Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Maj 23, 2019 17:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Do młodych , typujemy największych ignorantów na forum ...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Szpak65

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Mirku spokojnie . Pamiętasz film Komandosi z Nawarony i to słynne zdanie " Pozwólmy działać przyrodzie" .
Już powoli widać rysy w tamie .Homo - Homini miało taką fajną piosenkę pt Tobie Karolino a w niej tekst " Sam ze sobą na sam najlepiej się mam gdy znajdę się sam . DODAŁ BYM TYLKO -PISZĄ Z PARU NICKÓW .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam w pełni się zgadzam tylko jak im się nie po piep...... co który pisał ? ale pucharek się należy choć by malutki ..... Pozdrawiam Kolego Szpak i dajmy im popisać zanim zjedzą własny ogon ;)

rudy51

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="mirek2001"]
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
rudy nie zamykaj ust człowiekowi ..... ;)niech mówi jak MA COŚ DO POWIEDZENIA , a jak się okaże że jest kosmita jak ty to pójdzie gdzie jego miejsce ... moderator najpierw pogrozi a potem zablokuje .

I masz słuszną rację tak jak wczoraj was wykasował.Widać że i on jak ja głupoli nie lubi i co rusz ich czyści.

zaczynasz za krótko miałeś ferie . Jak ci wtyczkę wyjeli to był spokój może wierszyk ci wstawić z innego forum R.H51=G.M

A zapomniałem dodać że kij ma dwa końce dziś ty Rycha twoi wielbiciele jutro ciebie :)) i to będzie miód na moje serce ;D
Nie wysilaj się bo możesz w gacie kleksa puścić. Pozdrawiam i ściskam ciebie twój przyjaciel rudy51.,, .... zapomiałeś dodać ?G.M..,,

za chudy w uszach jesteś mistrzu jednego lotu :) masz szczęście że macie szyfrowaną strone ale i na to znajdzie się sposób .
I zostanie pobite mistrzostwo Polski do tej pory strzałem do dzika położono bażanta a teraz legnie bażant i łoś :)

a i nie wiem ale galoty to chyba będziesz musiał namoczyć :(

mirek hodowca51 na złotym skrzydle co widzę ma się dobrze .Nawet wystawia tam swoje gołębie firmując ich rodowody nawet swoim nazwiskiem,widać że gościu nie ma co do ukrycia.A wy się tu cały czas głowicie kto to jest hodowca 51.Ja to wiem a wy tacy mądrale nie wiecie,wejść na złote skrzyło jak ma swoje gołębie wystawione i rodowodu wyczytacie.Co to za problem. A to jego galeria na tamtym portalu.Jest na co popatrzeć.
https://www.zloteskrzydlo.pl/userphotogallery.php?album_id=5017
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TY JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE MY ZNAMY JEGO NR BUTA MY NAWET WIEMY CO ZERZARŁ NA ŚNIADANI A TY Z REWELACJAMI JAK FILIP Z KONOPI SKACZESZ:( SKOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDZ

rudy51

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
TY JESTEŚ W WIELKIM BŁĘDZIE MY ZNAMY JEGO NR BUTA MY NAWET WIEMY CO ZERZARŁ NA ŚNIADANI A TY Z REWELACJAMI JAK FILIP Z KONOPI SKACZESZ:( SKOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDZ

A ja ciemnota myślałem że nie wiecie i cały czas mi dupę trujecie.Więc już wiem żeś taki bystrzaka i do tematu nie będę powracał.
Mirek i jeszcze jedno tyś łoś czy jeleń może.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam
służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
bronić jej niepodległości i granic.
Stać na straży Konstytucji,
strzec honoru żołnierza polskiego,
sztandaru wojskowego bronić.
Za sprawę mojej Ojczyzny,
w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Tak mi dopomóż Bóg.

jak ktoś może mówić o moralności jak sam jest ZDEMORALIZOWANY do szpiku kości bardzo dużo osób nie doczekało się moralności od tej osoby DL.
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Pawlo 14 , nie rozumie o co ci chodzi ? , ja nie znam rzadnego Janka , co do wygrywania WG , to tez nie wiem o co ci chodzi , ja nie mieszkam w Slowacji , mieszkam w Niemczech , i nie pochodze z Janowa 86-070 , tylko z Gietrzwaldu . Pow Olsztyn , kogo ja w Polsce skrzywdzilem ?? moze kilka nazwisk , ja z Polski nie uciekalem , wyjerzdzalem oficjalnie , ze zgodo Polskiego Panstwa , wiec nic z tego co ty piszesz dotyczy mojej osoby , tobie sie chyba klocki pomieszaly . dobry lot Gregor . ps R. T mnie kuje w oczy twoja naiwnosc , twoja pasja ogranicza sie na handlu golebiami , szukasz naiwnych midlisz im oczy , twoim taletem AKTOR , ze spalonego teatru , co ty tu produkujesz to paranoja , jak pisze Szpak w Polsce jest tylu dobrych hodowcöw , ktorzy od lat robio wyniki , so znani w calej Polsce , powiedz mi dlaczego , ci mlodzi naiwni hodowcy , majo u ciebie kupowac , a nie u tych dobrych ?? , ty jestes , dotyczy lotowania wielke ZERO , jestes tylko teoretykem , praktycznie , jestes jeszcze w przedszkolu . dobry lot Gregor
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 20:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 ty dawno wyrzekłeś się swoich dzieci 30 lat temu mniejsze oto i jeszcze jedno takich gołębi jak my mamy w Polsce możesz pomarzyć z tymi swoimi wg.tam w Słowacji możesz dyskutować i poniżać nie tu Grzegorzu i te twoje rady nie są potrzebne nam bo nasze ptaki robią ponad 1100 km knuj zostawiłeś tu jeszcze wspominają o tobie .
Szpak65

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No kuźwa jak mówi spokojny człowiek nie może się na chwilę zdrzemnąć bo później nie wie o co caman . Pan Gregor tłumaczy się że nie jest wielbłądem i przy tym powołuje się na jakiegoś szpaka ,siwy w przerwie pomiędzy seansami pisze coś o merytoryce i zastanawia się czy za rudego toast się wznosi , czy wygłasza . Rudy obchodzi jubileusz drugiej miesięcznicy i proponuje kończyć ale co ,może flaszkę siwemu. Tosz to siok jak mawiał Pawlak .
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Coraz ciekawiej się tutaj robi,aż od kompa nie chce się odchodzić.
Lotki fruwają pierdoły opowiadają
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 21:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Szpak , ten wpis to znowu , popis twojej inteligecji , ty nie wiesz co pisac zmyslasz jakes farmazony , piszesz aby pisac , ty nie morzesz chwile zdrzemnac , möglbys cos przegapic , przecierz te forum , nie moze bez ciebie istniec , ty chcesz dalej grac pierwsze skszypce , co to ma znaczyc nie jest Wielbladem ?ß , z tym powolywaniem na jakiegos Szpaka , to przepraszam , pomylylem , niki chodzi tu o wpis kol Kslom , mimo to radze ci idz do luzka , jutro nowy dzien , musisz odpoczac , zeby jutro , byc znowu aktywnym . dobry lot Gregor
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 21:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czekałem 30 lat w końcu dowiedziałem się przez przypadek o nicku greora niech mnie do sądu powoła ma takie prawo a tym bardziej będę szczęśliwy bo nikt mu nie wygarnie tak jak ja za tych co odeszli jeszcze jedno ta firma transportowa którą masz była warta młodą żonę zostawić do starej baby i to mi się w głowie popieprzyło wiemy wszystko zapamiętaj czasu nie cofniesz smród do ostatnich dni twoich będzie się ciągną ,i jeszcze jedno do naszych Hodowców z dala nie dorastasz z wiedzą .Przepraszam Hodowców ale konieczne że uczestniczycie w tym konflikcie będę bronił od chamstwa i poniżania Polaków . dl.
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Maj 15, 2019 21:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 napisał:
czekałem 30 lat w końcu dowiedziałem się przez przypadek o nicku greora niech mnie do sądu powoła ma takie prawo a tym bardziej będę szczęśliwy bo nikt mu nie wygarnie tak jak ja za tych co odeszli jeszcze jedno ta firma transportowa którą masz była warta młodą żonę zostawić do starej baby i to mi się w głowie popieprzyło wiemy wszystko zapamiętaj czasu nie cofniesz smród do ostatnich dni twoich będzie się ciągną ,i jeszcze jedno do naszych Hodowców z dala nie dorastasz z wiedzą .Przepraszam Hodowców ale konieczne że uczestniczycie w tym konflikcie będę bronił od chamstwa i poniżania Polaków . dl.

Kolego czy ci odbilo porachunki osobiste chcesz na tym forum załatwiać i użytkowników w swoją osobistą rozgrywkę wciągać, chyba że chcesz być zablokowany bo nieuchronnie do tego chyba dążysz.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz Panie Gregor z tobą dyskusja jest bezprzedmiotowa . Wczoraj jeden z kolegów z tego forum zwrócił mi uwagę na to że ty byc może Polski język znasz i w miarę sprawnie się nim posługujesz tyle tylko że go nie rozumiesz . Obraziłeś sie na to że napisałem że musisz udowadniać że nie jesteś wielbłądem więc ci wstawiam tłumaczenie tego sformułowania i czekam na przeprosiny .( żeby nie było nowych niedomówień z tymi przeprosinami to żart )

przekonywać o czymś, co jest oczywiste, dowodzić czegoś, co jest bezsprzeczne’; zwrot; Dziś człowiek musi udowadniać, że nie jest wielbłądem. – W. Łysiak.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo rudy co ty w tematy gregora się wtrącasz adwokatem jesteś sam pisałeś że Prawda cię wyzwoli. A ja ci powiem ŻE PRAWDA SIĘ OBRONI. Więc nie przeszkadzaj chętnie poczytam życiorys kolegi. Jaki ten Świat mały....
Zapowiada się Piękny Słoneczny Dzionek więc odwiedzę stadnine Koni-n może kupię jakiego siwka :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: