Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 19, 2019 23:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
co robić???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 8:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hamajuma napisał:
No nie, szok. Ptaki z ponad 300 km, po 5-6 godzinach. Nareszcie normalny lot i taki szok. Najlepiej jak z 300 są po 3 godzinach, wtedy jest sprawiedliwie. I jeszcze pewnie pobili nie ci, co powinni. Proponuję Zarząd do ukarania!

I do tego ogromne straty, to uważasz że to normalne.To gratuluje dobrego samopoczucia z tej sytuacji nazwanej normalnym lotem.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 8:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy zajmij się swoją praso Dziś koledzy piszą ze do wieczora prawie 100% św domku; )))

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Rudy zajmij się swoją praso Dziś koledzy piszą ze do wieczora prawie 100% św domku; )))

kolego ja tylko odnosiłem się do twojego wpisy,więc właściwie o co tu chodzi kolego,forum jest po to by odnosić się do różnych stwierdzeń,opinii i.t.d.To dlaczego mi tego zabraniasz nawet jak głupoty bym zamieszczał.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , ja wszystko dobrze zrozumialem , tylko pomylilem , czas lotu z tych 300+ km , z trwaniem konkursu , wiec moja wina , ale mimo to , lot z ktörego ptaki leco 5- 6 godzin z tej odleglosci , nie mozna nazwac normalnym i udanym , dobrze ze tyle ptaköw dolecialo , sobacz u mnie ostatni lot z 314 km , wypuszczone 7, 30 pierwsze ptaki po 3, 29 min w domu , to mozna nazwac udany lot , i to bez strat . dobry lot Gregor
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek , ja wszystko dobrze zrozumialem , tylko pomylilem , czas lotu z tych 300+ km , z trwaniem konkursu , wiec moja wina , ale mimo to , lot z ktörego ptaki leco 5- 6 godzin z tej odleglosci , nie mozna nazwac normalnym i udanym , dobrze ze tyle ptaköw dolecialo , sobacz u mnie ostatni lot z 314 km , wypuszczone 7, 30 pierwsze ptaki po 3, 29 min w domu , to mozna nazwac udany lot , i to bez strat . dobry lot Gregor

czyli jak golab leci bez wiatru w tylek i 300-350km pokonuje w 5 godzin to nie jest normalny lot? po mojemu jest duzo bardziej normalny niz przy wysokich predkosciach gdzie siadaja golebie czesto przypadkowe i niewiele warte
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotrek0171 napisał:
gregor46 napisał:

czyli jak golab leci bez wiatru w tylek i 300-350km pokonuje w 5 godzin to nie jest normalny lot? po mojemu jest duzo bardziej normalny niz przy wysokich predkosciach gdzie siadaja golebie czesto przypadkowe i niewiele warte

kolego mógłbyś bardziej rozwinąć ten wątek.Bardzo ciekawa teoria to jak zrozumiałem to przy 50-55km/h to jest normalny prawidłowy lot sprawiedliwy dla wszystkich gołębi.Natomiast przy 70-75 km/h to już nie bo wygrywają przypadkowe i niewiele warte tak zwane dziady.Ciekawy przypadek kolego proszę więc o szczegóły. .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hollo kol Piotrek 0171 , nie chce cie obrazic , ale przypuszczam , ze jestes mlodym , nie doswiadczonym hodowco , lub masz malo pojecia na temat lotowania - wiatru , i szybkosci , sprubuje ci wytlumaczyc 50 - 55 km na godzine , to umi karzdy zdrowy normalnie przygotowany , ale 75- 90 km na godzine , nie karzdy mimo z wiatrem , te dobre i szybkie wykorzysujo ten wiatr , i leco szybciej , jak te gorsze , ktöre tak szybko nie umio leciec , nie jest tak jak u szybowcöw , golebie mimo z wiatrem muszo pracowac tz . one poruszajo skrzydla , tylko te dobre szybciej , te gorsze , zle przygotowane wolnie , i te przy takich lotach nie robio konkursöw , jeszcze jedna uwaga , wasz ulubiony temat przestrzelanie , to tylko wymöwka , dobry ptak ktöry jest na trasie i ma orietacje i kierunek , nie przestrzeli , obojetnie przy jakim wietrze , ps to tylko moje spostrzerzenia , moze macie inne zdanie na ten temat , jesli tak jest to dla mnie jest ok . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nadal uważam że zaczepki szukasz to co teraz winą zarządu jest że za wolno leciały jesteś durniem szukającym na siłę sensacji tam gdzie jej nie ma . PIERWSZE GOŁĘBNIKI MIAŁY 312 KM OD STARTU A OSYATNIE PRAWIE 380 . W GODZINE PRZELECIEĆ 68 KILOMETRÓW POD WIATR YO JEST COŚ . CO POWIESZ ZA CHWILE ŻE ZNOWU BRONIE ZARZĄD , ŻE PIERDOLE . czsamy powątpiewam ale myśle JESTEŚ JEDNYM Z NOWYCH CZŁONKÓW Z.G I DLATEGO POZWALAJĄCI NA TAKĄ JAZDĘ I PIERDOLENIE TAKICH GŁUPOT .Co masz za zadanie rozwalić stare forum ?
napisałem że gołębie śa w gołębnikach co chcesz je jechać zobaczyć tak trudne jest dla ciebie że gołębie mają wiatr w dziób .? Jak za dużo wrażeń to odpocznij .

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Nadal uważam że zaczepki szukasz to co teraz winą zarządu jest że za wolno leciały jesteś durniem szukającym na siłę sensacji tam gdzie jej nie ma . PIERWSZE GOŁĘBNIKI MIAŁY 312 KM OD STARTU A OSYATNIE PRAWIE 380 . W GODZINE PRZELECIEĆ 68 KILOMETRÓW POD WIATR YO JEST COŚ . CO POWIESZ ZA CHWILE ŻE ZNOWU BRONIE ZARZĄD , ŻE PIERDOLE . czsamy powątpiewam ale myśle JESTEŚ JEDNYM Z NOWYCH CZŁONKÓW Z.G I DLATEGO POZWALAJĄCI NA TAKĄ JAZDĘ I PIERDOLENIE TAKICH GŁUPOT .Co masz za zadanie rozwalić stare forum ?
napisałem że gołębie śa w gołębnikach co chcesz je jechać zobaczyć tak trudne jest dla ciebie że gołębie mają wiatr w dziób .? Jak za dużo wrażeń to odpocznij .

Zachowujesz się jak przygłup,skończ wreście te pierdoły wypisywać.Przeczytaj dokładnie kto co napisał i wtedy coś konkretnego i na temat zamieszczaj.Bo zaczynam powątpiewać w twoją poczytalność kolego.Zamiast z kogoś głupa robić sam na niego wychodzisz.I to odpowiedz na twoje brednie.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie, jak wiadomo mistrzem zostanie ten kto ma ptaki uniwersale które potrafią poradzić sobie w każdych warunkach! bo podczas 13-14 konkursowego sezonu warunki lotowe będą rózne.

Jeśli jakiś Hodowca mówi, że ma kiepskie bicie z uwagi na to, że było pod wiatr to oznacza to, że nie ma gołębi które potrafią poradzić sobie w takich warunkach!

Ja osobiście bardziej cenie sobie ciężkie, wymagające loty pod wiatr. Wtedy tak naprawdę widać charakter danego gołębia lub rodziny gołębi.

Ustawiając loty tak ażeby gołąbki miały tylko z wiatrem lub tylko pod wiatr jest to moim zdaniem wypaczanie wyniku!

Dodam jeszcze, że w lotach z wiatrem zyskują gołębniki z dalszym kilometrażem natomiast w lotach pod wiatr gołębniki z bliższym kilometrażem.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez CałaPrawda dnia Pon Maj 20, 2019 12:34, w całości zmieniany 2 razy
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
Panowie, jak wiadomo mistrzem zostanie ten kto ma ptaki uniwersale które potrafią poradzić sobie w każdych warunkach! bo podczas 13-14 konkursowego sezonu warunki lotowe będą rózne.

Jeśli jakiś Hodowca mówi, że ma kiepskie bicie z uwagi na to, że było pod wiatr to oznacza to, że nie ma gołębi które potrafią poradzić sobie w takich warunkach!

Ja osobiście bardziej cenie sobie ciężkie, wymagające loty pod wiatr. Wtedy tak naprawdę widać charakter danego gołębia lub rodziny gołębi.

Ustawiając loty tak ażeby gołąbki miały tylko z wiatrem lub tylko pod wiatr jest to moim zdaniem wypaczaniem wyniku!

Dodam jeszcze, że w lotach z wiatrem zyskują gołębniki z dalszym kilometrażem natomiast w lotach pod wiatr gołębniki z bliższym kilometrażem.

Pozdrawiam.

ZGADZAM SIĘ W PEŁNI Z TOBĄ KOLEGO ALE SA TACY CO KIJEM WISLĘ CHCA ZAWRÓCIĆ ...I TAK JAK PISZESZ GRO KONKURSÓW WEZMĄ KOLEDZY NA NAJKRÓTSZYM KM BO CI Z KOŃCA JESZCZE PONAD DOBRĄ GODZINĘ LECIAL .D.L CALA PRAWDA
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek mi też coś takiego przyszło do głowy . Link do piosenki i jedno słowo stwierdzające fakt że rudy to idiota i post skasowany . Jegomość PAN RUDY może nazwać adwersarza PALANTEM ,SPIEPRZAJ DZIADU ITD. I JEST NIETYKALNY . To ca panie administratorze są równi i równiejsi.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Mirek mi też coś takiego przyszło do głowy . Link do piosenki i jedno słowo stwierdzające fakt że rudy to idiota i post skasowany . Jegomość PAN RUDY może nazwać adwersarza PALANTEM ,SPIEPRZAJ DZIADU ITD. I JEST NIETYKALNY . To ca panie administratorze są równi i równiejsi.

NAWET PO DZISIEJSZYM KASOWANIU ZOSTAŁO NA PIERDOŁACH RUDEGO O PRACY W ZARZĄDZIE KAŻDY Z NAS PISAL O CIĘŻNIEJ PRACY I NASZE POSTY POSZŁY DO KOSZA JEGO WYDURNIANIE I WYCIĄGANIE W DYSKUSJĘ ZOSTAJE PRZEMILCZANE . I JESZCZE JEDNO TO CHYBA CZŁOWIEK NA ETACIE BO CAŁY CZAS AKTYWNY ?

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

człowiek czyta i czyta i własnym oczom nie wierzy co tu niejedni wypisują. A takie opiniotwórcze to forum było.A kilku takich wszystko psuć zaczęło.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 13:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Szpak65 napisał:

NAWET PO DZISIEJSZYM KASOWANIU ZOSTAŁO NA PIERDOŁACH RUDEGO O PRACY W ZARZĄDZIE KAŻDY Z NAS PISAL O CIĘŻNIEJ PRACY I NASZE POSTY POSZŁY DO KOSZA JEGO WYDURNIANIE I WYCIĄGANIE W DYSKUSJĘ ZOSTAJE PRZEMILCZANE . I JESZCZE JEDNO TO CHYBA CZŁOWIEK NA ETACIE BO CAŁY CZAS AKTYWNY ?

TO CHYBA CZŁOWIEK NA ETACIE WIĘC GO NIE TYKAJCIE, BO POŻAŁOWAĆ MOŻECIE ?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: