Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 18:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
REFLEKSJE O NAS SAMYCH
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
RUDY POSTY!!!

Nie nudz kolaborancie.Zwróć się do mirka on tobie przypomni.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Posty misiu ,posty .
Kolaborant ty nie pisz o sobie i nie pij bo gorąco .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldii79 napisał:
Grzesiuniu od alkoholu to wiem że nie stronisz dla tego wypisujesz brednie najpierw piszesz o jajach za chwilę temu zaprzeczasz jak troszkę alkohol puści a teraz upały to uważaj bo główka może dokuczyć ps chyba byłeś w szkole gnębiony bo o przemocy ciągle przypominasz jak masz z tym problemy to do psychologa się wybierz bo na forum nikt cię nie uleczy !

widzisz waldii z tobą taki problem że już sam się gubisz by od tematu uciec,o alkoholu piszesz ,o szkole mojej o gnębieniu,pozostało jeszcze przedszkole w którym rudy się onanizował i co jeszcze wymyśl masz szerokie pole,mnie to nie rusza głupkowi tylko można współczuć czym to skwitować można żeś chory człowiek. Więc nie przyjedziesz więc po co to było dla publiki chłopcze malutki.Nadymałeś się powietrze z ciebie spuściłem i waldii spotulniał by po twarzy nie dostać, więc spadaj i mi dupy ni zawracaj,jeżeli za cienki dla rudego jesteś.
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No Grzesiuniu pomawiasz kolegę szpaka to przedstaw w końcu dowody a jak nie masz to zamknij w końcu mordę i do nory i nie zapomnij zakopać wejścia za sobą !
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Posty misiu ,posty .

Oj co ja widzę misiu jestem dla ciebie, oj muszę na ciebie uważać, bardziej za siebie spoglądać, czy od tylu partyzant prezesek się nie zakrada i ochoty na cztery litery nie nabiera.
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Twoje preferencje mnie nie interesują .
ALE POSTY I OWSZEM .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 17:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Twoje preferencje mnie nie interesują .
ALE POSTY I OWSZEM .

Szpak65
Wysłany: Wto Cze 25, 2019 17:23
Temat postu:
Posty misiu ,posty .

Serce mi ranisz prezesku już twoim miśkiem nie jestem,a ja tak się cieszyłem
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No rudasku dosyć obracania liska ogonem : MASZ TE POSTY CZY MASZ MIEĆ .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
No rudasku dosyć obracania liska ogonem : MASZ TE POSTY CZY MASZ MIEĆ .

już nie nudz kolaborancie bo się powtarzasz.No nie da się zaprzeczyć że u mod_2 z mirkiem stękaliście a on wam na forum odpowiedział co nawet mało rozgarnięty to zrozumiał .Więc cofnij się to ten post znajdziesz bo chyba aż tak głupi nie jesteś. drugą wiadomość od mod_2 też wam udostępniłem jaką otrzymałem od mod_2 po waszej interwencji .Bo chyba nie chcecie by ktoś tu uwierzył że to sprawka nie wasza a gregora i siwego,już nie róbcie się głupszymi niż ja was uważam.Więc prezesku nie truj mi dupy poszukaj ich sam zamieść by wszyscy widzieli.I wtedy podyskutujemy wszyscy razem.I ty pełnisz funkcję prezesa sekcji współczuję tym co takiego prezesa mają.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie buja się rudy mam te posty w których mod do ciebie pisze zawsze je można wstawić. Kolego Szpak znalazłem ten o kolaborancie wstawię go ......
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Obaj wiemy że ten niby post od mod2 napisałeś ty i z upływem czasu sam w to uwierzyłeś że to mod ci go podesłał .
Ja się lustracji nie boje dawaj te oryginalne posty pisane przeze mnie do mod o wyrzucenie ciebie na zbity pysk z tego forum . Ja nie muszę pisać do mod 2 na pw ja od trzech miesięcy publicznie się tego od niego domagam bo zdążyłeś choćby w dniu dzisiejszym kilkanaście razy w zasadzie w każdym poście złamać regulamin tego forum ubliżając kolegom tu piszącym.
CZEKAM NA TE POSTY .
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Obaj wiemy że ten niby post od mod2 napisałeś ty i z upływem czasu sam w to uwierzyłeś że to mod ci go podesłał .
Ja się lustracji nie boje dawaj te oryginalne posty pisane przeze mnie do mod o wyrzucenie ciebie na zbity pysk z tego forum . Ja nie muszę pisać do mod 2 na pw ja od trzech miesięcy publicznie się tego od niego domagam bo zdążyłeś choćby w dniu dzisiejszym kilkanaście razy w zasadzie w każdym poście złamać regulamin tego forum ubliżając kolegom tu piszącym.
CZEKAM NA TE POSTY .

Przestań pieprzyć mi pierdoły bo aż mi się na wymioty zbiera jak ciebie czytam .No nie da się z taką pierdołą dyskutować naprawdę ponad moje siły.
Prezes obiecuję jak zgłupieję tak jak ty to wtedy podyskutujemy ale narazie durnia przy tobie nie będę z siebie robił więc spadaj prezesie szacowny mistrza straciłeś prezesa zyskałeś i to też dobre.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega Szpak nie jest na tym forum jedynym Prezesem ,piszą tu działacze wszystkich szczebli od Sekcji po Zarząd Główny tak więc trochę szacunku i kultury by się przydało bo nie wiesz z kim tańczysz.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A tak po ludzku rudy nie masz dość zaczepienia wszystkich w koło? I udowodnienia. ....tyło czego ?
życie jest takie krótkie patrz egzaminator 35 lat miał chłopak i wczoraj bawiłem z dziećmi dziś jest historią. ..chwile się zastanów.nado sobą czy warto ?
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 25, 2019 20:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Kolega Szpak nie jest na tym forum jedynym Prezesem ,piszą tu działacze wszystkich szczebli od Sekcji po Zarząd Główny tak więc trochę szacunku i kultury by się przydało bo nie wiesz z kim tańczysz.

Kolego mnie nie interesuje z kim tańczę ważne dla mnie by ta osoba umiała tańczyć, ja ją do tańca nie zapraszałem sama nachalnie się do tego pchała.Tak bardzo rozpaczacie że was cały czas ponoć obrażam to po jaką cholerę do tej dyskusji ze mną w kolejce się ustawiacie czy was naprawdę już porąbało .A tak mówiąc prosto to mnie gówno obchodzi kto tu pisze dla mnie są wszyscy tu równi ty mirek możesz się klamkować i rączki im całować ja jestem rudy dla wszystkich taki sam. Teraz widać coś za człowiek obleśny ślizgaczu.Bo co ten co na górze to lepszy.Może dla ciebie bo dla mnie nie koniecznie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: