Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 14, 2019 17:10 Zobacz posty bez odpowiedzi
Warto odpocząć
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 21:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Chodzi o dane tego szpaka czy może o łapacza Wiesława Widaka

o to ten sam na wg gatka ... a to o te szpaki chodzi aaacha
https://wg-gatka.pl.tl/regulamin-2019.htm

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Sob Maj 11, 2019 21:30, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 21:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może i ten sam ,ale go już nie ma bo poszedł do sadu :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 21:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to się kużwa narobiło
Teraz idę posłuchać Czesława Niemena strasznie uwielbiam ta piosenkę
https://www.youtube.com/watch?v=fUhw9BS2Arw
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 4:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=jhaTXWEVgHA
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 4:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie czytając Was to człowiek dochodzi do wniosku że chyba Pan Bóg za coś Was pokarał rozum odbierając.Spokojny uważałem ciebie za bardziej poważnego od reszty tego"towarzystwa"ale widzę że to prawda że Kto z kim staje takim się staje. Proponuję byście żbytnio się nie męczyli na odpowiedzi jak mają być takiego pokroju jak tu już swą twórczość wykazaliście. Nie myślcie że po tych wpisach chwała tu Was czeka,raczej wieszcze Wasz upadek mistrzowie drodzy. A na razie Dobry Lot koledzy.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 5:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy. Wedlug religi katolickiej Pan Bog jest miloscia i nie kara a wybacza. Wystarczy poczytac Katechizm.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 5:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Rudy. Wedlug religi katolickiej Pan Bog jest miloscia i nie kara a wybacza. Wystarczy poczytac Katechizm.

Ale widzisz czerwony w tym przypadku nie był miłosierny,Panu Bogu też się przytrafiają ludzkie słabości.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 5:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Panowie czytając Was to człowiek dochodzi do wniosku że chyba Pan Bóg za coś Was pokarał rozum odbierając.Spokojny uważałem ciebie za bardziej poważnego od reszty tego"towarzystwa"ale widzę że to prawda że Kto z kim staje takim się staje. Proponuję byście żbytnio się nie męczyli na odpowiedzi jak mają być takiego pokroju jak tu już swą twórczość wykazaliście. Nie myślcie że po tych wpisach chwała tu Was czeka,raczej wieszcze Wasz upadek mistrzowie drodzy. A na razie Dobry Lot koledzy.

KAZNODZIEJA Z BOGATYNIA CZY CO?

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 5:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie rudy nie prowokuj . Ostatni raz pisze do Ciebie tak całkiem poważnie jeżeli nie zrozumiesz pozostanie tylko ironia .
Pokarz mi chodź jeden mój wpis gdzie byłem w stosunku do ciebie chamski czy choćby niekulturalny . Jak zapewne pamiętasz to ja dałem ci namiary i poleciłem wspaniałemu hodowcy aby ci udzielił wszelkich interesujących Cie danych . Zapłaciłeś mi wyzwiskami w postaci .Palant , popapraniec zero itd. to tylko skromny wycinek twojej twórczości .
Jak zapewne się zorientowałeś że posiadam twoje pełne dane ale ja w przeciwieństwie do ciebie posiadam jakieś normy moralne których staram się powtarzam staram się nie przekraczać . Ale ja też jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość ma swoje granice . Jak widzisz ja nie wybrałem twojej drogi , nie skryłem się pod kolejnym nickiem i sam siebie się nie wstydzę . Przyjaciół poznaje się w biedzie jak widzisz nikt z tu piszących nie odwrócił się od mnie a wręcz przeciwne dostałem dużo wyrazów wsparcia za które serdecznie dziękuje .
Siwy co by o nim nie mówić zachował się wobec Ciebie wczoraj fer i nadstawił klatę . I co zostawiłeś go samego i obserwowałeś z za węgła jak jest okładany i ośmieszany . Tak przy niedzieli proszę przeczytaj to ze zrozumieniem a potem spokojnie przemyśl , nim znowu na wszystkich zaczniesz rzucać inwektywy .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 5:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy jak tylko sie tu pojawiles siejesz zamet na FORUM i nic wiecej nie robisz dobrego.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 6:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Panie rudy nie prowokuj . Ostatni raz pisze do Ciebie tak całkiem poważnie jeżeli nie zrozumiesz pozostanie tylko ironia .
Pokarz mi chodź jeden mój wpis gdzie byłem w stosunku do ciebie chamski czy choćby niekulturalny . Jak zapewne pamiętasz to ja dałem ci namiary i poleciłem wspaniałemu hodowcy aby ci udzielił wszelkich interesujących Cie danych . Zapłaciłeś mi wyzwiskami w postaci .Palant , popapraniec zero itd. to tylko skromny wycinek twojej twórczości .
Jak zapewne się zorientowałeś że posiadam twoje pełne dane ale ja w przeciwieństwie do ciebie posiadam jakieś normy moralne których staram się powtarzam staram się nie przekraczać . Ale ja też jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość ma swoje granice . Jak widzisz ja nie wybrałem twojej drogi , nie skryłem się pod kolejnym nickiem i sam siebie się nie wstydzę . Przyjaciół poznaje się w biedzie jak widzisz nikt z tu piszących nie odwrócił się od mnie a wręcz przeciwne dostałem dużo wyrazów wsparcia za które serdecznie dziękuje .
Siwy co by o nim nie mówić zachował się wobec Ciebie wczoraj fer i nadstawił klatę . I co zostawiłeś go samego i obserwowałeś z za węgła jak jest okładany i ośmieszany . Tak przy niedzieli proszę przeczytaj to ze zrozumieniem a potem spokojnie przemyśl , nim znowu na wszystkich zaczniesz rzucać inwektywy .

Kolego najpierw pisząc do mnie zastanów się czy ty poważnie potraf.isz pisać,Wiesz co to jest śmieszność to jest właśnie to co ty robisz.Nie płacz mi tutaj i nie przedstawiaj tylko jednej strony.Weż usiądz i zweryfikuj wszystkie twoje wpisy[te usunięte także] a może zrozumiesz wreście to powiedzenie nie ma ognia bez iskry.Przecież ja mam ostatnio większy szacunek do siwego i gregora po tym co wy szanowni koledzy mistrzowie tu robicie.Co do siwego to przeszedłeś wszelkie normy zarzucając mi coś choć nie wiem dokładnie co. A kto go okładał i ośmieszał kolego,czasami nie ty z swoimi kolegami.W grupie tu na tym forum czujecie się bardzo odważni w wyrokowaniu o kimś opinii niekiedy dość krzywdzących.Więc co miło było okładać a teraz do kogo masz pretensje.Jesteś dla mnie w tej chwili i po twych występach na tym forum z innymi małym zagubionym człowieczkiem.I ty mi piszesz że masz normy moralne,chyba że je mylisz z normami głupoty które już z innymi przekroczyłeś,Kto tu rzuca inwektywy na innych.Coś wam się chyba porąbało.Wciąż wracasz do pierdoły jakiegoś nicku,a co ciebie to tak nurtuje bo mnie obce nicki nie interesują mnie tylko moja dupa powinna interesować a nie obca więc dla ciebie jestem rudy51 i tak samo ty powinneś robić szpaku65.A jak będziesz za dużo innymi się interesował to i tobą się zainteresują co miałeś już przykład mistrzu.Forum to nie wasze tylko podwórko i to musicie wreście zrozumieć.Jesteście wyśmiewcami czyiś ułomności, a nie zauważacie że sami je posiadacie.Ale czuję ze za mądre to jest co piszę i tak nie zrozumiesz więc kończę. A ty przemyśl.i przestań wreście pierdoły pisać.
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 6:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli nie dotarło . Jeżeli chodzi o moja osobę to już się dostatecznie zajęliście . Co możesz jeszcze ujawnić , numer buta i kołnierzyka 42 . Przywołałeś ty nazwę pewnej części ciała . Jan Tadeusz Stanisławski miał takie ładne powiedzenie ." Gwałt niech się gwałtem odciska rzekła dupa do mrowiska " . A swoja drogą to całkiem ciekawe gołębie na aukcje wystawiasz .
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 6:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj Kolego Czerwony .Ja pójdę o krok dalej i powiem że te wszystkie nowe sprawy i tp to robota grupy rudego. Te najazdy na Rocha to bajka grubymi nićmi szyta. Kolego sam nie wiem a moze to sam rysik podnosi sprzedaż i teraz zrudził ?

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Czyli nie dotarło . Jeżeli chodzi o moja osobę to już się dostatecznie zajęliście . Co możesz jeszcze ujawnić , numer buta i kołnierzyka 42 . Przywołałeś ty nazwę pewnej części ciała . Jan Tadeusz Stanisławski miał takie ładne powiedzenie ." Gwałt niech się gwałtem odciska rzekła dupa do mrowiska " . A swoja drogą to całkiem ciekawe gołębie na aukcje wystawiasz .

Człowieku a nie mówiłem że bredzisz. To człowiek się męczy tworzy byś choć częściowo to do ciebie dotarło i wychodzi że zbędny mój trud.Czy do ciebie nie dociera że twoja osoba mnie nie interesuje ,nie pochlebiaj sobie i nie użalaj się nad sobą także.Teraz dotarło do mnie że może inny język zrozumiesz ,więc spadaj gościu z swoimi bredniami bo mnie twoje majaczenie naprawdę nie interesuje.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cholera Kolego Szpaku .... a ja miałem te coś za poczciwego człowieka tak ciekawie opowiadał..... co on nie ma... z kim się nie zna... a to szuja jedna ;((

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: