Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 5:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
Drużyna na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nie musisz mnie zapewniać zdążyłem zdać sobie z tego sprawę.Przeczytaj posty siwego7 i jak nie zaślepia Cię zawiść zrozumiesz wszystko.Przyjemnej niedzieli życzę.

Odpowiem wiarus Tobie tak.Inności się nie wyśmiewa,Każdy może mieć inną ocenę co do swojej osoby i osiągnięć,my możemy się z nią nie zgadzać ale nie zwalczać w dość prymitywny sposób.Powtarzam siwy ma prawo do oceny swojej osoby,jak Ty ,ja ,czy inni,co w tym złego. Znaczy taki się urodził i taki umrze i co z tego.Z nauki kościoła rzuć pierwszy kamieniem jeżeli jesteś bez winy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Panowie czytam te wasze docinki z których nic nie wynika. Piszecie by pisać czy dopiec jeden drugiemu. Zakończcie te waśnie wzajemne żale (uzasadnione czy też nie).Mamy nowy sezon lotowy , nowy zarząd PZHGP. Napiszcie jakie macie oczekiwania, plany w nowym sezonie lotowym czy np. jakie macie oczekiwania wobec nowego PRZEZYDENTA PZHGP?

Masz rację kolego,zagalopowaliśmy się zbytnia.Nie chcemy zawłaszczyć tego forum dla pierdół.Ale wiesz w duszy Polaka jest taka przywara ,jeden drugiemu nie chce ustąpić.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 7:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Napiszę jeszcze raz mam dwa mlode , będą gotowe do wysylki po świętach. Kompletuje drużynę sześć sztuk aby zapłacić mniej , chyba jest to logicznie. Chętne osoby kontakt przez pw. Co do zarządu to co z tego że nowy jak członkowie Ci sami. Raczej nic się nie zmieni.
Ps. kluja się mi dwa następne młode jak nie teraz to może później się uda. DL.
kslom

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 13:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
kslom napisał:
Z zasady będzie to jeden bez oka i podwójne konto.....
W skrócie "z....y łeb" a z takimi typami zero kontaktów.
To tak na logikę....żegnam ozięble

Na tyle Ciebie tylko stać,logikom trzeba się umieć posługiwać.Widzę że ktoś nie odrobił lekcji.No dalej rozwiń swój intelekt.Puść wodze fantazji w ubliżaniu.Nawet w tym jesteś kolego słaby.

Za taką logikę z góry podziękował...."stać,logikom trzeba się umieć posługiwać..."
Po pierwsze , handlowiec żaden. Po drugie, analfabeta... Tutaj juz nic nie pomoże. Do rozwinięcia pozostało już tylko zero.... A filozof ...ho,ho. Zanim kogokolwiek zaczniesz wysyłać do szkoły to sam rusz 4-litery bo masz poważny problem. Podziękował.

Na naukę nigdy zbyt późno
Mianownik (kto? co?): logika; l mn- logiki
Dopełniacz (kogo? czego?):logiki; l mn- logik
Celownik (komu? czemu?): logice l mn- logikom
Biernik (kogo? co?): logikę l mn- logiki
Narzędnik (z kim? z czym?): logiką l mn- logikami
Miejscownik (o kim? o czym?):logice l mn- logikach
Wołacz (hej!): logiko l mn- logiki

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Myszczu improwizacji, czy wiesz co to jest logika?
Organizator określił ze za udział w rywalizacji tzw sportowej opłata wynosi 600 zł. W ramach tego współzawodnictwa można wystawić max 6 gołębi. Gdzie i w którym akapicie przeczytałeś coś w regulaminie o 100 zł za gołębia. Czyżby twoja chora osobowość znowu zaszalała i zrobiła psikusa.....
Pytanie! czy za twoje koki ktoś inny ustalał cenę za szt oprócz ciebie?
Kłania się czytanie ze zrozumieniem oraz jak sam wnosisz matematyka ze szkoły podstawowej.
Miałeś kilka miesięcy na zebranie potrzebnej kwoty. A ty znowu szukasz frajerów i obrażasz. Do roboty i pokaż ze masz jaja a nie groszki ....i do tego zielone:)))

I tu kolego wyszło Twoje logiczne myślenie,a jak kto pisze czy mówi,najważniejsze by go zrozumieć, co u ciebie na bakier. Więc przeczytaj to Twój wpis i proponuję korepetycje,Tobie to nawet do siwego wiele brakuje profesorku w logicznym myśleniu.Wszystkich do szkoły wysyłasz a o Sobie zapominasz.Więc narazie do zobaczenia w ławie szkolnej na lekcjach logiki.
kslom a tak na marginesie bo chciałem Ciebie chłopie mistrzem tytułować,
a jak to leci mistrzu ortografii [ MISZCZU czy też mistrzu .] Do zobaczenia jeszcze raz w szkole czekam w dwoje rażniej w szkolnych ławkach.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Kwi 22, 2019 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Święta się kończą, czas na wysyłkę a tu cisza jak makiem zasiał. Myślałem że po butelce dobrego alkoholu zaświeci się komuś światełko w głowie. Że można upiec trzy pieczenie na jednym ogniu , sprawdzić na wg swoje gołębie za niewielką opłatą, pokonać gołębie Gregora46 i rozslawic swoje gołębie na całą Polskę, logiczne że wpłynie to bezpośrednio na zasobnośc portfela. Myślę że ktoś pomyśli wreszcie logicznie i skontaktuje się ze mną na pw.
oliviaivy337

WysłanyWysłany: Pon Kwi 22, 2019 9:53
PostTemat postu : RE: Télécommande gyroscopique
Odpowiedz z cytatem

Darujmy sobie pewne uszczypliwości,także nie traktujmy wszystkich hodowców za pijaków I frajerów. Znam wielu wspaniałych hodowców którzy właśnie cap wystawiają swoje gołębie. Nie mnie oceniać czym się kierują.Czy wielką kasa ,sławą ,czy tylko sprawdzeniem swoich gołębi.Ale przeważnie zawsze tak niewinnie się tutaj zaczyna mała dygresja do pewnych spraw I lawina rusza .Po co to Panowie czy nie umiemy się powstrzymać.Nieraz łyżka dziegciu może zepsuć beczkę miodu.Nie powiem że proszę tego nie komentować bo jeżeli coś nie tak piszę każdy w kulturalny sposób może to skrytykować.cooking games

Ostatnio zmieniony przez oliviaivy337 dnia Nie Maj 12, 2019 10:26, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 14:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. młode przepiękne, może do poniedziałku nie wyjdą z golebnika. Widać że namieszaly by na tym wg. Chowane bez grama chemii. Ostatnia szansa, podajcie swój nr. telefonu na PW ustalimy szczegóły.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kol. młode przepiękne, może do poniedziałku nie wyjdą z golebnika. Widać że namieszaly by na tym wg. Chowane bez grama chemii. Ostatnia szansa, podajcie swój nr. telefonu na PW ustalimy szczegóły.

Kolega Rudy robi podchody na te gołębie,
Zaproponuj uczciwie- napewno poczuje sie doceniony, bo jak na razie to zgrywa obrazonego chłoptasia.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja robię grilla i wrzuciłoby się coś zdrowego bez chemii :) Dzisiaj wszystko szkodzi np.mojej żonie źle na nerwy działa kawa.Byliśmy w restauracji wypiła dużą kawę ,a ja 11 piw i ona po tej kawie strasznie się zdenerwowała .
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo to ładnie humorystycznie ująłeś.Na Twoją żonę działa tak kawa , a na arturo rudy51.Tylko że tu już nie nerwy lecz obsesja.Co wejdzie na forum to zaczyna od rudy to rudy tamto i tak w kółko. Tak mnie poczciwina pokochał że nawet życzenia na PW wysyła.Taki ukryty wielbiciel rudego51.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Bardzo to ładnie humorystycznie ująłeś.Na Twoją żonę działa tak kawa , a na arturo rudy51.Tylko że tu już nie nerwy lecz obsesja.Co wejdzie na forum to zaczyna od rudy to rudy tamto i tak w kółko. Tak mnie poczciwina pokochał że nawet życzenia na PW wysyła.Taki ukryty wielbiciel rudego51.

No widzisz, a jak kalesoniarz chwalisz sie jakbyś szóstkę w lotto trafił.
Jak dzieci, jak dzieci
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj,mam się czym chwalić moim wielbicielem sam arturo, Lew tego forum.To już jest coś, nie każdy może tego zaszczytu doznać.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Kwi 26, 2019 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Oj,mam się czym chwalić moim wielbicielem sam arturo, Lew tego forum.To już jest coś, nie każdy może tego zaszczytu doznać.

A wiesz czym się różni lew od ch..a. Lew nie nie da się poklepać po plecach.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 26, 2019 22:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
rudy51 napisał:

A wiesz czym się różni lew od ch..a. Lew nie nie da się poklepać po plecach.

Ty kolego to najlepiej poklep się po główce.Choć po twoich wpisach można podejrzewać że kolego może nawet nie wierz gdzie masz głowę.Można Tobie tylko współczuć.Chcesz błysnąć swoim intelektem,a wychodzi jak wychodzi i wszyscy to widzą.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: