Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Wrz 22, 2019 2:40 Zobacz posty bez odpowiedzi
PL 0377 17 1676 duża nagroda za info !
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 14:58
PostTemat postu : PL 0377 17 1676 duża nagroda za info !
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Panie Ryszardzie 😊
Pozwoliłam sobie napisać, znalazłam Pana na Youtube... potrzebuje pomocy porady w sprawie gołąbka. W połowie maja przybłąkał się do mnie gołąbek, piękny duży, czerwona obrączka , niestety bez jednej nogi, został kikut. Pierwsze dni spędził na dachu, bez ruchu ( możliwe, że było to bezpośrednio po urazie) nie mogliśmy go niczym zwabić. Po kilku dniach udało się, zszedł niżej gdzie mogliśmy dać wody jedzenie,aż wreszcie nam zaufał i zszedł na ziemię. Doradzano nam żeby go dobrze podkarmić,że sobie odpocznie nabierze sił i wróci do swojego Pana. I tak też zrobiliśmy, oswoił się, ładnie jadł pił i dobrze sobie radził z jedną nogą. Był u nas dość długo, aż któregoś dnia porostu odleciał. Mieliśmy nadzieje że wrócił do siebie... 4 lipca niespodzianka, po około trzech tygodniach wrócił. Udało mi się odczytać obrączkę, czerwona nr. Jest dużo odważniejszy, moje psy też nie robią na nim wrażenia, nie boi się... chodzi za mną, dopomina się jedzenia, je pije już praktycznie z ręki. Niestety noce spędza na dachu, najgorsze są ulewy i grad, nie mamy pomysłu sposobu żeby zwabić go do garażu komórki czy kuchni letniej. Pomagam na codzień zwierzakom, psy koty czy jeże, które mieszkają w moim ogrodzie, ale z gołębiami jeszcze nie mam doświadczenia. Może Pan mógłby mi pomóc znaleźć właściciela? Może coś Pan doradzi jak pomóc mu wrócić do domu?
Będę ogromnie wdzięczna 🕊
Pozdrawiam Agnieszka 😊

Ps. Wielkie gratulacje dla Pana osiągnięć 🏆👏👏👏 razem z mężem jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana pasji i serca dla tych cudownych stworzeń 🕊🕊🕊

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 17:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę że taki mistrz internetu jak ty rysiu-pysiu powinieneś wiedzieć jak odszukać właściciela gołębia. Ale niech będzie! Wystarczy kontakt z jedną z poniższych osób i po sprawie.
Zarząd Oddziału 0377
Prezes Oddziału – Ciszewski Cezary tel. 506-314-043
V-ce Prezes ds.org. lotów – Ernest Henryk tel. 609-973-082
Sekretarz Oddziału – Zupa Andrzej tel. 884-164-710

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 17:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Myślał,że ludzie rzucą się hurtem na hasło ,,duża nagroda".
Szkoda klawiatury ale z miłą chęcią bym więcej napisał.
PZDR!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 17:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dzięki , powiadomiłem ...

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Lip 13, 2019 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Myślę że taki mistrz internetu jak ty rysiu-pysiu powinieneś wiedzieć jak odszukać właściciela gołębia. Ale niech będzie! Wystarczy kontakt z jedną z poniższych osób i po sprawie.
Zarząd Oddziału 0377
Prezes Oddziału – Ciszewski Cezary tel. 506-314-043
V-ce Prezes ds.org. lotów – Ernest Henryk tel. 609-973-082
Sekretarz Oddziału – Zupa Andrzej tel. 884-164-710

Witam kol.ksiom masz 200% rację jaki to problem odnależć właściciela gołębia w czasach "netu" śmiech na sali ? to typowa wrzutka monolog sam ze sobą "pachnie" lipą na odległość czyli "samotność w sieci" patrzmy na to wszystko z przymrużeniem oka ??? .pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: