na take wpisy pozwolic , one nie dotyczo mojej osoby , szkodzo tylko mojej reputacji wydzisz twoi (koledzy ) z tego forum zarzucajo mi ze jestem lapaczem , i ze kradne typesy od polskich przyblakanych , czy uwarzasz to za ok , , czesc z tych artystöw nie wie co czyni , zobacz reakcje Moderatora , dlaczego usöwa ich wpisy przecierz te wpisy czytane so i przez normalnych . powarznych hodowcöw w Polsce , jak röwnierz za granico , jak myslisz , co my myslimy o tych autorach tych wpisöw , oni kompromitujo wasz zwiazek , zanizajo poziom tego Forum , w wiekszosci , nic nie reprezentujo , przypuszczam , ze czesc z nich wogöle nie lotuje , ps jeszcze raz dziekuje ci za moralno Pomoc , ale jak pisalem , ja mam szeroke plecy . Dobry lot Gregor
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2019 9:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo kol rudy 52 , dziekuje ci za dobro rade , widze ze ty to sytuacje dobrze oceniasz , wiesz ja sie z tego co oni piszo smieje , jestem dobrze zbudowany i jeszcze zdrowy , wiec udzwigne , oni nie mogo mi nic zarzucic , nie majo zadnych dowodöw , to wszystko to tylko pusta polemika , bez zawartosci , jest tylko jeden problem , ja nie moge sobie na take wpisy pozwolic , one nie dotyczo mojej osoby , szkodzo tylko mojej reputacji wydzisz twoi (koledzy ) z tego forum zarzucajo mi ze jestem lapaczem , i ze kradne typesy od polskich przyblakanych , czy uwarzasz to za ok , , czesc z tych artystöw nie wie co czyni , zobacz reakcje Moderatora , dlaczego usöwa ich wpisy przecierz te wpisy czytane so i przez normalnych . powarznych hodowcöw w Polsce , jak röwnierz za granico , jak myslisz , co my myslimy o tych autorach tych wpisöw , oni kompromitujo wasz zwiazek , zanizajo poziom tego Forum , w wiekszosci , nic nie reprezentujo , przypuszczam , ze czesc z nich wogöle nie lotuje , ps jeszcze raz dziekuje ci za moralno Pomoc , ale jak pisalem , ja mam szeroke plecy . Dobry lot Gregor

Można i tak wyjść z tej "bitwy" zwycięski ale bardzo poobijany. Ale czy zdrowia nie szkoda.Co do łapaczy i ściągania tipesów to raczej się wstrzymuję pisać nie będę,bo gdy bym ten temat poruszył może i szok dla jednych bym zrobił.Kto łapie bo myśli że po tych złapanych młode wynik zrobi,i kto ściąga tipesy nie amator bo zupy z nich nie zrobi.Mądry od razu zrozumie co przez to chcę powiedzieć,głupi natomiast dyskusję rozpocznie.Taka jest to nasza skrywana prawda.wszyscy to wiedzą a tu aferę robią.Myślę że dlatego że chcą sumienie swoje uspokoić,ale jest pytanie czy te sumienie mają po cudzą własność rękę wyciągając. Więc tą paplaniną zbytnio się nie przejmuj.Trzeba mieć odwagę o tym szczerze pisać. A tak na koniec jestem brat bliżniaczy rudego51 tutaj przez tych mądrych znienawidzonego.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: